Jump to content
atesduru

2009 Imprezamın Piyasa Değeri Ne Kadardır

Tavsiye Edilen Mesajlar

atesduru    5
atesduru

Arkadaşlar Merhaba,

2009 Model İmpreza 1.5 awd 1x MT  50.000 km siyah aracım var.

Manuel-- benzinli.

Sadece Serviste bakım yaptırılmıştır.

5.073 ve 1.005 Liralık iki adet hasar kaydı vardı. (Sağ kapı değişim sol kapı boyama)

Araçta sigara içilmemiştir. Yaş dolayısıyla triger değişmiş Mart 2016 da büyük bakım yapılmıştır.

Araçta başka boya ve hasar kesinlikle yoktur.

İlk sahibiyim.

Bu aracı kaç liraya satmalıyım.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

atesduru tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    428
Ferhat23

LPG takılmamışsa, 40-45 bin TL arası uygundur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
22 dakika önce, Ferhat23 :

LPG takılmamışsa, 40-45 bin TL arası uygundur.

Lpg takılmamış.

Teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru

Konuyla ilgili bilgisi tecrübesi olan arkadaşlar rakam telaffuz etse yeterli olacak.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru

Çok teşekkür ederim.

Biraz acelem var  maalesef ..

Araç 1.5 awd 1x MT.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
19 saat önce, Bagpipes :

Hocam 55bin km deki 1.5 MT Impreza'mı 2 ay önce sattım. Aracınız elegance donanım ise 40a rahat satabilirsiniz. Aceleniz yoksa, beklerim diyorsanız üstünü denemek size kalmış.

Merhaba,

38.500 TL  gibi bir değer koysam hızlıca satılır mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru

Tamam hocam rakam söylediğiniz noktaya gidiyor..

Çok teşekkür ederim.

Mesaj sayımı tamamlamam gerekiyor.

50 mesaj olmadan ilan koyulamıyor sanıyorum.

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
23 saat önce, Bagpipes :

Sahibindende ilan açmayı ihmal etmeyin. O0

İlginize çok teşekkür ederim.

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SequentiaL    797
SequentiaL

Aracınızı dolaylı olarak yani direk ilan konusu açmadan satmaya çalıştığınızı görüyorum. Bu anlamda bir kaç mesajınız ve dolaylı olarak bu konu olmasına rağmen yalnız iki uyarı aldınız. Şu an toplamda 26 iletiniz var. 50 ileti kuralını sağlayıp satılık ilanı açın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Ben olsam 30bn TL  den faZla vermem 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    505
RSBurak
16 dakika önce, nitro37 :

benim s turbo ne kadar eder abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

En az 33 bn TL çünkü çok temiz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan
56 dakika önce, nitro37 :

+1903

Bence de 30.000 TL maximum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    505
RSBurak
Bir saat önce, nitro37 :

En az 33 bn TL çünkü çok temiz 

teşekkürler abi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    247
septica_666

Manuel, 5 bin lira ve bin lira tramer kayıtlı bir İmpreza için, 40 bin zor rakamlar, hızlı satmak için. Hatasız olsa 40 bine satılırdı ama, bir değişen ,bir boya ve 6 bin lira tramer kaydı var.. Otomatik olsa , 40 bine satılabilirdi hızla, km'si için özellikle. Devir şu anda otomatik araç devri. Artık manuel araçlar yavaş satılıyor, ve 2.elde, otomatiğe göre 2-3 bin lira fark ediyor. Ayrıca, biz Subaru'yu tanıyanlar lpg'siz arıyoruz ama, Subaru'yu tanımayanlar, LPG'li araca daha çok talip oluyorlar, çünkü LPG demek +2000-3000 lira..

Bu benim şahsi görüşlerim . Yine, eğer aceleniz varsa, 38.500'den ilana koyun bence, aracınızı hızlı satmak için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
10 saat önce, septica_666 :

Manuel, 5 bin lira ve bin lira tramer kayıtlı bir İmpreza için, 40 bin zor rakamlar, hızlı satmak için. Hatasız olsa 40 bine satılırdı ama, bir değişen ,bir boya ve 6 bin lira tramer kaydı var.. Otomatik olsa , 40 bine satılabilirdi hızla, km'si için özellikle. Devir şu anda otomatik araç devri. Artık manuel araçlar yavaş satılıyor, ve 2.elde, otomatiğe göre 2-3 bin lira fark ediyor. Ayrıca, biz Subaru'yu tanıyanlar lpg'siz arıyoruz ama, Subaru'yu tanımayanlar, LPG'li araca daha çok talip oluyorlar, çünkü LPG demek +2000-3000 lira..

Bu benim şahsi görüşlerim . Yine, eğer aceleniz varsa, 38.500'den ilana koyun bence, aracınızı hızlı satmak için

Merhaba,

Anlatımınız çok açıklayıcı olmuş vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

15 saat önce, nitro37 :

Merhaba,

Teşekkürler teşekkür ederim.

14 saat önce, Cihan :

+1903

Teşekkür ederim.

Serkan  bey merhaba,

Hasar kaydı 1.005 TL ve 5.073 TL kapı değişimi ve boya başka bir hasar kaydı yok.

Yanlış anlama olmasın.

15 saat önce, SequentiaL :

Aracınızı dolaylı olarak yani direk ilan konusu açmadan satmaya çalıştığınızı görüyorum. Bu anlamda bir kaç mesajınız ve dolaylı olarak bu konu olmasına rağmen yalnız iki uyarı aldınız. Şu an toplamda 26 iletiniz var. 50 ileti kuralını sağlayıp satılık ilanı açın

Merhaba,

Aracımı satmaya çalıştığımı ve bunun için yardım istediğimi zaten belirttim.

Çabam sizinde belirttiğiniz gibi kurallara uyarak 50 mesajı tamamlayıp ilana çıkabilmek.

Gizli saklı bir şey yapmaya çalışmadığımı bilmenizi isterim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
15 saat önce, nitro37 :

Merhaba,

İlginiz için teşekkürler ederim.Eğer bilginiz varsa teknik olarak açıklama yaparsanız sevinirim.

14 saat önce, Cihan :

+1903

Merhaba ilginize teşekkürler.

Teknik olarak bilginiz varsa açıklama yaparsanız sevinirim.

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Bana göre 1.5 impreza ya o kadar para verilmez. Müşteri olarak Bütçem 40 bn TL ye kadar çıkabiliyor ise, yolda gitmeyen 1.5 sedan kasa impreza almak yerine 2.0r impreza, 2.0 impreza, forester xt gibi beni yolda uzmeyecek, ve parasının hakkını her anlamda sahibine hissettirecek modellerden alırım. Örneğin sizin araca 38bn verene kadar Serkan arkadaşımızın 2.0r sini alırım. 1.5 impreza sahibi çoğu arkadaşımız forumda mevcut. Onlar memnun olabilir, saygım var. Ama ben yolda bağıran ama gitmeyen önüne gelenin selektör yaptığı bu modeli subaru awd sistemi de olsa kapıya koymam. Ama eşim araba istese gönül rahatlığı ile alır veririm. Yavaş olması benim avantajım olur. Fakat gene de o kadar parayı bu modele gömmem. Konfor güvenlik sağlamlik hepsine eyvallah ama o motor bana sinir krizi  gecirttirir. Sonuç olarak 1 5 iyidir hojdur ilk defa subi ile tanisacak olanların tercihi olabilir. Ama kaputu altinda bu markaya yakışmayan o motor oldukça benim para veresim gelmiyor. Tabi bu benim düşüncem verenede neden verdin demem. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
5 dakika önce, nitro37 :

Bana göre 1.5 impreza ya o kadar para verilmez. Müşteri olarak Bütçem 40 bn TL ye kadar çıkabiliyor ise, yolda gitmeyen 1.5 sedan kasa impreza almak yerine 2.0r impreza, 2.0 impreza, forester xt gibi beni yolda uzmeyecek, ve parasının hakkını her anlamda sahibine hissettirecek modellerden alırım. Örneğin sizin araca 38bn verene kadar Serkan arkadaşımızın 2.0r sini alırım. 1.5 impreza sahibi çoğu arkadaşımız forumda mevcut. Onlar memnun olabilir, saygım var. Ama ben yolda bağıran ama gitmeyen önüne gelenin selektör yaptığı bu modeli subaru awd sistemi de olsa kapıya koymam. Ama eşim araba istese gönül rahatlığı ile alır veririm. Yavaş olması benim avantajım olur. Fakat gene de o kadar parayı bu modele gömmem. Konfor güvenlik sağlamlik hepsine eyvallah ama o motor bana sinir krizi  gecirttirir. Sonuç olarak 1 5 iyidir hojdur ilk defa subi ile tanisacak olanların tercihi olabilir. Ama kaputu altinda bu markaya yakışmayan o motor oldukça benim para veresim gelmiyor. Tabi bu benim düşüncem verenede neden verdin demem. 

Açıklama ve görüşünüz için teşekkür ederim.Benim amacım bu özellikte araçların piyasa fiyatlarını öğrenmek kişisel yorumlarınıza tekrar teşekkür ediyorum lakin eşdeğerleri bir piyasa oluşturmuş durumda Işık arkadaşımız örneğindeki gibi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
12 dakika önce, atesduru :

Açıklama ve görüşünüz için teşekkür ederim.Benim amacım bu özellikte araçların piyasa fiyatlarını öğrenmek kişisel yorumlarınıza tekrar teşekkür ediyorum lakin eşdeğerleri bir piyasa oluşturmuş durumda Işık arkadaşımız örneğindeki gibi..

İşte ışık arkadaşımızın arabasını sattığı müşteri gibi bir müşteri denk getirmek lazım.  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
atesduru    5
atesduru
10 dakika önce, nitro37 :

İşte ışık arkadaşımızın arabasını sattığı müşteri gibi bir müşteri denk getirmek lazım.  O0

Teknik olarak aracın ederini öğrendiğim takdirde gönül rahatlığıyla fiyatlama yapabileceğim.Alışverişte alan kişinin gönlü rahat olmadıkça o işten hayır çıkmaz.

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş