Jump to content
Dorukhan1907

P0021 Hatası

Recommended Posts

Dorukhan1907    2
Dorukhan1907

İyi akşamlar herkese aracım bu aralarda p0021 hatası vermekte bunu verdiğinde arac gaz yemiyor cekişten düşüyor bunu nasıl çözerim hata kodunu elm327 den siliyorum.Aracım 2.0r otomatik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

Camsaft sensörünü sökün temizleyip tekrar montajlayın, kurtarmazsa değişin sorun çözülür. 

Erçay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

Triger kapağının hemen arkasında, motorun önünde durduğunuzda sağınızdaki kapağın arkasında, soketi sökün, 2 tane vidası var 10 anahtarı ile gevşetin, salaya sallaya sökün, yenisini takıp aynı şekilde yerine montajlayın, eğer temizlemek çözüm olmazsa 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

Bugün resmini de çekeyim dedim :) araç kendi aracımdır, resmin 3.kişiler tarafından paylaşılması durumda mahkeme yollarına başvurcam, böyle bir durumda avukatımla yüzgöz olun, @Yılmazhan Yılmaz Afilli biri iki cümle yaz şuraya :))

IMG_0747.JPG

Erçay tarafından düzenlendi
  • Like 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmazhan Yılmaz    44
Yılmazhan Yılmaz

Bu adam size daha ne yapsın, önce sorunun kaynağına işaret edip, çözümü  teorik bilgiler ile aktarıyor,  yetinmeyip görsellerle destekliyor, hayır Ankara'da olsanız bizzat kendisi çözecek de ama bu adama da bu kadar yüklenilmez ki :) @Erçay

• Like 3

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

hukuki yorum beklerken acıtasyon geldi ama olsun hiç yoktan iyidir :)) teşekkürler avukat bey :) 

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Yılmazhan Yılmaz    44
Yılmazhan Yılmaz
23.06.2017 at 21:43, Erçay :

hukuki yorum beklerken acıtasyon geldi ama olsun hiç yoktan iyidir :)) teşekkürler avukat bey :) 

Ülkede hukuk mu kaldı alla sen :) ne yapacan hukuki yorumu. Ayrıca merak etme pembiş pembiş işaretlemeler yapılan bir fotoğrafı kimsenin izinsiz kullanacağını sanmıyorum. Tamam taze kız babası olabilirsin ama bu rengi bu kadar abartmaya da gerek yok :)

• Like 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

:)) ahahahahaa :)) kırmızı seçmiştim Aslında ama bakınca pembe gibi, farkında olmadan pembeye meyiletmiş olabilirim :))

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş