Jump to content
rizeliusak

Hawkeye seytan goz ve angel montaji

Tavsiye Edilen Mesajlar

septica_666    249
septica_666

Valla o farı arabadan çıkarmak şöyle dursun, farın ön camını ( daha doğrusu mikasını ) açmak, işlem yapmak, büyük cesaret.. tebrik ederim.. Çünkü o elinizdeki farın tanesi, orjinal fiyatı 1800 lira, yan sanayi taiwan malı "depo" markası bile 800 lira :'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rizeliusak    18
rizeliusak

Gostermiyodu hic oylede boylede goze alarak basladim zaten ;) resimlere bakarsaniz ne kadar berbat olduklari gozukuyodu el mahkum diyerek basladim ise allaha sukur biseye zarar vermeden de topladim

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
13 saat önce, septica_666 :

Valla o farı arabadan çıkarmak şöyle dursun, farın ön camını ( daha doğrusu mikasını ) açmak, işlem yapmak, büyük cesaret.. tebrik ederim.. Çünkü o elinizdeki farın tanesi, orjinal fiyatı 1800 lira, yan sanayi taiwan malı "depo" markası bile 800 lira :'(

valla helal olsun cokda guzel durmuş, ama serkanın dediği gibi büyük cesaret valla 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rizeliusak    18
rizeliusak

Benim tek sikinti bizim farlar tampon sokulmeden çıkmıyor ya o beni deli etti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
20 saat önce, rizeliusak :

S.a oncelikle hwrkezin kandilini kutlarim

Aracimin farlari cok kotu oldugundan sokup temizliyordum hazir acmisken bide uygulama yapayim dedim ve aklima seytan goz ve angel halka montaji geldi ve yaptim guzelde durdu sanki ;)

Kullandigim malzemeler befarin far temizleme kiti = 60tl

Siyah sprey boya = 15 tl

Mercek ledleri = bedavaya getirdim

Angel halka = onceki arabam icin almistim 3 senedir duruyordu fiyat belli degil

Sivi conta = 20tl

dd0157b96125fa269580d91d4c7f21c9.jpgc3e94589de6592b54b8fff661095e9bd.jpg7af6a8015441b2016c1b518f60b91841.jpg1ad1cca9853ab87f0b8b63be2407d3d4.jpge0af55a6702e4fb81290dc301ea6e939.jpgd8734d9d10e4db62fa465a224fa54e2f.jpg44abd08369e0cbad6562439304bdfb69.jpg1d8ba8a926418984fd2969e6d463749e.jpgec0eacb04a9997f288f952bb7b385c2e.jpg

Ilk once firinda farlari isitarak camlarini ayirdim daha sonrasinda ise ilk etapda temizleme kitinden cikan 800 kum zimparayla matkap yardimiyla isleme basladim farlarim cok kotu oldugu icin 800 den basladim daha sonrasinda 2000 kumla ondan sonrasinda da kitten cikan 1 nolu pasta ile guzelce yine matkapla birlikte pastaladim ve son olarak da 2 nolu cila ile parlatarak islemi sonlandirdim
Seytan göz dedikleri uygulamayi ise 2 adet ledle hallettim mercegi soktum mercek caminin plastik kismina delik acarak ledi oraya yapstirdim 2 kabloylada farin arka tarafina kablolama islemini yaptim. Angel halkalarimi (83mm) silikon yardimiyla plastik kisma sabitledim ve kurumasini bekledikten sonra zimparasini yapip halkalari maskeleme bantiyla kapatarak guzelce sprey boyayla 4 kat boyadim.

sislerede kırmızı angel hatta fardaki angel larda kırmızı olsa cok fena olur derim aslinda pcde fotoşop yapıp bakmak lazım. ben aracı alınca farları sanamı yollasam naapsam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rizeliusak    18
rizeliusak

Halkayla mercekteki renk ayni olunca yakismiyo denendi aralarindaki renkler zir olunca daha belli ediyo kendini sislerede bi calisma yapariz yakin zaman da.
Farlari gonder ama garanti yok bende ; )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kepeneks    66
Kepeneks

Güzel olmuş eline sağlık  cesaretine hayran kaldım.Araç üzerinde bitmiş şekilde görmek isteriz.

Bende niyetliyim ama 2008 için mercek yüksekliğini ölçmem gerekli sipariş verebilmek için kararsızım renkli  kumandalı olanlarından

Hedefim

qIxcTi.jpg

Kepeneks tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rizeliusak    18
rizeliusak

Aslinda cok basit hersey
Sadece firinda farin plastigini ayirmak onemli olan gerisi el becerisi
Fari atiyosun firina 200 derecede 4 dk bisiriyosun farin yemege hazir kivama geliyo

Bu denememle birlikte artik merceksiz fara bile mercek takarim ;)))))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
6 saat önce, rizeliusak :

Halkayla mercekteki renk ayni olunca yakismiyo denendi aralarindaki renkler zir olunca daha belli ediyo kendini sislerede bi calisma yapariz yakin zaman da.
Farlari gonder ama garanti yok bende ; )

Ozaman değişken led kullanıp, mercek beyaz,halka kırmızı yada halka beyaz,mercek kırmızı, gibi. Ama elünize emeğinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
rizeliusak    18
rizeliusak

Maddi durum elveriyosa her ikisinide degisken renkli yapmak cok daha guzel olur tabikide ama arti 200tl fazla yukseliyo fiyat
O zaman tadindan da yenmez ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
7 dakika önce, rizeliusak :

Maddi durum elveriyosa her ikisinide degisken renkli yapmak cok daha guzel olur tabikide ama arti 200tl fazla yukseliyo fiyat
O zaman tadindan da yenmez ;)

Hayırlısıyla legcyı alayım olmadu bı benımknde denerız ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay
10 saat önce, Zencir :

Hayırlısıyla legcyı alayım olmadu bı benımknde denerız ;)

Fırat abi sen legacy bakacaaandaaa alaacaaaan daaaa angel-devil eye yapacan ohhooooooo ölme subaru ölme :) 

Erçay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
1 saat önce, Erçay :

Fırat abi sen legacy bakacaaandaaa alaacaaaan daaaa angel-devil eye yapacan ohhooooooo ölme subaru ölme :) 

Çarşambaya vizyona giriyoruz inşalllaaaahh hadi bakalım ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Zencir    99
Zencir
1 saat önce, Erçay :

görmeden inanmicam Fırat abi :)) 

Alıyım ilk sana yollıycam fotorafını yolla msjdan numaranı 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş