Jump to content
Caghazz

LLumar vs Ziebart cam film.

Tavsiye Edilen Mesajlar

Caghazz    2
Caghazz

Yarın Levorg aracım için ön kapı camlarına film çektirmeye götüreceğim. Ziebart ve LLumar arasında kaldım.

Ziebart bostancı şubesinden 300 lira fiyat aldım. İşlemin 8 saat süreceği söylendi.

LLumar Ahmet'den 170 lira fiyat aldım. İşlemin 2 saat süreceği söylendi.

Arada kaldım, tecrübeleriniz varsa duymak isterim karar vermek için.

Bir de son bir soru soracağım, araçta fabrika çıkışı karartılmış arka camlar var, ön camları bunlarla aynı renk olmasını istiyorum sırıtmaması için, hangi renk/ton/çeşit cam filminin kullanılması gerek? Önlerin arkalardan daha koyu veya daha açık olmasını istemiyorum.

Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Makif    107
Makif

Hani kaliteye göre fiyat vardır da işçilikler arasında neden bu kadar fark var acaba?

Arka camlarla ton konusuna gelince film çekilen yerler konuya benden daha çok vakıftır >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Caghazz    2
Caghazz
8 dakika önce, Makif :

Hani kaliteye göre fiyat vardır da işçilikler arasında neden bu kadar fark var acaba?

Arka camlarla ton konusuna gelince film çekilen yerler konuya benden daha çok vakıftır >:D

Ömürlük olsun da 3e 5e bakmam açıkcası. Ama LLumarAhmet'i araştırdım baya internetten, hiç şikayet bulamadım herkes memnun. Foresterdan Ferrariye kadar film çekiyor adam. 

Llumarı düşünme sebebim 2 saat olması ve başında durabiliyorsun adamlar çalışırken. Aracı bırakıp gitmek istemiyorum. Bu yüzden Ziebart düşündürdü 8 saat ile. 

Burada şikayeti olan veya memnuniyetinden bahsetmek isteyen birilerini bulursam kesinleşir aklımda bir şeyler diye düşündüm.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    564
emre-sti

film çekme 2 saatlik bir iş zaten, ziebart 8 saate yayarak arada diğer işleride yapacak.

yalnız 170TL fiyat bana bir garip geldi normal olmayabilir, defolu ürün takıyor olabilir. llumarda yaptrırken yapıştırdıkları filmlere dikkat edin. filmi şeffaf naylonundan çıkarırken arkada kalan leffaf naylonda llumar logosu olmalı yoksa sahte film takıyorlardur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

lumar ahmet iyidir ama ömürlük olmaz polis çevirene kadar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Caghazz    2
Caghazz

Güncelleme yapayım, ziebartla tekrar görüştüm . 1.5 saatte biter dediler ön iki cam. Daha önce söyledikleri 8 saatlik süre aracın tüm camları için geçerliymiş. Ziebartta yaptırma kararı verdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkankucuk    147
serkankucuk

Ziebart'ın kullandığı filmin markasını öğrenebiliyor musunuz? Ziebart, Sonax, Meguiars gibi mekanlar tabeladaki marka adını kullanarak çok leş işler de yapabiliyor. Llumar epey kaliteli filmdir. Hatta ön cama da mutlaka film yaptırın, ön camın özel filmi var ATR35, koyu değil asla, görüşünü etkilemeden sıcağı epey iyi kesiyor.

Bir de arka camlar zaten koyu diyip geçmeyin arkalara da en açık renk yaptırın çünkü fabrika çıkışı renkli camlarda filmlerdeki gibi sıcağı kesecek UV filtresi olmayabiliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş