Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Memotronik

Superonline+Turkcell TV

Tavsiye Edilen Mesajlar

Memotronik    39
Memotronik

Merhaba forumdaşlar elimde 15ay taahhütü bulunan 25mbps hızında 75gb Akk'li ve Turkcell tv'li fiber internet paketi bulunmakta. İnternet bağlatmayı düşünen varsa devredeyim aylık 59.90 TL. Turkcell tv kutusu, kumandası ve modemi de göndereceğim. Devir işlemi internet üzerinden online yapılabiliyor zahmetsizce. Herkese keyifli forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    761
İlhan

Ne denir şimdi tam kestiremedim.

Hayırlı devirler diyeyim.  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Memotronik    39
Memotronik
16 dakika önce, ameyt :

Bigün fiber interneti olan bir evde oturacak mıyım acaba? :)

Fiber desteklemiyorsa altyapı ona göre bir pakete geçiş yapılabiliyor :) 

2 dakika önce, İlhan :

haha teşekkürler abicim :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ
2 saat önce, Memotronik :

Merhaba forumdaşlar elimde 15ay taahhütü bulunan 25mbps hızında 75gb Akk'li ve Turkcell tv'li fiber internet paketi bulunmakta. İnternet bağlatmayı düşünen varsa devredeyim aylık 59.90 TL. Turkcell tv kutusu, kumandası ve modemi de göndereceğim. Devir işlemi internet üzerinden online yapılabiliyor zahmetsizce. Herkese keyifli forumlar dilerim.

1 saat önce, İlhan :

olursa devrin en güzel devri olur diyelim..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ
13 saat önce, RSBurak :

ah şu cayma bedelleri :)

turkcell TV ye geçmiştim, Dsmart vardı, süresi bitiyordu, 17 tl ye full paket teklif ettiler, kadını kapatmaya ikna edene kadar akla karayı seçtim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dkn    200
Dkn

Fiber tavsiye ederim, binanızda altyapı varsa.

Ben 100mbit kullanıyorum, çok memnunum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ

aynen bizde de fiber altyapı var, işten güçten fırsat bulup evde kaldığım zamanlarda kullanma fırsatı buldukça kullanıyorum. hoş birşey.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Memotronik    39
Memotronik
2 saat önce, Demirdağ :

turkcell TV ye geçmiştim, Dsmart vardı, süresi bitiyordu, 17 tl ye full paket teklif ettiler, kadını kapatmaya ikna edene kadar akla karayı seçtim.

Bağlatırken 2dk., iptal ettirirken sabır testi gibi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ

en son yetişkin kanallarını açayım dediler:)))

3 dakika önce, Memotronik :

Bağlatırken 2dk., iptal ettirirken sabır testi gibi 

yine de kabul etmedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Dijitürkten sürekli aranıyordum. Bıktım ve Sırf gıcıklığına Dijitürke üye oldum ertesi gün iptal ettirdim;D Malzemeleri almaya gelmediler kendim götürüp tutanak karşılığı teslim ettim. 2 ay sonra 120 tl fatura çıkardılar tutanak tarihini gösterip onuda iptal ettirdim. Artık aramıyorlar kafam rahat.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ

biraz zorlasan bedava bağlarlar varya.

3 dakika önce, nitro37 :

Dijitürkten sürekli aranıyordum. Bıktım ve Sırf gıcıklığına Dijitürke üye oldum ertesi gün iptal ettirdim;D Malzemeleri almaya gelmediler kendim götürüp tutanak karşılığı teslim ettim. 2 ay sonra 120 tl fatura çıkardılar tutanak tarihini gösterip onuda iptal ettirdim. Artık aramıyorlar kafam rahat.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    761
İlhan

Fiber candır..

Yıllarca Türk Telekom ADSL kahrını çektim.. Yağmur yağar, yıldırım düşer internet giderdi. Yavaşlama, donma, takılma,vs..hak getire.. Muhatap ve derdine derman bulmak sıkıntı idi.

Oturduğum yer olan Ümraniye-Şerifali fiberde pilot bölgeydi. İstanbul'da ilk fiber internete kavuşanlardanım. Geçtikten sonra oh be dünya varmış dedim resmen.

Şu an 25 mb hızla / 75gb AKK hakkına sahibim. Aylık ödemelerimde 54.-Lira. (2 Yıl Tahhhüt ile)

Şirkette de Metro Ethernet internet kullanıyoruz. Bulunduğumuz bölge köy yeri olduğundan çok çektik geçmişte. Sonunda Türk Telekoma 36 aylık 35.000 Liralık teminat mektubu vererek şirkete özel fiber hat çektirerek çözüme kavuşturmuştuk. Şu an 20 mb hızla Metro Ethernet İnternet + Leased Linde + Telefon hizmeti= 2.850 Lira ödüyoruz. 

Fiberde satın alma sonra hizmet destekleri de iyi. Zaten bir sorun yaşamıyorsunuz kolay kolay..Yaşadığınızda da hızlı çözümlüyorlar.

Ama acı bir gerçek varkı.. Her şeyde olduğu gibi yine dünyanının en pahalı interneti kullananlardanız..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ
5 dakika önce, İlhan :

Fiber candır..

Yıllarca Türk Telekom ADSL kahrını çektim.. Yağmur yağar, yıldırım düşer internet giderdi. Yavaşlama, donma, takılma,vs..hak getire.. Muhatap ve derdine derman bulmak sıkıntı idi.

Oturduğum yer olan Ümraniye-Şerifali fiberde pilot bölgeydi. İstanbul'da ilk fiber internete kavuşanlardanım. Geçtikten sonra oh be dünya varmış dedim resmen.

Şu an 25 mb hızla / 75gb AKK hakkına sahibim. Aylık ödemelerimde 54.-Lira. (2 Yıl Tahhhüt ile)

Şirkette de Metro Ethernet internet kullanıyoruz. Bulunduğumuz bölge köy yeri olduğundan çok çektik geçmişte. Sonunda Türk Telekoma 36 aylık 35.000 Liralık teminat mektubu vererek şirkete özel fiber hat çektirerek çözüme kavuşturmuştuk. Şu an 20 mb hızla Metro Ethernet İnternet + Leased Linde + Telefon hizmeti= 2.850 Lira ödüyoruz. 

Fiberde satın alma sonra hizmet destekleri de iyi. Zaten bir sorun yaşamıyorsunuz kolay kolay..Yaşadığınızda da hızlı çözümlüyorlar.

Ama acı bir gerçek varkı.. Her şeyde olduğu gibi yine dünyanının en pahalı interneti kullananlardanız..

128 kbps adsl ile neler neler indirmedik:), o günleri gördük ki şimdi fiber candır diyoruz, yeni yetme bebeler bilmezler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan    761
İlhan
13 dakika önce, Demirdağ :

128 kbps adsl ile neler neler indirmedik:), o günleri gördük ki şimdi fiber candır diyoruz, yeni yetme bebeler bilmezler..

Fax Modem kartı ile telefon kablosunu bağlayıp, 146'yı çevirerek internete bağlandığımı biliyorum.

O bağlanma esnasında cazır cuzur değişik uzaylı sesleri eşliğinde bağlanırdı internete..

Yani gece filan internete bağlanmaya kalktığında değil ev halkı, altındaki, üstündeki oturan bile anlardı internete bağlandığını. :D

Pufff fena nostalji oldu..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    147
Demirdağ
1 dakika önce, İlhan :

Fax Modem kartı ile telefon kablosunu bağlayıp, 146'yı çevirerek internete bağlandığımı biliyorum.

O bağlanma esnasında cazır cuzur değişik uzaylı sesleri eşliğinde bağlanırdı internete..

Yani gece filan internete bağlanmaya kalktığında değil ev halkı, altındaki, üstündeki oturan bile anlardı internete bağlandığını. :D

Pufff fena nostalji oldu..

ve annemler evde yalnız kaldığımda internete girip girmediğimi eve telefon açarak çok rahat öğrenebilirdi:)))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
34_Srkn_61    354
34_Srkn_61
Bir saat önce, nitro37 :

Digitürk benide arıyordu bir Trabzonsporlu olarak 2010-2011 senesi şampiyonlukla alakalı tutumlarından dolayı bir kaç telefon görüşmesinde topa tuttuğumdan dolayı aramayı bıraktılar. Eğer elini verdiysen kolunu kaptırdın tabirine uyan firmadır. Telefonla ulaşıpta iş çözmek deve hendek atlatmak gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bilalcesur    31
bilalcesur
‎14‎.‎12‎.‎2016 at 14:35, Memotronik :

Sizin devir işlemini etkilemek istemem ama; 4 yıldırı Süperonline kullanıyodum geçen kapatayım dedim beni ruh hastası ettiler):Kapattım ama olan da bana oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş