Jump to content
Semih Özsoy

Keyfe keder göre boya

Tavsiye Edilen Mesajlar

Semih Özsoy    1
Semih Özsoy

Herkese merhabalar sahibinden.com'da bir cok 2.0. Impreza Active baktim ama tam aradığımı bulamadım 2.0 manuel nedense çok az mavi subaru alsam gri rengi sevdiğim için griye boyatsam satarken ful boyalı olduğu için sıkıntı çıkar mı birde fiyat olarak ne kadara maal olur

Semih Özsoy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.028
Erçay

ne yaparsan yap, komple boyalı olduktan sonra değeri kaybolur, komple boyalı olan bir araç al ya da gri al :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
yanıtlandı (düzenlendi)

Şimdi Semihcim. Bu foruma her yeni üye olana gerek özelden gerekse sozelden hep söylemişimdir.  Subaru diğer markalara benzemez. Bir Toyota honda vosvagaen alınır gibi subaru alinmaz. Önceki sahibi ne iş yapıyordu, kaç sahip elinden geçti, km dusukmu, kazasi varmı varsa resmi varmı, hasar kaydı ne kadar vs gibi şeyler subaru da önemli değildir. Bir subaru kullanıcısı herşeyden önce motor ve şanzimana bakar. Bu ikisinden onay alırsa kaporta ya geçer. Burada da isterse 10 parça boyası olsun, bir kaç parça değişen olsun farketmez bakılacak yer şase direk ve kulelerdır. Arabayi daha almadan acaba satarken zarar edermiyim yada kar edermiyim dusuncesi bizi secimimizde yaniltir. Neden cunku bu arabalar satarken değil binerken kullanıcıya masraf açan arabalardır. Bizde bu yüzdendir ki öncelik olarak mekanige bakarız. Ha hepsi tamam olupta boyasız denk gelirse eyvallah. Bu forumda inan en titiz adam bile aldığı subiye en az ilk 3 ayda 5 bn tl para harcamistir. Neden ince düşündükleri için.  Sağındaki solundaki dostuna aha bak boyasız değişeni yok vay efendim km si şu kadar demek için. Bu zihniyette olanlar 50 yaşında ama 18 lik gibi duran arabalarindan da inan çok çekmişlerdır. Subaruda Boyasız değişensiz dusuk km li araba bulmak marifet değildir. Marifet bu arabanın dilinden anlayarak uygun fiyata alıp sorunsuz binebilmektir. Yanlış anlama senin için demiyorum genel olarak konuşuyorum çünkü özelden çok mevzu yapıyoruz.

Subaru alırken ne kadar ince düşünürsen o kadar kalın giriyor bu tecrübe ile sabittir. 

Alicagin modele karar verdikten sonra renk km aksesuar vs gibi şeylere takılma.

Simdi boyasız bir arabayı sırf rengi için tekrardan boyatirsan bu bizim gibi düşünen subarucular için farketmez. Ama yukarıdaki soyledigim zihniyette araba arıyanlar için direk pert muamelesi görür. Seçim senin ;D

nitro37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    357
kmvolkan

Mehmet abi yine döktürmüşsün. Gençleri sonradan pişman olacakları mavi renk, sarı jant ve spoiler kriterlerinden kurtararak büyük sevap işliyorsun :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
11 saat önce, kmvolkan :

Mehmet abi yine döktürmüşsün. Gençleri sonradan pişman olacakları mavi renk, sarı jant ve spoiler kriterlerinden kurtararak büyük sevap işliyorsun :D:D

Kamu hizmeti benimki volkan ;D

10 saat önce, gurbenc :

Yaz artık şu kitabı @nitro37 memet abi taksit taksit olmuyoo :):):)

Yazacagiz da matbaa bulamadık bastıracak. ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş