Jump to content
Kaan Wrx

Araç Boyama

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kaan Wrx    3
Kaan Wrx

Merhaba Aracımı yeni aldığım için ön ve arka tamponlarında çizkler var boyatmak istiyorum.Ayrıca Stı spoliri taktıracağım onu da boyatıp taktırmam gerekecek. Aracım mavi olduğu için renk uyumu konusunda tedirginim. Önereceğiz kaporta ustası var mıdır? İstanbul Anadolu yakasın da olmasını tercih ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Deniss    59
Deniss

kardeşim öncelikle boyalar fabrıkanın verdiği kotlara göre gr gr ayarlandığı için artık eski sorunlar yaşanmıyor genelde aracın yasından dolayı eskı boya bıraz soluk kalıyor onuda pasta cıla ile hallediyorlar 

usta konusuna geldiğimizde ise bir kaç yerden fiyat ala 50 100 aşağı yukarı aynı fiyat eviriler içine sınen ve sana sami olan ustaya boyatmanı tavsıye ederim :D

malum ortalık kendini usta sanan badanacılarla dolu aracının başında durma imkanın varsa aracının başında dur :D 

istanbul lu arkadaşlar yardımcı olacaktır sana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    357
kmvolkan

Hocam sen nasıl buldun stock, spoilersız mavi WRX'i :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kaan Wrx    3
Kaan Wrx

Üstat yoğun araştırmalar ve çaba sonucun da buldum. Bu zamana kadar bir çok arabayla uğraştım ama hiç yüklü araba almadım. Kendim uğraşmayı seviyorum bir de benim için arabam çok kıymetli oluyor en sağlıklı şekil de yapmak istiyorum :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş