Jump to content
mustafabeykoz

Yeni Subaru Forester Kar Performansı

Tavsiye Edilen Mesajlar

mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Az önce bi şöför le konuştum 2016 model dizel forıstır kullanıyordu daha öncede eski kasası varmış yenisini karda çıkmadığını söyledi hatta başka jiplerin çıktığını eskisi daha iyiydi dedi fakat yenisini n konforu gücü donanımı çok iyi dedi yol bilgisayarına baktım 9.2 ... sahip olan varsa bilgi almak isterim

nitro37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
erolkan    255
erolkan

Bence eskileri karda iyi,yenileride eskilerden daha iyidir diye düşünüyorum. 2004,2009 ve 2007 kasa Forester kullanıcısı olarak :-)

Sony Xperia Z5

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Görüşler Kullanıcıdan kullanıcıya değişkenlik gösterir. Genel bir değerlendirme almak lazım bence karar vermek için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Lastikleri yokahomaidiama..eski.aracın..lastikleri imiş..dişleri iyiydi özelliğini kaybetmiş olabilir 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    560
emre-sti

CVT şanzıman yüzünden =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    409
İlter
2 hours ago, emre-sti said:

CVT şanzıman yüzünden =)

Aradaki mantıklı tek fark bu, bilimsel açıklaması ne olabilir bunun? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Olabilir ilk fırsatta benzinli dizel ikisinide test etmeyi düşünüyorum hatta 1.6 turboyuda

Buarada forumda hiç yok galiba yeni Forester kullanan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    402
murat1903

mimkin değil kesinlik bir hata var ..... test ettik hem foresterı hemde kardeşi olan xv yi yahu 1.6 motorla x modsuz nerelere girdim çıktım herşeyi geçti xv ile beşiktaşdaki yokuşları çıktım foresterın çıkmaması söz konusu olamaz bence

bence bir daha düşünün :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

MaksadıM çamur atmak deyil subaru yu sevdiğim için ilerde yeni kasa almayı düşünüyorum yorum oyüz..den araştırma yapıyorum 

Adam bide Zekeriya köyden bahsetti buse ne kar çok yağdı diyersenelerle kıyaslamadayanılabilir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    402
murat1903
3 dakika önce, mustafabeykoz :

MaksadıM çamur atmak deyil subaru yu sevdiğim için ilerde yeni kasa almayı düşünüyorum yorum oyüz..den araştırma yapıyorum 

ya yok hocam ben bilerek abarttım :D fanatiklik yaptım belki bi problem vardı arkadaşınızın arbasında yada beklentilerini tam karşılayamadı ama şunu çok net söyleyebilirim aracı almadan önce moose tesi gibi testler var youtubeden izleyin kesinlikle Subaru çok çok farklı siz  2 video atıcam izlerseniz nedemek istediğimi daha net ifade etmiş olurum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Fanatik lik bende çok yaptım zamanında hiç kimsenin sevmediği araçları ben çok sevdiğim oldu Mazda 6 Nissan primer a cvt gibi ama insanlara tavsiyede bulunurken eksi yönlerini hep söyledim satarken dahil benim araba konusunda çevre m geniş insanlara subaru yu tavsiye etmek istiyorum yorum belki üstüme vazife deyil ama araba aşkı böylebişe

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34_Srkn_61    354
34_Srkn_61

11 dakika önce, murat1903 :

Subaru çok çok farklı siz  2 video atıcam izlerseniz nedemek istediğimi daha net ifade etmiş olurum

Fordun performansı en rezil olanı valla. Subaruyu sanki yere yapıştırmışlar gibi  gerçekten süper.:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mustafabeykoz    29
mustafabeykoz

Fort arabasını çok sevmedim evel ezeli 2011 üstü Mondeo benzinli dizel bide mastenk hariç..kugaalcaktımeşimdekullanırdiyeçokkafamayatmadı

Şuan 730 Bmv cls350mb glk250 diskavrisportQ5Audi. .kullandığımaraçlar..işyerinde benim subaru terazide ağır basar 150 beygir tren t olsada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
loxer    3
loxer

Biraz konuya gec kalmisim ama yeni gordum. Bende 2016 xt var 2017 kisinda bir cok yere gittim. Istanbulda kar yagdigi donemdede yoldaydim bolu abantada gittim kayak merkezlerinede gittim. Karda xmoddan pek bi performans alamadim ama esp kapali iken cikamadi yer ve giremedigi yer gormedim. Cok bilgi sahibi degilim ama xmod belli devirin uzerine cikinca gaz kestigi icin pek performans alamadim diye dusunuyorum. Ama dedigim gibi esp kapali iken sikinti cekmeden hic arac girmemis 20 santimin uzerinde kar olan yokustan sikinti cekmeden az bir savurmayla ciktim. Lastik olarakda lassanin kis lastigini kullaniyorum ama yaz lastikleriylede denedigimde aikintim olmadi yine. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    402
murat1903

x mode kar için değil zaten daha çok dik yokuşlardan inerken aracın stabilitesini koruma amacı için tasarlanan bir teknoloji yada dik yokuşlardan çıkarken aracın güçten düşmesini engelliyor kar bambaşka bir olay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş