Jump to content
RSBurak

Subaru 395.000 Aracını Geri Çağırdı

Tavsiye Edilen Mesajlar

RSBurak    505
RSBurak

Japon araç firması Subaru’nun, 395 bin aracını geri çağırdığı bildirildi.

Kyodo ajansının haberinde, Japonya Ulaştırma Bakanlığı tarafından Subaru’nun tesislerinde yapılan denetimlerde Japon araç firmasının iki tesisinde gerekli koşulları sağlayamadığı belirtildi.

Bakanlığın, ülkenin Gunma vilayetinde bulunan iki tesiste araç testlerinin lisanssız kişilerce yapıldığının tespit edilmesinin ardından Japon araç firmasına soruna ilişkin önleyici tedbirleri alması yönünde talimat verdiği kaydedildi.

Geri çağırmanın sadece 2 fabrikada üretilen ve ocak 2014 ekim 2017 yılları arasında iç pazara satılan araçları kapsadığı belirtildi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
crabian    4
crabian

Bunun üzerine Subaru'nun son 30 yılda yapılan üretimleri de kapsamak üzere bu tesislerde üretilen 395 bin aracını geri çağırdığı bildirildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doctor    72
doctor

nissan değil mi o bi yanlışlık olmasın,

japonyada yaşayan bir arkadaşım var onla konuştuğumuzda söyledi geçen haftalarda??? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
crabian    4
crabian

Bugünkü haberlerde Subaru diye geçti.Bilmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    505
RSBurak
6 saat önce, crabian :

Bunun üzerine Subaru'nun son 30 yılda yapılan üretimleri de kapsamak üzere bu tesislerde üretilen 395 bin aracını geri çağırdığı bildirildi

ben yurtdışındaki haber sitelerine baktım böyle bir bilgi yok ocak 2014 ekim 2017 arası üretilen modelleri kapsadığı yazıyor. http://news.abs-cbn.com/business/11/16/17/subaru-recalls-400000-cars-in-japan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
9 saat önce, doctor :

bizim eleman karıştırdı demek ki sorarım ben ona:knuppel2:

Nissan haberide vardı geçenlerde. Ama bu haber daha yeni. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    797
SequentiaL

Telefonu yurtdışı aramalara açtırdım. Her an beni de arayabilirler

17 saat önce, crabian :

3 yıl yazacakken klavye sürçtü sanıyorum. Zira benim aracım 26 yaşında ve yıllar önce yedek parça üretimi durduruldu. Geri çağırıp tayvan malzememi takacaklar ;D Zaten heyecanlanmamıza da gerek yok JDM araçları geri çağırmışlar. Bu araçlar en fazla Kıbrısa veya İngiltereye gitmiş olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Aynen son 3 yıl baktım az önce verilen haberde haber ekibi yanlış yazmış. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mantez    0
Mantez

İnternette arayınca Japonya kökenli ingilizce sitelerde son 30 yılda üretilen araçlardan 395.000'i araç diye geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş