Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

mustafabeykoz

Satıllık 2009 Forester Manuel

Tavsiye Edilen Mesajlar

mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Arabamı Satıyorum 2009 Manuel xtrent  Atmosferik 150 beygir 60binde Zenon far koltuk ısıtma yokuşkalkış desteği hiç arızası yoktur debriyaj fren öntakım lastiklerde iyi trafik sorunu olmayan kaçırmasın manuel olduğu için az yakıyor 1Senedir bende bimiktar paraya ihtiyaç var ondan satıyorum gene subaru alcam nasipse çamurluklar kaput boyalı 7300 ..7500 iki tane trameri var servis kayıtları var son 60 bine bırakırımhttps://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-servis-bakimli-60-binde-507479247/detayB1014BF5-479B-44D4-BFAB-A54928E72AE0.thumb.jpeg.d96f8f840bb6fd1b339a54ce0998b942.jpegB69F0A7D-51E2-46A1-9473-7089C12220A4.thumb.jpeg.ed83e4ad372eafcae1c6490a0f453e20.jpeg712D5B27-FE38-45A9-9F2A-EF755DA5DC2D.thumb.jpeg.bad5a84880c59b504b1f8de6384e755f.jpeg97C2CFED-8B2C-4C19-9715-148D0BA9EDD7.thumb.jpeg.defd4aaededbd5e6050410299dcebc61.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Saolun belki biarkadaşın işine yarar foruma koymak istedim arayınca böyle bulunmaz ben baya bekledim bulana kadar 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Subaru seven biri almasını isterim 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

sanruf yok camtavan yok araba  eskidikce başa bela oluyo zaten teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Arkadaşlar ilana baya ilgi gösterdi heralde ilana bakan sayısı 500 olmuş malum stede 

Kanpanya yaptık sonbitane  kalmasın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Arabamı Afilli bigaleri konsinye istiyor nedersiniz ben 60 istiyorum oüstüne karşı taraftan komisyon alcak resimlerini çekip ilana koycak araba bende kalcak bırakmıcam kendi ilanımda devam etcek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
12 dakika önce, mustafabeykoz :

Arabamı Afilli bigaleri konsinye istiyor nedersiniz ben 60 istiyorum oüstüne karşı taraftan komisyon alcak resimlerini çekip ilana koycak araba bende kalcak bırakmıcam kendi ilanımda devam etcek

Bence kabul et abi. Daha çabuk satılır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Geçende söylediler pek ilgilenmemiştim arabamı çok beyenmişler patronun tanıdığı zaten bende sıcak bakıyorum artık 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
21 dakika önce, mustafabeykoz :

Geçende söylediler pek ilgilenmemiştim arabamı çok beyenmişler patronun tanıdığı zaten bende sıcak bakıyorum artık 

Ver abi ver. O uğraşsın arayan soran ile. Sen sadece alacağın parayı bil yeter.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
30 dakika önce, mustafabeykoz :

Forumdan birisi olabilirmi ilan

Sanmam abi. Ama takas olarak değerlendirilebilecek bir araba. Ben olsam takasa yanaşırim. Kademeciymis kendisi zaten çoğu şeyini kendi yapıyordur   

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

olabilir yazdım bakalım bazılarıda ezbere gönderiyo a bu benzinliymiş manuelmiş okumadan takas gönderende çok geçen  clk gönderdi arabayı dizel sanmış 60 binde dizel 80 90 isterler dedim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Önce üye olmanız lazım desemmi acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.779
Erçay

2009 ilk sahibinden civic sattık 6 ay olmuştur max. Premium paket 170 binde benzinli, boyasız araçtı, memur arkadaşımın aracıydı. 45 bine, piyasa arttı tmm da o kadar değil 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    239
septica_666
Bir saat önce, Erçay :

2009 ilk sahibinden civic sattık 6 ay olmuştur max. Premium paket 170 binde benzinli, boyasız araçtı, memur arkadaşımın aracıydı. 45 bine, piyasa arttı tmm da o kadar değil 

Valla Erçay kardeşim, ne yazıkki piyasası öyle. Ben ilana baktığıda , fiyatı iyiymiş diye düşündüm hatta. millet elegance civic diye kafayı yiyor. premium ile en az 5-6 bin fark atıyor 2. elde bile.. bir de araç otomatik ise bir 5 bin daha koyuyor. arkadaşınızın sattığı civic otomatik ise, 45 bin uygun fiyata vermiş, 2-3 bin lira uyguna. ama 6 ay öncesi için normal diyelim. . manuel ise fiyatının ederinde, hatta 1-2 bin lira fazlasına vermiş piyasanın durumuna göre.

Bir arkadaş için, eylül ayında,  3 parça boyalı 160 binde 2008 elegance baktık, 54 bine ilanda idi, 52 bin son fiyat dedi. 50 bine verse alacaktı arkadaş. dedim etme eyleme 50 bine neler alınır diye ama işte, bu hondacılarda bir narkoz yemiş etkisi oluyor bazen.

Saçmalık bu honda piyasası, ama takasa girsin abimiz, araç dediği gibiyse bir-iki haftaya satar 51 yada müşterisine göre 52 bin nakite; takas fiyatını ona göre değerlendirebilir.... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Günaydın herkeze ben ce şuan 48 eder yazın 50 52 gerci 10 bin üste vermiş olsa fena deyil ticari yönden sonra subaruyla takas ederim diye düşündüm ve olabilir mesaj attım halabiseda yok çokta sevdiğim biaraba deyil aslında eskisi kadar gideri yok artık emin olun benzinde benim arabadan çokta aşa yakmaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    239
septica_666
11 saat önce, mustafabeykoz :

Günaydın herkeze ben ce şuan 48 eder yazın 50 52 gerci 10 bin üste vermiş olsa fena deyil ticari yönden sonra subaruyla takas ederim diye düşündüm ve olabilir mesaj attım halabiseda yok çokta sevdiğim biaraba deyil aslında eskisi kadar gideri yok artık emin olun benzinde benim arabadan çokta aşa yakmaz

O Honda'nin bir parça değişen ve bir parça boyası varsa gerçekten, siz 48'e alıp aynı gün bana 49'a satabilirsiniz O:-)   aracın km düşük, dediği gibiyse 52 bine satılır diye düşünüyorum.. neyazikii Honda piyasası saçma ama bu paraları veriyorlar 10 yaşındaki araca. 2008 model Volvo S40 dizel ya da km. Yüksek S60 benzinli  fiyatından daha fazla Civic elegance :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Bize sıra gelince davul patlar 39 binde fulansı bile satamadık istediğimiz paraya 

98 binde glk var fiyatını 10 bin aşa çektik satılmıyo

Üste istediğim parayı verirse sözünüzü unutmayın vercem size 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Dediği gibi deyilse almam zaten dediğim gibi sadece ticari yönden cazip bana subarunun enboşu bile hondaya on çeker cevher görmesem taktir etmem subaruyuda. Ama gariban arabası deyil malesef kaskosuz binemezsin yansanayi parça sevmiyo lpg sevmiyo vs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş