Jump to content
drhan

bu outback hakkında bilgi 2

Tavsiye Edilen Mesajlar

drhan    1
drhan

arkadaşlar selam;yurtdışına çıkarken sattığın subaru forester 2009 yerine; şimdi yeniden yurda geldim yeniden subaru almak istiyorum ama bu sefer outback mi olsun diye düşünmekteyim? yada sınırları zorlayıp dizel  forestermi  alsam!!! yıllık 10000'i geçerim veya geçmem sakin kullanırım (motorsiklette kullandığım için arabalar bana hiç hızlanmıyormuş gibi gelir o yüzden sakin kullanırım)bu  yüzdende dizel almasam mı diye düşünmekteyim acaba dizelin bakım ve idame masrafları benzinliden fazlamıdır?aslında yurda geldim ama şimdide suriye olayları için huduta geldim neyse yakında değişim olacak araç bakıp belkide alabileceğim :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-mepa-2.el-den-2013-model-subaru-outback-2.0-d-150-hp-otomatik-366828102/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    510
RSBurak

Tercih meselesi 2009 forester hızlanmıyormuş gibi geliyorsa 2014 xt deneyin derim ben malum dizel fiyatlarıda çok ucuz değil en azından sürüş keyfiniz olur :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drhan    1
drhan

yanıtınız için teşekkürler ama bu aracın fiyatı 2013 atmosferikten ucuz,yakıtta 1 lt filan daha az yakıyo, benzinliden bakım ve idameside ucuzsa!! neden? bu olmasın? diye düşünmekteyim; bide xt en az 2 litre daha fazla yakıt yakmakta  o yüzden xt'yi sadece ucuz bulursam almayı düşünmekteyim.

drhan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37
2 saat önce, drhan :

arkadaşlar selam;yurtdışına çıkarken sattığın subaru forester 2009 yerine; şimdi yeniden yurda geldim yeniden subaru almak istiyorum ama bu sefer outback mi olsun diye düşünmekteyim? yada sınırları zorlayıp dizel  forestermi  alsam!!! yıllık 10000'i geçerim veya geçmem sakin kullanırım (motorsiklette kullandığım için arabalar bana hiç hızlanmıyormuş gibi gelir o yüzden sakin kullanırım)bu  yüzdende dizel almasam mı diye düşünmekteyim acaba dizelin bakım ve idame masrafları benzinliden fazlamıdır?aslında yurda geldim ama şimdide suriye olayları için huduta geldim neyse yakında değişim olacak araç bakıp belkide alabileceğim :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-mepa-2.el-den-2013-model-subaru-outback-2.0-d-150-hp-otomatik-366828102/detay

Bence gayet güzel bir seçim. Segment olarak ta forestera göre üst seviyede km side az. İyi bir pazarlıkla daha uygun fiyata alınabilir. Yerinizde olsam değerlendiririm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş