Jump to content
veysel

Subaru XV 2. El satın alma Yardım

Tavsiye Edilen Mesajlar

veysel    0
veysel

Merhaba Arkadaşlar, 

uzun süredir Subaruyla ilgileniyorum. 2 el bir xv ye ancak bütçem yetiyor. Sormak istedğim;

en önemli sorum km si. Genelde malum sitede ki araçlar çok temmuz ve fakat km çok yüksek fiyat açısındanda uygun araçlar var. Km sinin yüksek olmasının dezavantajı tam olarak nedir? 80 bin üzerindeki araçlar beni ürkütüyor. Bu km  takıntısı yanlışmı doğrumu. ne yapmalıyım fikir destel ve önerilerinize ihtiyacım var. alamk istediğim premium modeli. 

Teşekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kmvolkan    351
kmvolkan

Sahibindendeki en yüksek kilometreli XV 100 binde, daha sonrakiler 80 binlerde. Bu kilometreler herhangi bir araç için bile sıkıntı yaratmayacak kilometrelerken söz konusu Subaru'nun benzinli ve lpg takılmamış bir motoru ise bu motor sorun yaratmaktan çok uzaktır :) Bakımları düzenli yapılmış bir Subaru çok çok daha yüksek kilometrelerde bile sizi üzmez.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zatrox    1
zatrox

Ben de bu konu altında bir soru sormak istiyorum.

2017'den önceki XV revizyonu 2015'te mi yapılmıştı? Bu revizyonla birlikte bazı hatalar giderildi diye hatırlıyorum. İkinci el alırken, bu revizyona uğramış aracı nasıl ayırt edebiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkankucuk    145
serkankucuk

Esas konudan başlayarak cevap vereyim; XV alırken km.sinden ziyade hangi koşullarda nasıl kullanılmış olduğu önemli sonuçta araziye de çok yatkın sonra da yağ eksiltme durumu var mı diye bakılmalı.

Diğer soru ise 2015 makyajıyla birlikte içi baya değişiyor, direksiyon simidi komple farklı, vites çevresi ve multimedya sistemi farklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Xv lerde 2014 model yılında teknik revizyon yapıldı, direksiyon sistemi, amortisör ve yalıtımda ciddi ve fark edilir seviyede iyileştirmeler vardır. 2013 sonu gelen araçlarda bu şekilde. Bunları klima düğmelerinin parlak krom olmasından anlayabilirsiniz. 2015 de yukarıda söylendiği gibi içi makyajlandı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkankucuk    145
serkankucuk
10 saat önce, Chemaster :

Xv lerde 2014 model yılında teknik revizyon yapıldı, direksiyon sistemi, amortisör ve yalıtımda ciddi ve fark edilir seviyede iyileştirmeler vardır. 2013 sonu gelen araçlarda bu şekilde. Bunları klima düğmelerinin parlak krom olmasından anlayabilirsiniz. 2015 de yukarıda söylendiği gibi içi makyajlandı.

2013 sonu olanların da böyle geldiğini bilmiyordum :) Benim arabam 2013 sonu ve dediğiniz gibi klima düğmeleri krom renginde, ben de bu bilgi için teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    65
Chemaster

Adınıza sevindim, çünkü bu iyileştirmeler çok fark edilir seviyede, aracınızı 2014gibi düşünün o zaman :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş