Jump to content
ersan

Yakıt fazla

Tavsiye Edilen Mesajlar

ersan    1
ersan

Merhaba arkadaşlar. Kış aylarında aracim ile km başına 50 ve 60 krş arası lpg tükettim. Bu sizce normalmi yoksa yolunda gitmeyen birşeyler varmı. Biraz sert kullanıyorum ondan da olabilir. Araç 2.0 legacy limited 200 model otomatik.

Yanlış yere yazmışım. Kusura kalmayın 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ersan    1
ersan

Merhaba arkadaşlar. Kış aylarında aracim ile km başına 50 ve 60 krş arası lpg tükettim. Bu sizce normalmi yoksa yolunda gitmeyen birşeyler varmı. Biraz sert kullanıyorum ondan da olabilir. Araç 2.0 legacy limited 200 model otomatik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İrfan ÖZKAN    275
İrfan ÖZKAN

1.5 18 litre tüketimi görüyorsa. ..

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cylon    155
Cylon

Bahse konu arac benim legacy'mdi. 2006 legacy 2.0 modeli. Lovato lpg'li. Ben yaz aylarinda kullanmıştım. Satisini aralikta yaptim. 100km'de 10lt bilemedin 10.5 lt lpg yakardim. Ama gayet sakin kullanırım. Şehiriçi 2500 devri bile görmem yani nerdeyse. Sanki bi sıkıntı var gibi...

Xiaomi & Subaru

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Gittiginiz km mesafesi kisa ve bol trafikli ise kis aylarinda normal. Ama mesafe uzun ise atiyorum git gel 20 km varsa 40/50 kurus arasi degismesi lazim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cylon    155
Cylon

Bahse konu arac benim legacy'mdi. 2006 legacy 2.0 modeli 165 hp. Lovato lpg'li. Ben yaz aylarinda kullanmıştım. Satisini aralikta yaptim. 100km'de 10lt bilemedin 11 lt lpg yakardim. Ama gayet sakin kullanırım. Şehiriçi 2500 devri bile görmem yani nerdeyse. Sanki bi sıkıntı var gibi... Hoş forester'da da 11lt benzin yakıyorum

Xiaomi & Subaru

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ersan    1
ersan

Faruk abi aracı senden aldım zaten. ben genelde 2000 devirde kullanmaya çalışıyorum ama. Pek de rahat durdugum sayılmaz.  5000 devirleride görüyorum. Hayırlısı ozamn.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş