Jump to content
murat1903

Subaru XV için Cam Kaldırma Modülü Uygulaması

Tavsiye Edilen Mesajlar

murat1903    404
murat1903

arkadaşlar merhaba

bu cumartesi benim araca ( 2015 XV) @called07 arkadaşımızın getirmiş olduğu modülü uygulayacağız daha doğrusu XV ile uyumlu olup olmadığına bakacağız. bu vesile ile istanbul tayfasından bize katılmak isteyenler olursa istinye parkın otoparkında olacağız hem bir tanışma olur belki bu sayede istanbul hareketlenir :D malum yazda yaklaşıyor etkinlikler için ön tanışma olur...

6 mayıs cumartesi öğleden sonra 13:30 da istinye parkın otoparkında katılmak isteyenleri bekleriz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
15 saat önce, Zencir :

hangi araçlara uyumludr acaba bu cihaz ?

@called07daha iyi biliyor ancak açtığı konudan anladığım kadarı ile levorg ve forester XVyide bu gün denicez

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
7 saat önce, murat1903 :

@called07daha iyi biliyor ancak açtığı konudan anladığım kadarı ile levorg ve forester XVyide bu gün denicez

naaptınız son durum nedir ? artık bı vıdeo paylaşırsınız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Bende merak ediyorum.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

arkadaşlar durum şu aslında 3 farklı modül denedik 3 nünde mapping levorga göre olduğunda 1 nokta eksik kaldı ama ana işlevlerini gerçekleştirdi modüller camları açıp kapıyor ve aynaları açıp kapıyor. buraya kadar sorun yok ancak muhtemelen modüllerin içinde yüklü olan levorg tabanlı mapping ile XV deki kabloların komut verdiği işlevler aynı olmadığından bir işlem eksik kalıyor öreneğin son modüllde aynaları açıp kapıyor camları açıp kapıyor ama sağ ön cama komut gitmiyor bunun ana sebebi levorda ki kablolar ile XV deki kabloların diziliminin farklı olduğunu düşünüyoruz. güzel videolar var ancak ben kamerayı kayınçoma verdim msd cardda içinde gitti ben değiştirdiğimi sanıyordum. @called07 mappingi hallettikten sonra asıl videoyu çekip ekleyeceğiz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

2006 legacy ile 2008 impreza da kablo renkleir farklı idi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ahmet_zxc    35
ahmet_zxc

yoğunluktan bu mesajı bugün görüyorum. bir etkinlik daha yapalım. sağ ön cam kaldırma problemi çözme etkinliği..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

@called07 mapping çözer çözmez yine görüşücez yine davet ederiz kimse gelmedi o ayrı ama :D istanbul bitmiş...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
called07    110
called07

Arkadaşlar sorunu hallettim sadece denemesi kaldı. XV si olupta istanbul da ikamet eden arkadaşlar bana ulaşırlarsa deneyip videosunuda çekeriz. Aracını kobay olarak kullandıran arkadaşa fiyatta indirimde var :D

tel: 0538-4397811

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
called07    110
called07
Bir saat önce, serebral :

Ankara da gönüllüyüm....

Kaç model aracınız?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    346
Subim

bu video daki modül neyin nesi arkadaşlar. aldığımdan beri arabayı kitleyince camları otomatik kapatıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.141
Erçay

kitleyince camları kapatan modül o :))

Erçay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    346
Subim
1 saat önce, Erçay :

kitleyince camları kapatan modül o 

de yemin! :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serebral    8
serebral
20 saat önce, called07 :

Kaç model aracınız?

2013 Elegance

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    13
eeeburkay
20.06.2017 at 09:33, Erçay :

kitleyince camları kapatan modül o :))

Peki sanrufuda kapatıyor mu bu melet? Geçen eve çıktım hava bozuktu yağmur yağacaktı. Saneuf açık mı kapalı mı emin olamadım indim kontrol ettim :-) bana da lazım bu modülden. Ankara’da bildiğiniz bir yer var mı?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    13
eeeburkay
5 saat önce, Erçay :

Yok kapatmaz

O zaman modül benim işime pek yaramaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.141
Erçay

Yani sunroof’a göre modifiye edilebilir ama sunroof motorunu yakma ihtimalini göze Alman lazım :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
eeeburkay    13
eeeburkay
6 saat önce, Erçay :

Yani sunroof’a göre modifiye edilebilir ama sunroof motorunu yakma ihtimalini göze Alman lazım :) 

Yok aman kalsın :-) ama benim asıl şu multimedia sistemde Apple CarPlay olayını çözmem lazım. Ek yazılımmı olur ek modül mü olur bir şekilde çözmem lazım... bütün bunları mevcut sistem üzerinde yapmak istiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
called07    110
called07
6/15/2019 at 00:08, eeeburkay :

Yok aman kalsın :-) ama benim asıl şu multimedia sistemde Apple CarPlay olayını çözmem lazım. Ek yazılımmı olur ek modül mü olur bir şekilde çözmem lazım... bütün bunları mevcut sistem üzerinde yapmak istiyorum.

o cihaz değişmeden Carplay olmaz maalesef.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş