Jump to content
bayrambilir

2008 Subaru Forester 2.5 xt Arka Tekerleklere Güç Gitmiyor

Tavsiye Edilen Mesajlar

bayrambilir    1
bayrambilir

Yurt dışı görevim için Kırgızistan Bişkek'te akademisyen olarak çalışıyorum. Haziran ayında görevi biten ve  Türkiye'ye dönen bir hocamızın 2008 2.5 otomatik Foresterini altım. Aracı bu hafta bakımları vs. için lifte kaldırttık ve arka tekerleklere güç gitmediğini fark ettik. Ön tekerlekler dönüyor ancak arkalar kıpırdamıyor. Türkiye kadar otomotiv işçiliğinde gelişmemiş bir ülkede aracımı her ustayım diyene de gösterip olayı içinden çıkılmaz bir duruma sokmak istemiyorum. Acaba benim aracımın sorunu ne olabilir? Sizlerden gelecek yorumlara göre Subaru servislerine gideceğim ki servis veya ustaların bana iddia ettiği durumlar karşısında mantıklı bir karar verebileyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

nitro37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gurbenc    73
gurbenc
9 saat önce, bayrambilir :

Yurt dışı görevim için Kırgızistan Bişkek'te akademisyen olarak çalışıyorum. Haziran ayında görevi biten ve  Türkiye'ye dönen bir hocamızın 2008 2.5 otomatik Foresterini altım. Aracı bu hafta bakımları vs. için lifte kaldırttık ve arka tekerleklere güç gitmediğini fark ettik. Ön tekerlekler dönüyor ancak arkalar kıpırdamıyor. Türkiye kadar otomotiv işçiliğinde gelişmemiş bir ülkede aracımı her ustayım diyene de gösterip olayı içinden çıkılmaz bir duruma sokmak istemiyorum. Acaba benim aracımın sorunu ne olabilir? Sizlerden gelecek yorumlara göre Subaru servislerine gideceğim ki servis veya ustaların bana iddia ettiği durumlar karşısında mantıklı bir karar verebileyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Sizden onceki sahibi araci servis moduna almis olmasin sigorta kutusuna bi bakin derim

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    243
erolkan

Öncelikle geçmiş olsun.. Gösterge panelinde Awd ışığı yanıyormu? 

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bayrambilir    1
bayrambilir
11.09.2017 at 14:04, bayrambilir :

Merhaba

Aracımı dün subaru servisine bıraktım. Bugün aradılar teslim aldım. Rusçası friktsion olan bir parçayı değiştirdi. Araç tam durmadan R-D yapmaktan kaynaklanır dedi. 110 dolar ödedim. Şuan çok iyi durumda

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salim    62
Salim

Geçmiş olsun sorununuz hallolduysa güzel.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
adem61    2
adem61

hocam geçmiş olsun. bişkeke selamlar. Muhittin hocamada selamlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.696
Erçay
13.09.2017 at 12:43, bayrambilir :

Merhaba

Aracımı dün subaru servisine bıraktım. Bugün aradılar teslim aldım. Rusçası friktsion olan bir parçayı değiştirdi. Araç tam durmadan R-D yapmaktan kaynaklanır dedi. 110 dolar ödedim. Şuan çok iyi durumda

Sorun diferansiyel dişlisiymiş o zaman 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gurbenc    73
gurbenc

Gecmis olsun 110 dolar iyi para kazakistan gibi bi yer icin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş