Jump to content
Oramiral

2006 Subaru Forester Yedek Parça Yardımı

Tavsiye Edilen Mesajlar

Oramiral    1
Oramiral

Merhaba,

2006 Forester 2.0 ZL aracimin on cam su deposunun delindigini tespit ettim. Saniyorum orta kisimlarda zira su tamamen bosalmiyor. Ancak tam doldurunca o noktaya kadar suyu bosaltiyor. Kis oncesi degistireyim dedim. Ancak serviste 210 TL gibi bir fiyat ve 15 gun bekleme suresi cikti karsima. Bu konuda yardimci olabilecek bir dost var mi? Cikma veya uygun foyatli stok urun bulma imkaninolur mu? 

Iyi aksamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37
6 dakika önce, Oramiral :

Merhaba,

2006 Forester 2.0 ZL aracimin on cam su deposunun delindigini tespit ettim. Saniyorum orta kisimlarda zira su tamamen bosalmiyor. Ancak tam doldurunca o noktaya kadar suyu bosaltiyor. Kis oncesi degistireyim dedim. Ancak serviste 210 TL gibi bir fiyat ve 15 gun bekleme suresi cikti karsima. Bu konuda yardimci olabilecek bir dost var mi? Cikma veya uygun foyatli stok urun bulma imkaninolur mu? 

Iyi aksamlar

Yender otomotiv ve oto asya dan bakabilirsin 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oramiral    1
Oramiral
19 dakika önce, nitro37 :

Yender otomotiv ve oto asya dan bakabilirsin 

Tesekkurler. Yarin irtibat kurar buradan bilgilendiririm. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

Delik kısım tamir edilirse tamir edin sun fix çelik macun çok başarılı bu konuda musluk dibi tamir ettim ben onunla o kadar basınca rağmen hala bozulma sızdırma yapmadı 

http://sun-fix.com/product/45/sun-fix-macun-kaynak-aqua.html

Bunu yeni gördüm benim kuandigim sarı ve mavi iki parça idi birbirine karıştırıp yeşil bir şey elde ediyorduk 5 dakika sertlesip 10 dakikaya donuyor tam sertlik için 24 saat gerekiyordu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oramiral    1
Oramiral
27 dakika önce, emre-sti :

Delik kısım tamir edilirse tamir edin sun fix çelik macun çok başarılı bu konuda musluk dibi tamir ettim ben onunla o kadar basınca rağmen hala bozulma sızdırma yapmadı 

http://sun-fix.com/product/45/sun-fix-macun-kaynak-aqua.html

Bunu yeni gördüm benim kuandigim sarı ve mavi iki parça idi birbirine karıştırıp yeşil bir şey elde ediyorduk 5 dakika sertlesip 10 dakikaya donuyor tam sertlik için 24 saat gerekiyordu 

Emre Bey, serviste bu deponun sol tarafta lastik ic kisminda oldukca uzun bir yerde tarif ettiler.. Bunu sokme kismi acaba usta gerektirir mi?

Onerinizi degerlendirmeyi dusunuyorum. Asya Otonun web sitesinde 395 TL gorunuyor depo :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

Sizin araçta nerde tam bilmiyorum.  model ve  yili kaç nette bakayım nasıl somukecegin e

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

On tekeri tam sağa kırıp teker içi davlumbazi sıyrılarak biraz bakın ulaşabilecek misiniz yoksa köfte alıp karter son çare tampon sökülerek bakılır 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş