Jump to content
İlhan

Yeni Subaru Impreza Japonya’da Yılın Otomobili Seçildi

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlhan    782
İlhan

Yeni Subaru Impreza Japonya’da Yılın Otomobili seçildi.

Yeni Subaru Impreza Japonya’da Yılın Otomobili

1 Kasım 2015 ve 31 Ekim 2016 tarihleri arasında Japonya’da satışa sunulan binek otomobiller arasında birinci olan yeni Impreza; ön kaput üzerinde yaya hava yastığı sunan ilk Japon otomobili unvanıyla da tarihe geçti.

Subaru’nun kazandığı sayısız ödüllere bir yenisi daha eklendi. 2003 yılında Legacy ile Japonya’da “Yılın Otomobili Ödülü” ile onurlandırılan Subaru; “2016-2017 Yılının En İyi Otomobili” ödülünü bu kez yeni Impreza ile kazandı. Bu ödül; Japonya’da 1 Kasım 2016 ile 31 Ekim 2016 tarihleri arasında satışa sunulan ve satış tahmini 500 adetin üzerinde olan binek otomobiller arasında yapılan bir değerlendirme.

1481890263_Subaru_Impreza_COTY_J_02-620x413.jpeg

Subaru’nun yeni Global Platformu temel alınarak üretilen yeni Subaru Impreza’da; Standart EyeSight sürücü yardım teknolojisine ek olarak kaza anında; yayada kafa yaralanmalarını en aza indirgemek için tasarlanan yaya koruma hava yastığı da standart olarak sunuluyor. Yeni Impreza, motor kaputu ile ön cam arasında yer alan “yaya havayastığı”nın standart olarak sunulduğu ilk Japon üretimi otomobil olma unvanına sahip.

SUBARU IMPREZA OTOMOBİL TARİHİNE GEÇTİ

1481891051_Subaru_COTYJ__1__01-300x296.jpg

Yılın Otomobili Ödülü’ne ek olarak, Japonya yeni otomobil değerlendirme programı olan JNCAP’te de Subaru otomobilleri çok önemli başarılar elde ediyorlar. JaponNCAP’in içeriğine 2014 yılında eklenen “Önleyici Güvenlik Performansı” değerlendirmesinde, Subaru’nun EyeSight teknolojisine sahip modelleri Impreza, Legacy, Outback, Forester, Levorg ve WRX S4, İleri Derecede Güvenli Araç (ASV++) kategorisinde en yüksek puanları elde ederek önemli bir başarıya imza atmıştı.

Kaynak:Teknotalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    350
Subim

IIHS'de 2014 yada 2015 de ödül vermişti. son yıllarda Subaru'nun bir çok aracı Top Safety Pick ödüllerine sahipti zaten. bi reklam vardı onuda buraya ekleyeyim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903

şu arabayı neden Tr ye getirmiyorlar ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    39
msalihdemir
IIHS'de 2014 yada 2015 de ödül vermişti. son yıllarda Subaru'nun bir çok aracı Top Safety Pick ödüllerine sahipti zaten. bi reklam vardı onuda buraya ekleyeyim. 

Süper reklam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903
‎20‎.‎01‎.‎2017 at 23:45, OguzhanK :

Tok kapı sesli Golf varken ne gerek var :D 

kapısı tok şanzumanı tıkırtılı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903

11 dakika önce, OguzhanK :

Haha tıkırtı gene iyi kütür kütür diye biliyorum ben emoji23.png

yok şıngır şıngır kardeşimin aracı dsg :D maşşalahı var arabanın içinde ses eksik olmuo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903
Şimdi, OguzhanK :

Bu şanzımanın böyle olduğunu bile bile hâlâ alıyorlar aklım almıyor emoji3.png allah akıl fikir versin emoji23.png

şiiiii deme deme en hızlı fites değiştiren o bazen değiştiremesede :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Recidivist    197
Recidivist
20.01.2017 at 16:26, murat1903 :

şu arabayı neden Tr ye getirmiyorlar ??

2007-2009 Legacy ile şu son kasası en sevdiklerim ve bu kasa ülkemize hiç gir(e)medi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903
18 saat önce, Recidivist :

2007-2009 Legacy ile şu son kasası en sevdiklerim ve bu kasa ülkemize hiç gir(e)medi...

legacy nin yeni modelimi bu valla çok hoşuma gitti çok tok duruyor araba özelliklerini artırmam lazım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    421
murat1903

biraz inceledim Amerika sitesinde güzel araç tabi Amerika daki modellerin gelmesi mümkün değil 2.5 ve 3.6 lt motorları var ama 2.0 Dizel motor getirilerse baya satar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37

Her modelde 1.6 dit motor ile 1.6 dizel motor istiyoruz.

Ayrica forester outback sti modellerindede en az 300bg lik 2.0 dit motor secenegi  koysunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.806
Erçay
10 dakika önce, nitro37 :

Her modelde 1.6 dit motor ile 1.6 dizel motor istiyoruz.

Ayrica forester outback sti modellerindede en az 300bg lik 2.0 dit motor secenegi  koysunlar.

Hepsi olacak, Subaru'da ötv olmayacak, buradan sevgili subili kardeşlerimi sesleniyorum, evdeki evladınızın gözyaşını silmeye geliyoruz..Evde çocuklar bu reklamı izleyince, orda görüyor, nice babalar eyesight ile şakalaşıyor eğleniyor, bunu gören çocuklar  "baba bizim niye böyle bir subarumuz yok, bize niye subaru almıyorsun" diyor. 

Bunlar artık olmayacak, Erçay Başkan, Subaru şampiyon diyoruz. 

Subaru'da ötv yok mtv yok kdv yok 100 bin liraya 200 ay kredi imkanı faiz de yok, Subaru alana ayrıca ne veriyoruz, klasik olacak ama hiç birşey bunun yerini tutumuyor, 5 kavanoz süzme 5 petek bal 5 polen veriyoruz, hanımlarımızı da unutmuyoruz, 1 de hürrem kolye veriyoruz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37

Olsun buradan yetkililere sesleniyorum. 1,6 dizel 150 bg asagasi

1,6 dit 200 asagisi

2.0  dizel 200 bg asagisi

2,0 dit 300 bg asagisi

Kabul edliemez. Emisyonada bir care bulsunlar artik. O kadar japon muhendis ne ise yariyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.806
Erçay

karıyı japonyadan alacaktık, hatayı baştan yaptık, şimdi o küçük mühendislere laf atmayalım. Hatayı biraz da kendimizde aramalıyız 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.806
Erçay

biz ettik sen etme diye diyorum ogi, bir yolunu bul al ordan minyon bişi, portatif kadınlar, koy plaj çantana götür her yere...Çok ergonomikler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    39
msalihdemir
karıyı japonyadan alacaktık, hatayı baştan yaptık, şimdi o küçük mühendislere laf atmayalım. Hatayı biraz da kendimizde aramalıyız 

Askında hep küçükken Japon alacağım diyordum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.806
Erçay
4 saat önce, msalihdemir :

Askında hep küçükken Japon alacağım diyordum

Hangimiz demedik ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş