Jump to content
called07

Subaru Forester Ayna Katlama ve Cam Kaldırma Modülü 2015 - 2017

Recommended Posts

serebral    8
serebral
11.05.2017 at 10:05, murat1903 :

takılan kitlerin kablo haritası levorg a uygun olduğu için 3 kittede 1 nokta hep eksik kaldı aslında diğer konuda paylaştım ama buradada anlatayım mesela bir kitte önce camları ve aynaları kapayıp açıyor ama arka camları sadece kapatıyor açmıyor , diğer bir kitte aynalar açıp kapanıyor ön sol ve arka iki cam açıp kapanıyor ama sağ ön cam kapanmıyor gibi hep bir nokta eksik kaldı özkan abi mapping değiştirdikten sonra tekrar deneyeceğiz

Üstadım değişikliği yaptırdıktan sonra haber verirsen bizde taktırmak isteriz, ilgin için şimdiden teşekkürler.

murat1903    404
murat1903
1 dakika önce, serebral :

Üstadım değişikliği yaptırdıktan sonra haber verirsen bizde taktırmak isteriz, ilgin için şimdiden teşekkürler.

foreterla ilgili benim haberim olmaya bilir lakin konu sahibi zaten @called07 bitirdiğin de bu konu altında paylaşım yapacaktır. xv ile ilgilide yine hem kendisi hemde ben ortak bir paylaşımda bulunuruz...

Zencir    99
Zencir

benim aldığım 2009 mdl arabada cam ındırme kaldırma standartmışşş :D

murat1903    404
murat1903

ayna kapama 

abi bi resim paylaşmadın ama :D

Zencir    99
Zencir

ayna kapamada varda onu dugmeye basmak lazım ıste 
pasta cıla yapayımda oyle paylaşıcam, sonra pıs falan dersınız :D

called07    114
called07

Ayna katlama, camların otomatik olmasından bahsetmiyoruz , yanlış anlaşılmasın. Bahsettiğimiz konu kapıları kilitlediğimizde açık olan camların ve aynaların kapanması. Yoksa Subaru 20 küsür senedir elektrik motorlu cam ve ayna koyuyor araçlarına :D

Zencir    99
Zencir
Bir saat önce, called07 :

Ayna katlama, camların otomatik olmasından bahsetmiyoruz , yanlış anlaşılmasın. Bahsettiğimiz konu kapıları kilitlediğimizde açık olan camların ve aynaların kapanması. Yoksa Subaru 20 küsür senedir elektrik motorlu cam ve ayna koyuyor araçlarına :D

kilit tuşuna biraz uzun basınca camları kapatıyor yada acma tuşuna uzun basınca açıyor
hatta ses komutu bıle var :D hemde 2009 mdl 

called07    114
called07

Biz Subarudan bahsediyoruz. Benim 2008 Fiorinoda da vardı o özellikler ama Subarularda gelmiyor işte. 

Zencir    99
Zencir

japonlar çalışkan adamlar herşeyıde makınalarmı yapsın 

murat1903    404
murat1903
14 saat önce, Zencir :

ayna kapamada varda onu dugmeye basmak lazım ıste 
pasta cıla yapayımda oyle paylaşıcam, sonra pıs falan dersınız :D

subaru pisken de güzel :D lancia değilmi :D

Edited by murat1903

Erçay    2,555
Erçay
Bir saat önce, murat1903 :

uuuuuuuuuuu, ağır oldu bu soru :)

Zencir    99
Zencir
3 saat önce, murat1903 :

kirli hali guzel de tabikide, her nekadar çoğu arabada opsyonel özellikler standart olarak (120 ps 300 tork, katlanır ayna, kendinden renkli camlar,çift yönlü klima, deri güderi koltuk, adaptif sisfarı, yağmur sensörü, far sensörü, otm kararan dikiz aynası, haraketli arka koltuklar, mercekli farlar, falanlar filanlar) bulunsada bir subaru değil... forester xt kullanmışım ben hepsi hikayeee 

Subim    411
Subim
3 saat önce, Zencir :

kirli hali guzel de tabikide, her nekadar çoğu arabada opsyonel özellikler standart olarak (120 ps 300 tork, katlanır ayna, kendinden renkli camlar,çift yönlü klima, deri güderi koltuk, adaptif sisfarı, yağmur sensörü, far sensörü, otm kararan dikiz aynası, haraketli arka koltuklar, mercekli farlar, falanlar filanlar) bulunsada bir subaru değil... forester xt kullanmışım ben hepsi hikayeee 

Fırat hoca durumun farkında, cam indirip kaldırma ile bir şey (!) araba olamaz. Suçlu biziz adama bir legacy bulamadık ancak konuşalım. 

Zencir    99
Zencir
Bir saat önce, Subim :

Fırat hoca durumun farkında, cam indirip kaldırma ile bir şey (!) araba olamaz. Suçlu biziz adama bir legacy bulamadık ancak konuşalım. 

pıyasada legacyde yok zaten olanıda bıldığın uçmuş, değerini bilen satmıyor yada yakınına gıdıyor, bılmeyende arabanın anasını ağlatmış oluyor zaten 

Subim    411
Subim

Birşey diyecem benim araçta ne tür bir modül varsa artık boxer motor gibi çalışıyor. Japon marka bir kit. camların sırası rl-fr-rr-fl.

hatta bir video ekleyeyim

Erçay    2,555
Erçay
Bir saat önce, Subim :

Birşey diyecem benim araçta ne tür bir modül varsa artık boxer motor gibi çalışıyor. Japon marka bir kit. camların sırası rl-fr-rr-fl.

hatta bir video ekleyeyim

Boxer motora tamamen uyumlu :))

Korayk    0
Korayk

Nasıl temin edebiliriz..??

called07    114
called07
10/2/2017 at 17:15, emre-sti :

http://s.aliexpress.com/AVrEbuIr
(from AliExpress Android)

sunroof da kapatıyor 

Bu modül sunroof kapatmıyor. Çinlilerin ingilizcesi o kadar. 

emre-sti    568
emre-sti

İlk getirip sattıklarını bundan mı onlarda kapatmıyor Du sunroof nereden biliyorsunuz kapatmadigni 

called07    114
called07

elektronik olarak bağlantılı değil sunroof ve camlar...kapatamaz.

Suat26    4
Suat26
20.04.2017 at 21:50, called07 :

Arkadaşlar merhaba,

2015+ forester araçlar için cam kaldırma ve ayna katlama kiti getirtmeyi düşünüyorum Japonyadan. İlgilenen olur mu diye bir nabız yoklamak istedim. Düşündüğüm cihaz kapılar kilitlenince hem aynaları katlayacak, hemde açık olan camları kapatacak. Sıcak havalarda araca binmeden önce camları açma özelliği de mevcut. Araca orjinal soketler vasıtasıyla monte edileceğinden takmak 5 dakika ve orjinal kablolara kesinlikle müdahale edilmiyor. Şu anda fiyatı net değil ama 400 TL civarında olacak diye tahmin ediyorum.

ilgilenen arkadaşlar yorum yazarsa yada benimle iletişime geçerse sevinirim.

16 Ağustos 2017 nitro37 tarafından düzenlendi

Selamlar. Ben de de 2020 XV araç var. Cam ve Ayna açma kapatma modülüne ihtiyaç var. Siz temin edebildiniz mi. Bu ürünü alabileceğim bir site var mı. Cam ve ayna için işlev gören Tek modül mü yoksa ayrı ayrı iki modül mü. Teşekkürler.