Jump to content
mbunal

Multimedya Sistem

Tavsiye Edilen Mesajlar

mbunal    0
mbunal

Merhaba

2012 xv comfort modeline yurtdışından xv için olan multimedya sistem getirten oldu mu acaba? Ekteki resimdeki gibi.... 

1929553830862605714.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman    8
Erman

jaspar istanbul'da buna yakın ürünler vardı , bir bakın isterseniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
CrossTrek    22
CrossTrek

Bende çok istiyorum bu tip android uygulamaları tv vs olan işlemcisi yüksek.Ama kısmet olmadı alibaba dan bakıp ağzımızın suyu akıyo hepsi o.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

Çerçeve isterseniz temin ederim. İstediğiniz Android i takarsınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
called07    107
called07

Ben Subigarage da buna benzer bir cihazı 2016 Levorg a taktım. Görünüş olarak güzel olsada ses kalitesi, bluetooth menzili , direksiyon kontrolleri gibi eksikleri olduğundan tavsiye etmiyorum. Pioneer , Kenwood, Alpine gibi markalar dururken ne olduğu belli olmayan tek pozitif yanı fiyat etiketi olan bu tür cihazlar başınızı ağrıtır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mbunal    0
mbunal
5 saat önce, Rynkar :

Konuyu tekrar canlandırakla birlikte farklı güzel bir ürün olduğu ve almayı düşündüğüm için paylaşmak istedim. Bilgisi olan yorum yapabilirse sevinirim. Teşekkürler

http://soundstream.com/product/vrn-dd7hb/

https://www.amazon.com/Soundstream-VRN-DD7HB-Double-Bluetooth-Receiver/dp/B071JT2HCZ

hıımm. buda güzelmiş ama benim gönderdiğim sanki orjinali gibi oldu ((-;< çinden getirttim kullanıyorum. ama çift ekranlı olanda çok cazip...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rynkar    9
Rynkar

getirttiğinizin performansı nasıl ben de araştırıyorum ama çin ürünlerinin en büyük sıkıntısı donanım hızı, ekran performansı (goruntu kalitesi ve dokunmatık) vs. Android auto applecar problemleri.

Rynkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mbunal    0
mbunal
19.12.2018 at 09:36, Rynkar :

getirttiğinizin performansı nasıl ben de araştırıyorum ama çin ürünlerinin en büyük sıkıntısı donanım hızı, ekran performansı (goruntu kalitesi ve dokunmatık) vs. Android auto applecar problemleri.

performasından çok şikayetçi değilim. her türlü işimi görüyor. sorun diyebileceklerim;

1. bt ile obs bağlantısında ara sıra zorlanıyor, her zaman değil.

2. ekran dokunmatiği çok akıcı değil. ama başka bir araçta hiç denemedim henüz. diğerleri nasıl bilmiyorum yani. belkide normaldir.

3. arasıra yavaşlıyor sanki özellikle yandex navi de adres arama satırı çıkıyor ama klavye geç geliyor.

bunların dışında çok memunum. ama illa alacaksan artık yenileri var, mesela:

Tesla style car audio player for Subaru Forester XV 2012-2016

hemde 10.4".

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    10
eeeburkay

Merhabalar 2016 XV kullanıyorum. Araçta üzerinde gelen orijinal multimedia var. Acaba bunu bir şekilde Apple CarPlay e upgrade etme şansımız var mıdır? Çünkü starlink olayıda çok başarılı değil. Var derseniz çok Mesut olurum :-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mbunal    0
mbunal
30 dakika önce, eeeburkay :

Merhabalar 2016 XV kullanıyorum. Araçta üzerinde gelen orijinal multimedia var. Acaba bunu bir şekilde Apple CarPlay e upgrade etme şansımız var mıdır? Çünkü starlink olayıda çok başarılı değil. Var derseniz çok Mesut olurum :-)

carplay zaten standart olarak yok muydu yeni modellerde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    10
eeeburkay
6 saat önce, mbunal :

carplay zaten standart olarak yok muydu yeni modellerde?

Yenilerde varda bendeki 2016.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    10
eeeburkay

Apple CarPlay için haricen takılan bir modül varmı bildiğiniz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
called07    107
called07

O cihaz değişmeden carplay olmuyor maalesef. JVC, Kenwood, Pioneer cihaz düşünürseniz Subigarage uğrayın, bir kahvemizi için... yardımcı oluruz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş