Emr01

2006 Subaru Legacy P0021 ve P0304 hata kodu

Bu konuda 63 ileti var

Erçaya nekadar teşekkur etsem azdır 1 günde ustayı ayarladı aracı izmirden aldırdı,öyleki şans bana güldü usta aracı izmirden aldı,İyi olacak hastanın doktor ayağına gelirmiş:)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka markalarda bu yardımlaşma olmaz
İrfan abinin de kulağı çınlasın bu arada

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Baktığınız zaman yaptığımız birşey Yok Usta ile müşteriyi buluşturduk. İlaşırı bir buluşturma oldu sadece :) yarın bakacaz neymiş takanın durumu ben de merak ediyorum:) 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün itibariyle problemli legacy Ankara'ya geldi, yarın tedavisine başlanacak inşallah, forumcak Mehmet ve sorunlarından kurtulacaz :)) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu biraz daha uzasaydı forum beni kapının önüne koyacaktı:))

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Acil çıkış kapısına yakın otur sen yine de :)) 

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ercay olay subaplar mı peki ? 

benim de inceden bir titremem var :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yanıtlandı (düzenlendi)

arkadaşlar sorun subaplar yanmış y3oNEL.pngYNWq4l.png

Emr01 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Köz olmuş bu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Köz olmuş bu

Subarularda subap yakması sonucu değişim ne kadar'a mal oluyor yakşaşık olarak.1 yıl önce volvo s40 1.6 da böyle bir durum için 3000 tl harcamıştık subaruda fiyat aralığı olarak fark varmıdır?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yanıtlandı (düzenlendi)

13 dakika önce, Eren YKZ :

Subarularda subap yakması sonucu değişim ne kadar'a mal oluyor yakşaşık olarak.1 yıl önce volvo s40 1.6 da böyle bir durum için 3000 tl harcamıştık subaruda fiyat aralığı olarak fark varmıdır?

16 subap, contası vesairesi ile 3 bini buluyor. Doch motor için 

Erçay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 subapcontası vesairesi ile 3 bini buluyor. Doch motor için 

Hmm subaru deyince diğer markalara göre atla deve olmuyormuş demekki araç sahibine geçmiş olsun.Tez zamanda aracına kavuşur inşallah.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet ben ve sorunlarım tekrar dönüş yaptık:)) Arkadaşlar  aracın subapları değişti titreme olayı bitti,subap değişmeden önce resmen deprem oluyor gibi sallanıyordu araç,şimdi inceden az bişey var  oda subarular hafif titreyerek çalışır diyolar sanırım ondandır.araçta 2000-3000 devir arası gaz yememe,boğulma sorunu vardı devam ediyor gaza bianda basınca araba boğuluyor gaz yemiyor 3000 devirden sonra araç bianda açılıyor gitmeye başlıyor,yokuşta biraz deviri düşürsem araba kendini toplamıyor durma noktasına geliyor,bu maf sensörünün arızasını nasıl anlarız arıza ışığı yakmıyor sensörün fişini çıkardım araçın çalışmasında  gitmesinde değişiklik olmuyor aracın gidişi aynı arızalımıdır sizce 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş