Jump to content
cemilozer

Dolu Fırtınası - Göçük Düzeltme

Tavsiye Edilen Mesajlar

cemilozer    4
cemilozer

Arkadaşlar herkese günaydın,

Ben Cemil, özel bir firmada çalışıyorum.

Dün İstanbul' da ki fırtına için herkese geçmiş olsun, umarım kimsede sıkıntı yoktur.

Doluya bizim beyaz samuray otoparkta yakalandı, kaportada 8-10 göçük var, tavsiye edebileceğiniz göçük düzeltme yeri var mı?

Yarın erkenden bu işi hallediyim diyorum.

Cemil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
praxis    53
praxis

Merhaba geçmiş olsun.Televizyonda bir kaç kere denk gelmiştim.

Sanayide bir kadın kaporta ustasıSeda Söğüt, Maslak Oto Sanayi Sitesi'nde kaporta ustası olarak çalışan 21 yaşında bir genç kız. Mini onarımlar ondan soruluyor, kaportalardaki göçük ve gamzeleri o düzeltiyor; arabalara makyaj yapıyor. 

Asıl uzmanlık alanı bu konuymuş.Özel eğitim almış.İşinde çok iyiymiş."Nerede dolu oldu ben oradayım" diyordu.Bir bakın isterseniz.Şu an çok yoğundurlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

ben bu konu için makinasını almıştım daha önce :) şimdi kullanma zamanı burada kendin yap kısmında paylaşırım yarın yapabilirsem 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    761
İlhan

Adamlardaki ince işçiliğe bakar mısınız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
praxis    53
praxis

O ustada bu şekilde yapıyordu.@ilhan

Kendin yapla zorolur.Bazı şeyle zanaat@karayilanozgur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    761
İlhan
30.07.2017 at 13:47, Ankaraserdar :

Benimkine gerci dolu degil ticari focus düştü ama onu bile duzelttiler:)

Bir an mazi aklıma geldi. Sene 1999 Fiat Uno aracımın ön kaputuna, yan binada 5.kata yeni taşınan kiracıdan Çanak Anten düşmüştü. :D 

Ezilmesi göçmesi bir yana kaput delinmişti. Gram üzülmemiştim..Çünkü araçtan inip, kapıyı kapatıp arkamı döndüğüm anda kaputa düşmüştü anten. O anten kafama da düşebilirdi. :D  O gün 60 cm'lik çanak anten sahibi olmuştum. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş