Jump to content
Semih Özsoy

Subaru Parçaları

Tavsiye Edilen Mesajlar

Semih Özsoy    1
Semih Özsoy

Herkese merhabalar Subaru 2.0 Active (2007) almak istiyorum arabada usta sayılmam tabi ki herkes kaza yapar.Herhangi bir arızada ya da parça bulmak istediğim zaman bulabilir miyim?

Aydın gibi küçük bir ilde yaşıyorum en yakın İzmir var.Mesela ön tamponu düşürsem bulabilir miyim fiyatı çok mu tuzlu olur açıklama yaparsanız sevinirim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    510
RSBurak

@34_Srkn_61 Serkan abinin arabası satılık tavsiye ederim. Böyle temiz bir şey bulursanız daha rahat edersiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
8 saat önce, Semih Özsoy :

Herkese merhabalar Subaru 2.0 Active (2007) almak istiyorum arabada usta sayılmam tabi ki herkes kaza yapar.Herhangi bir arızada ya da parça bulmak istediğim zaman bulabilir miyim?

Aydın gibi küçük bir ilde yaşıyorum en yakın İzmir var.Mesela ön tamponu düşürsem bulabilir miyim fiyatı çok mu tuzlu olur açıklama yaparsanız sevinirim..

Eski aracım 2005 xt Manisanın bir köyüne gitti. Alan arkadaş otomatik vitesli arabaya ilk kez biniyordu. Hala parça vs şey için beni aramadığına göre ya öldü yada parça gereksinimi duymadı. Şaka bir yana izmirde de olsanız Vanda da olsanız forum olarak size parça, teknik destek vs gibi konularda yardımcı oluruz. Yeter ki irtibatı forum ile koparmayın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.028
Erçay

Parça işinde herhangi bir sıkıntı çekmezsin, kargo heryere götürüyor valla, ben ankara'dayım parça diyarı burası, çoğu parçayı internetten alıyorum, bu arada serkan'ın aracını ben de tavsiye ederim. Ömer abinin eski aracıdır, cam gibi maşallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş