Jump to content
Oge

Run-flat lastik

Recommended Posts

Oge    5
Oge

Merhabalar,

Wrx sti araç için rft lastik kullanan var mı? Yolda lastik yüzünden kalıp, stepne ile uğraşmak istemiyorum. Piste girip derece yapacak da değilim. Öneri var mıdır.

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    1.659
Erçay

wrx sti kullanan var mı :) fakir ama gurulu bir topluluğuz @Oge abi 

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    347
kmvolkan

Abi araç geldiyse bir kanlı canlı foto, video, inceleme vs tarzı şeyler bekliyoruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    1.837
nitro37

Ben eski 200sx aracımda bridgestone potenza kullandım o zaman lar tanesini 475 tl ye almıştım ikinci eldi tabi. 1 yıllık lastikdi.

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    472
RSBurak

Pirelli Sottozero 260 km hızla giderken patlayıp güvenli bir şekilde durdurmuştu aracı bir youtube kanalında gördüm. Yarılmış vaziyette baya uzun gitmişti. 

• Like 1

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Oge    5
Oge

@Erçay işte o fakir ama gururlu topluluktan öneri bekliyorum 8)

@kmvolkan

13 saat önce, kmvolkan :

Abi araç geldiyse bir kanlı canlı foto, video, inceleme vs tarzı şeyler bekliyoruz :)

kanlı canlı fotoyu sanırım 1-2 hafta içinde gönderirim. Yorumlarımı da eklerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    393
murat1903

benm eski aracım scirooco idi 240 hp ben s001 öneririm  iyi lastiktir ama ısınması lazım tab wrx sti da bu sorun olmaz :D t001 almayın sakın araç için hafif kalır ama bayiler kesinlikle tavsiye edecektir ama inanmayın belki şok olacaksnız ama petlasın spor araçlar için ürettiği model var ben bizzat kullandım ve inanamadım gerçekten iyi yapmışar tabi oda yetermi wrx sti a bilmem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    1.837
nitro37

Şöyle söyleyeyim o zaman izmir narlıdere otoban gişelerinden, Çeşme gişelerine (70 küsür km idi heralde)   bridgestone potenza  lastiklerimle 17,5 dakikada vardım ortalama hızım 245 idi. Ara ara 270'e çıktım ara arada 200'e düştüm . Gişelere yanaşır yanaşmaz inip lastiklere elimle dokunup incelemiştim. Adeta ateş gibiydi lastikler. Resmen yanıyordu. Ama şuda var 3 yaz kullandım hiç patlamadı. Sert süspansiyonlu araçlarda çok fazla hissettirmesede biraz yumuşak süspansiyonlu arabalarda yol sesi ve sertliğini hissedersiniz. Çoğu bmw mersedesin ön takımını bozduğunu bile duymuştum o zamanlar.

nitro37 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    477
emre-sti

ben 220 ile giderken otoban gişeleri karşıma çıktığında freni bi yokladım araba yavaşlamadı pedal titredi, okumaya başladım sonra pedaldan ayağı çekip tekrar bastım 180 in altına inince titreme kesildi sonra yavaşladım boş  gişelerden 20km hız ile geçtim :D:D

emre-sti tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    1.837
nitro37
10 dakika önce, emre-sti :

ben 220 ile giderken otoban gişeleri karşıma çıktığıma freni bi yoklamadım araba yavaşlamadı pedal titredi, okumaya başladım sonra pedaldan ayağı çekip tekrar bastım 180 in altına inince titreme kesildi sonra yavaşladım boş  gişelerden 20km hız ile geçtim :D:D

;D tahmin edebiliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    433
İlter

220 270 naptınız abiler uçuşa mı geçiceniz diğer tarafa maazallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    1.837
nitro37
33 dakika önce, İlter :

220 270 naptınız abiler uçuşa mı geçiceniz diğer tarafa maazallah

Şeytan dürtüyor işte ilter ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    433
İlter
20 minutes ago, nitro37 said:

Şeytan dürtüyor işte ilter ;D

1.6 dizel alın dürtemiyor o zaman :D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    393
murat1903

benim gördüğüm max km 263 oldu rocco ile S001 vardı bnm lastiklerde resmen alev almıştı aslına bakarsanız sadece lastikler değil arabanın ön tarafından gelen sıcak hava dalgası yurdu etkiliyordu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş