Jump to content
lokomotif

Dizilerde Subaru ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

ahmet_zxc    33
ahmet_zxc

buda benim dün gece formula pistinde çektiğim korku filmi

o0qngq.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Signature    8
Signature

48fac291861458f290a4f91fee3e21bc.jpg
KVP 24.bölüm sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    36
msalihdemir

Enza home reklamını gören var mı. Reklamda jön ün kullandığı araç Yeni forester. (Hiç kaçmaz gözümden)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cihan    232
Cihan
12 saat önce, msalihdemir :

Enza home reklamını gören var mı. Reklamda jön ün kullandığı araç Yeni forester. (Hiç kaçmaz gözümden)

ben de acaba deyip duruyordum,demek ki doğru görmüşüm :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    36
msalihdemir

Jackie chan in oynadığı Thunderbolt 95 yapımı film de neden Subaru yerine mitsubishi var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doganer68    15
doganer68

Dizide değil gerçi..Subaruyu maalesef bir kamu spotunda devamlı görüyorum ..o forester 2 kere kurtarır bence..markaya subaruya ayıp olmuş derim ve kızarım..Sürücü kurslarında yaklaşık bir yıldır usta direksiyon ve teorik ders hocalığı yapıyorum..Ders içeriği gereği motor ve araçlar konumuz..Son 1 aydır motor bilgisi dersinde motor çeşitlerine gelince boxer çeşidini dolayısıyla Subaruyu anlatmaya başlamışım uzun uzun farkında değilim..kursiyerlerden geri dönüş "hocam boxer motor ve subarudan soru çıkmadı? ama artık gözlerim sadece subaru arıyor .." ;D

fotonun kaynağı ve videosu : 

Ekran Alıntısı.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    36
msalihdemir
Dizide değil gerçi..Subaruyu maalesef bir kamu spotunda devamlı görüyorum ..o forester 2 kere kurtarır bence..markaya subaruya ayıp olmuş derim ve kızarım..Sürücü kurslarında yaklaşık bir yıldır usta direksiyon ve teorik ders hocalığı yapıyorum..Ders içeriği gereği motor ve araçlar konumuz..Son 1 aydır motor bilgisi dersinde motor çeşitlerine gelince boxer çeşidini dolayısıyla Subaruyu anlatmaya başlamışım uzun uzun farkında değilim..kursiyerlerden geri dönüş "hocam boxer motor ve subarudan soru çıkmadı? ama artık gözlerim sadece subaru arıyor .." ;D
fotonun kaynağı ve videosu : 
[/url]  
58a3180156dd0_EkranAlnts.JPG.28e0d9bd338e5f0b657488e0d020d03d.JPG

Hocam kamu spotu da fena imiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    36
msalihdemir

Brother nature filminde subaru xv Birkez daha gurur duydum. Subaru görünce neden seviniyorum acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
msalihdemir    36
msalihdemir

Hızlı ve öfkeli rio soygunu. Dar virajlarda en iyi arabayı arıyorlarken. İçlerinde en iyi olan subaru çıktı. Ben de böyle bir filmde neden subaru olmaz diyordum. En sonunda gördük.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dkn    199
Dkn

Robert Downey Jr. ve Zack Galifianakis'in oynadığı 2010 Yapımı Due Date isimli filmin kahramanı (en azından pert olana kadar) bir impreza. 

Q7LBE3.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş