Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

BlackImpz.

08+ İçin Impreza Cruise Control Music Control Oem Teyp

Tavsiye Edilen Mesajlar

BlackImpz.    5
BlackImpz.

Satılık 2008 sonrası impreza için

cruise control tuşu+ teyp kumandası+orjinal direksiyon simidi 300,00 tl

orjinal impreza teybi 300,00 tl

IMG_2987.thumb.JPG.47c0580530a8aa3b3a17e61e09fbd972.JPGIMG_2988.thumb.JPG.fefbfa4f385645c149c43506c1dd1f10.JPGIMG_2989.thumb.JPG.e13de2051d92cf9466b759ccc468ba24.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    832
SequentiaL

Hayırlı satışlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlackImpz.    5
BlackImpz.
59 dakika önce, erolkan :

Hayırlı satışlar..

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
AhmetKadir    55
AhmetKadir

teyp kontrol legacy de calısır mı?

sadece onu satmayı dusunur musunuz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlackImpz.    5
BlackImpz.

Teyp kontrol ile cruise control beraber tek kit şeklindedir. Legacyde çalışıp çalışmadığını bilen birine sormak gerekir. Esasen direksiyonda yanında eşantiyon gibi olacak. Direksiyonsuz araba olmaz sonuçta :) isteyen kendi direksiyonunda fazla deformasyon olan varsa değiştirebilir diye koyduk. Bir de deri kaplamaya para vermesin diye düşündük. Ama şunu da bellirteyim bu direksiyonda da ufak tefek deformasyonlar var. Yanında verilebilir amacı ile ilana kondu. Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlackImpz.    5
BlackImpz.

Cadde subaru argos subaru gibi yerlere sormakta fayda var...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman    8
Erman
23.09.2017 at 10:31, BlackImpz. :

Satılık 2008 sonrası impreza için

cruise control tuşu+ teyp kumandası+orjinal direksiyon simidi 300,00 tl

orjinal impreza teybi 300,00 tl

IMG_2987.thumb.JPG.47c0580530a8aa3b3a17e61e09fbd972.JPGIMG_2988.thumb.JPG.fefbfa4f385645c149c43506c1dd1f10.JPGIMG_2989.thumb.JPG.e13de2051d92cf9466b759ccc468ba24.JPG

Merhaba 

aracim 2008 HB ayni direksiyon ve cd çalardan mevcut. Yeni Subaru kulanicisiyim. Gördüğüm o ki bu araçlarda örneğin sis farı, komple tesisatı asagi karar çekilip birakilmis, aynada ki twiter yerlerine kablo çekilip bırakılmış. şimdi benim direksiyon simidime bu düğmeleri taksam acaba altında tesisatı mevcutmudur? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
BlackImpz.    5
BlackImpz.
23 dakika önce, Erman :

Merhaba 

aracim 2008 HB ayni direksiyon ve cd çalardan mevcut. Yeni Subaru kulanicisiyim. Gördüğüm o ki bu araçlarda örneğin sis farı, komple tesisatı asagi karar çekilip birakilmis, aynada ki twiter yerlerine kablo çekilip bırakılmış. şimdi benim direksiyon simidime bu düğmeleri taksam acaba altında tesisatı mevcutmudur? 

Mevcut diye biliyorum.  Yine de forumdaki arkadaşlar yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.145
Erçay
59 dakika önce, Erman :

Merhaba 

evet mevcut, tuşları takınca her iki tarafta aktif oluyor, ekstra bişi yapmanıza gerek yok, soketlerini yerine takın kafi, sökerken de hava yastığını patlatmazsanız iyi olur :D  Ankara'daysan, mazlemeyi al gel takarız beraber ya da ben takarım sen yandan izlersin :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erman    8
Erman
34 dakika önce, Erçay :

evet mevcut, tuşları takınca her iki tarafta aktif oluyor, ekstra bişi yapmanıza gerek yok, soketlerini yerine takın kafi, sökerken de hava yastığını patlatmazsanız iyi olur :D  Ankara'daysan, mazlemeyi al gel takarız beraber ya da ben takarım sen yandan izlersin :D 

Valla İstanbul’dayim, keşke Ankara’da olsam dedim. çok teşekkür ederim :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş