Jump to content
macemre

28821AE000 No'lu Jant Göbeğini nereden bulurum?

Tavsiye Edilen Mesajlar

macemre    50
macemre

Merhaba arkadaşlar,

Yukarıdaki jant göbeğini temin edebileceğim bildiğiniz bir yer var mı? Elimde 3 tane var 1 tane daha olsa göbeklere takacağım. Dıştan 57-58 mm iç tarafı 48-49 mm civarında olan bir jant göbeği modeli. Resimleri ekledim. Bir bakarsanız sevinirim.

2627 (1).jpg

2627 (2).jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
macemre    50
macemre

Yurtdışı buldum Emre zaten. Yurt içi bir ara Jaspa'da görmüş ama almamıştım. Şimdi orada da yok. Acaba forumdan birilerinde var mıdır diye de açtım konuyu. Parasıyla da olur sevabına da:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
macemre    50
macemre
1 saat önce, Erçay :

Erçay , bu ebattaki jant göbeklerinden bende var, iç dişlerinin olduğu kısım 52mm civarı olduğu için maalesef bu ebat büyük geliyor. Bulamazsam bendekileri içe doğru büküp kullanmayı düşünüyorum. İlgilenip araştırdığın için teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.147
Erçay

bir yıldız sanayisini gez, oto güven, lider oto ordan çıkar bakarsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
macemre    50
macemre

Aynen dediğini yapmayı düşünüyorum oraya da bakayım bulamazsam lazım olana ben gönderirim artık.O:-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
metin58    3
metin58

Bu ayın 25 inde yurtdışına çıkıyorum.gelirken bir kaç çıkma parça getiricem O2 sensörü gibi.istiyorsan bakarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
macemre    50
macemre
47 dakika önce, metin58 :

Bu ayın 25 inde yurtdışına çıkıyorum.gelirken bir kaç çıkma parça getiricem O2 sensörü gibi.istiyorsan bakarım.

Bulabilirsen isterim tabiki. Ebay'de çıkmasını buldum 4 tane, Türkiye kargolar mısınız, sanal kart bilgilerimi size göndereyim dedim cevap alamadım satıcıdan. Seni uğraştırmayacaksa bakarsan sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
metin58    3
metin58

Istanbul da oturuyorum zaten 

30 Kasım da dönüyorum 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

Elimde bir kaç tane olması lazımdı Sakarya'ya dönünce bakar size uyarsa gönderirim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş