Jump to content
bagetci

Subaru Forester Sis Farı Camı Nereden Bulurum

Tavsiye Edilen Mesajlar

bagetci    23
bagetci
Oluşturuldu: (düzenlendi)

Sis farimin cami kirik komple sisi degistirmeden yaptirabilirmiyim yaptiran tecrube eden varmi?

nitro37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    433
Ferhat23

Herhangi bir oto camcıya gidin. Çözüm bulacaklardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bagetci    23
bagetci
56 dakika önce, Ferhat23 :

Etmedim. Ne olacak?

Yaptirdinmi demek istedim.ne anladin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    433
Ferhat23

Yaptırmadım. Ama bu işi çözerse camcı çözer.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Camcı çözmez. O pleksi çünkü cam değil. Yuvarlak cam kesilip koyulacak diye düşünen yanılır. Cam değişmez sis komple değişir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    25
ceyhunugur

egerki cakma olsun en ucuzu olsun ıstıyorsanız ford connect ın sıs farı oluyor lakın ıkı tane almanız gerekıyor aksı halde cok sırıtıyor 

ıkıncı el sıs farlarıda var pert olan araclardan bulabılırsınız fakat ucretı araca taktıktan sonra verın cunku darbeli oluyor su alabılıyor taktıktan sonra su dokun ustune oyle test yapın

fıyat bırazdaha cıksın dersenız depo marka sıs farı alın orıjınalın yan sanayı urunu bırebır uyuyor hıc bellı olmuyor fakat bıraz renk ton farkı oluyor 

orıjınal urunu zaten bılırsınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Memotronik    44
Memotronik

Ben impreza için araştırmıştım Jaspa da sadece camını değiştiriyorlar. Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    777
İlhan

Far ve arka stop tamiri yapan yerler belki işinizi görebilir.

Ankara'da bir yer ama belki konuşmaya dormaya değer..

http://www.2002stop.com/

Maslak oto sanayide bir yer vardı aslında, far/stop vs tamir eden bir yer..Şimdi adı aklıma gelmedi, gelirse bulursam paylaşırım orayıda..

Geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bagetci    23
bagetci

Bizim foresterlerinki cammis arkadaslar,maslakda bir yer buldum ama o pleksi yapabilirmis oda belki arkaya dogru degilse dedi.cam yapan yeri bulmam lazim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Cherkess   
Guest Cherkess

Valla ben 2005 forester ın sis farını açtım Cihan'ındı hatta. İçini temizleyip geri takmıştım. İyi hatırlıyorum cam değildi ısı tabancasıyla ısıtırken yumuşamıştı geri soğutmuştum.

Ama impreza ve 2006 üstü foresterlar cam muhtemelen. Connect fiorino C-Ellysse in sisleri olur yalnız sis ayakları tadilat gerektirebilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    527
RSBurak

2006 ların sis farı cam. kırıldığında içindeki aynada hasar görüyor camını yenileseniz bile sırıtıyor. partsouq veya aliexpressten bakın 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş