Jump to content
serdarsalci

Tampon boyama

Tavsiye Edilen Mesajlar

serdarsalci    21
serdarsalci

Arkadaşlar vatandaşımız aracımıza çarpıp tamponun boyasını çatlatmış. Nerede boyatsın arkadaşımız ceza olarak?

cf87b80c75f581630a62f89f0e411858.jpg

SM-G900FD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Cezalar serviste kesilir. serviste boyatsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serdarsalci    21
serdarsalci

Tutanak tutup %100 karşı tarafın sigortadan karşılanınca yaptırılan aracın sigorta primine yada plakaya yansıyor mu?

SM-G900FD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.141
Erçay

Çarpma diye yansır meblağ belirtilmez diye biliyorum. Sigorta işi ile ilgilenenler daha net cevap verir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

mebla her şekilde gözükür serviste yapılırsa eğer

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serdarsalci    21
serdarsalci

c1a0c72c6a8ca28e19e9c0a42ed3980f.jpg

Tampon boya işlemi tamam..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

yansırsa %100 haklı olan taraf değer kaybı tazminatı alır karşı tarafın sigortasından

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    346
Subim
3 saat önce, murat1903 :

yansırsa %100 haklı olan taraf değer kaybı tazminatı alır karşı tarafın sigortasından

Bende bunu sormuştum, çok uğraşı var, sigorta şirketi kabul etmez ise dava açman gerekiyor. Yani alacağın 100 tlye değmiyor. Eğer hasar büyük olsaydı git uğraş derdim ama tampon için değmez bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
58 dakika önce, Subim :

Bende bunu sormuştum, çok uğraşı var, sigorta şirketi kabul etmez ise dava açman gerekiyor. Yani alacağın 100 tlye değmiyor. Eğer hasar büyük olsaydı git uğraş derdim ama tampon için değmez bence.

ne kadar verirler bilmem ama ben hiç uğraşmadım direk karşı tarafın sigortasını aradım bilgileri gönderdim fotoğrafları ve aslını ıslak imzalısını 6 bin küsür masrafın 4500 gibi bir rakımını gönderdiler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    346
Subim
1 saat önce, murat1903 :

ne kadar verirler bilmem ama ben hiç uğraşmadım direk karşı tarafın sigortasını aradım bilgileri gönderdim fotoğrafları ve aslını ıslak imzalısını 6 bin küsür masrafın 4500 gibi bir rakımını gönderdiler

sende hasar büyükmüş hocam. tampon için değeceğini zannetmiyorum ama yinede o kadar kolay gönderiyorlarsa yapmakta fayda var. yanlız yanlış anlaşılmasın değer kaybı tazminatı, aracın tamir parası dışında karşı tarafın sigorta şirketinden alınan para.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş