Jump to content
taner76

2000 legacy lpg tavsiyesi

Tavsiye Edilen Mesajlar

taner76    4
taner76

Değerli Subaru ailesi  Legacy 3 aracımıza lpg taktırıcam aklımdan geçen Atiker. Kullanan (+  -) yönleri nelerdir tavsiye edilirmi. Şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.144
Erçay

Hayırlı olsun, bu aracı kendime bakmıştım, sonra erhan abinin aklını çeldim de onun legacy'sini aldım :) LPG Montajı da Ankara'da yaptırdım, önceki mavi imprezama da aynı yerden montaj yaptırmıştım, memnun kalmıştım, bu montajdan da memnunum, Subaru tecrübeleri var, yönlendirebilirim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

selamlar 

atiker gold kullanıyorum 

alt devirlerde daha da bir hantallaştı araç ama onun dışında herhangi bir sorun yaşamadım. daha 1000 km olmadı şu an km de 35 krş (shell pompa fiyatı 2.29 tl) yakıtı var. sanırım biraz daha düşer. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
taner76    4
taner76

Erçay hocam hangi firma maliyet neydi ? 

karayılanözğür benim legacy benzinde 50 krş yakıyor şehir içi %50 diye düşünüyordum sanırım yanıldım 

3 dakika önce, Erçay :

Hayırlı olsun, bu aracı kendime bakmıştım, sonra erhan abinin aklını çeldim de onun legacy'sini aldım :) LPG Montajı da Ankara'da yaptırdım, önceki mavi imprezama da aynı yerden montaj yaptırmıştım, memnun kalmıştım, bu montajdan da memnunum, Subaru tecrübeleri var, yönlendirebilirim...

Erçay hocam arabayı görünce şok oldum inanılmaz temiz bir araç içi ve dışı en ufak deformasyon yok bakımları tam herşeyi faal  Allah yüzümüze güldü biniyoruz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

selamlar @Erçay 2010 legacy CVT @taner76 sanırım prins daha fazla ekonomi sağlıyo ama montaj fiyatından dolayı atiker düşünmüştüm ben Çetinsay da yaptırmıştım ama ankara için Erçay daha fazla bilgiye sahip. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.144
Erçay

İvedik'te Anelsan isimli otogaz dönüşüm merkezinde Atiker Gold montajı yaptırdım. 1500 lira ödedim. 1.5 günde teslim ediyorlar. Temmuz ayında yapıldı montaj. 4 ay oldu, bin bakımı yapıldı 10 bin km daha dolmadığı için henüz o bakım yapılmadı :) Şimdiye kadar herhangi bir sorun da olmadı.

Araç güzeldi evet ben arkadaşlara baktırtmıştım, NARİN isimli bir galeriydi sanırım Beşiktaş tarafında veya civarında tam aklımda değil, detaylı foto ve video aldım. Aracı beğenmiştim bende , müşteri aracıydı zaten siz galeriden mi aldınız yoksa oradan alandan mı aldınız bilmiyorum. Bu araç yanlış değilsem haziran ayı başında satıldı (yayından kaldırıldı).

@taner76 yakıtınız %50 düşecek, sizin araçla benim araç aynı zaten ben şuan 24-25 krş yakıyorum ş.içi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
taner76    4
taner76

Erçay hocam maşallah hafızan süper. Etilerde Narin galeriden aldım. adamlar çok dürüst ve ilgililer dürüst esnafla istanbul da karşılaşmak bir mucize bizi çok güzel ağırladılar.  kuaförü vs yapılmış araba hakkında ne söyledilerse doğru çıktı o kadar yol yaptığımıza değdi Allah herkese temiz araba nasip etsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.144
Erçay

Evet Taner abi aldığınız arabaya bakmak için @cozkiris, @wolki, @zephyrune, @Dkn @Sıddık oluşan bir ordu gönderdim, fazlası vardır hatta :) hepsi arabanın temizliğine hayran kaldı.  Erhan abinin aklını çelince onun aracını hiç düşünmeden aldım o satmasaydi bunu alacaktim.  Nasip sizeymis, tekrar hayırlı olsun 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş