Jump to content
MuratHoca87

2001 Subaru Legacy 2.5 GX Otomatik Vites

Tavsiye Edilen Mesajlar

MuratHoca87    0
MuratHoca87

Merhaba Saygıdeğer arkadaşlar. Sizlere sormak istediğim bir araç var. 2001 Legacy 2.5 GX (156 PS) modeli.. Otomatik şanzıman.. Bu araçlar nasıldır? Öncelikle ikinci el durumu önemli değil. Allah kaza bela vermezse 5 seneden fazla binerim. Önemli olan konular: Bakım masrafları, Yakıt durumu, Performansı, Kronik Arızaları, Şanzıman Uyumu, Motor Sağlamlığı.. Bu konularda bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım ve tavsiye bekliyorum. Herkese teşekkür ederim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    485
RSBurak

Temiz bakıldıysa yılının ötesinde bir otomobil kesinlikle çok keyifli ancak ustalar tarafından haşat edildiyse tam bir baş belası olur. ben olsam 1999 model alırdım dohc motor 2000 ve üstü sohc motor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuratHoca87    0
MuratHoca87

RSBurak, tavsiyeniz için teşekkür ederim. Aslında malum sitede bahsettiğim araçtan bir tane var. Başka da yok. Onunda ufak tefek sıkıntıları dışında birşeyi yok. Ama bu sıkıntılar ne kadara mâlolur bilemiyorum. Vuruntu sensörü, Oksijen Sensörü, Su Radyatörü, Motordaki keçeler değişmesi gerekiyor.. Ne kadar bir masraf çıkar bilemiyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş