Jump to content
Taner Kurttepe

Bilen duyan gören var mı?

Tavsiye Edilen Mesajlar

Recidivist    187
Recidivist

Aracı ve sahibini tanımıyorum ama kontrolsüz derecede ucuz geldi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Taner Kurttepe    2
Taner Kurttepe

hasar kaydı da gözükmüyor 2 kaza var biri 2000 TL kadar  

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    249
septica_666

araç ucuz değil bence.. ya da, değerinden sadece 2000 lira ucuz.. çünkü:

araç Legacy'nin en boş modeli.. elegance ile arasında çok fark var..   sunroof, deri koltuk, 8 yerine 4 hava yastığı,  cruise control, deri direksiyon ve deri vites topuzu, elektrikli koltuklar, hatta bazı modellerinde koltuk ısıtma var, bazılarında yok.. bence bunlar önemli ve gerekli özellikler. özellikle hava yastığı sayısı, hız sabitleyici, elektrikli koltuklar, ve hatta sunroof bence önemli özellikler..

ayrıca araçta lpg de yok.. bizim için lpg önemli değil, genelde biz taktırıyoruz, ama ne olursa olsun aracın değerini yükseltiyor 1500-2000 lira.

bu ağustos ayında, ankara'da 2007 model makyajlı kasa,elegance, siyah renk,207 bin km'de, ekspertizinde 5 parça boya olan,lpg'li legacy vardı 38 bin lira.. o aracı en son 35,5 'a  pazarlık ettim, ama benim aracı hızlı satamadım , araç satılmış..

velhasıl, bu araç elegance olsa 36 bin nakite alınası fiyat.. ama şu anda 30 bin çook da ucuz değil.. ucuz ise de1000-2000 lira ucuz gerçek değerinden..

ama, pazarlıkla 28 yada 29'a alınırsa, tadından yenmez ^-^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    420
İlter
1 hour ago, OguzhanK said:

Km yi çok takmazsanız elegance paket ve b4 kasa fiyatına, aracı Ceyhun Atuf Kansu caddesinde 2 3 kez gördüm sahibiyle selamlaştık, hatları felan düzgün duruyordu ama km den dolayı düşündürebilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-fiyati-dustu,ihtiyactan-acil-satis-icin-fiyati-bu-kadar-dusurdum-353891143/detay

SM-C101 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

98 model parasına 2006 model veriyor adam :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Judas16    38
Judas16
23 saat önce, Taner Kurttepe :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-2006-4x4-awd-165-hp-337402392/detay/

merhaba arkadaşlar 2006-2007 legacy bakıyorum linkteki araç hakkıda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Üstad bu aracın sahibi aracını Bursa ufuk otoya getiriyor güzel bir araçtır ev alacağı için satıyor.Temiz bir arkadaş araçta fena değildir.Hevesle aldı oda ama ev işi çıkınca satılığa çıkarmak zorunda kaldı.Eğer ihtiyacım olsa ben alırdım.Genede tercih senin tabi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay

Boş model olmasi sıkıntı ömer Abi, 3-5 daha üzerine koyulup dolusu alınmalı,  ha yoksa üzerine koyacak para alınabilir tabiki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Judas16    38
Judas16
13 saat önce, Erçay :

Boş model olmasi sıkıntı ömer Abi, 3-5 daha üzerine koyulup dolusu alınmalı,  ha yoksa üzerine koyacak para alınabilir tabiki :)

Haklısın Erçayım ama 29.850 ye çekti fiyatı hani biraz pazarlıkla bence düşünülebilir.Tercih meselesi tabikim.8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay

bir araç arayışında olsam ve 28-29 liranın üzerine çıkamayacak bir bütçem olsa bende düşünürdüm bu aracı...ama 30-35 arası bir bütçem olsa düşünmezdim...onu demek istedim Ömer abi, sunroofsuz SG kasa Legacy balkonsuz ev gibi :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Judas16    38
Judas16

Katılırıyorum Erçay ama bende de sunroof yok (2.0 R da).Bende yoksa kimsede olmasınnnnnn....;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş