Jump to content
karayilanozgur

2010 Legacy lpg montaj

Tavsiye Edilen Mesajlar

karayilanozgur    17
karayilanozgur

selamlar Arkadaşlar

bu cumartesi Çetinsay Otogaz /bostancı da araca LPG montajını yaptıracağım.

cuma akşamı aracı bırakacağım Cumartesi sabahtan manifolt sökülecek. umarım sorunsuz bir montaj olur şimdiden kafamda deli sorular :)

atiker gold montajı yapılacak daha önce yaptıran arkadaşlar var forumdan buraya o yuzden gidiyorum. 

montaj sırasında dikkat edilmesi gereken şöyle de olsun diyeceğiniz konular var mıdır ? tüm gün başlarında olacağım sonuçta usta işine karışalım azıcık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
levent yavuz    26
levent yavuz

şimdiden hayırlı olsun hocam.

boxer motor ve lpg konusunu araştırıyorum. forumda da birçok kullanıcı var LPG kullanan.

piyasada dolaşan dedikodular doğru değil demekki. boxer motora da LPG iyi gidiyor O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

@levent yavuz benim tüm okuduklarımdan öğrendiğim tek şey doğru ustaya montajı yaptırmak :)cetinsay da daha önce bircok subaru için  montajı yapmıs sorunsuz kullananlar var umarım bu kervana katılırız bizde 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
levent yavuz    26
levent yavuz

Özgür Hocam

montaj ın usta eller tarafından yapılması konusunda çok haklısınız.

önceki aracım Fiat Stilo idi. 3 sene LPG de kullandım.

şimdiki aracım Lancer ve 3.5 senedir sahibiyim, 3 senedir onuda LPG ile kullanıyorum. şükür bugüne kadar hiç sorun yaşamadım.

hem montaj olsun hem de bakımlarına dikkat ettikten sonra süpriz yaşatmaz.

arabamdan memnunum ama subaru sahibi olmadan da göçmemek lazım fani dünyadan :)

değişiklik arayışındayım, lagacy veya forester a geçebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
karayilanozgur    17
karayilanozgur

valla Legacy iyidir candır temizi ve lpg lisi tadından yenmez umarım kısa zamanda bulursunuz temiz içinize sineni 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş