Jump to content
Aydın Gündüz

kontak kapattıktan sonra gelen fokurtu ses

Tavsiye Edilen Mesajlar

Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz

son dönemde olmaya başladı, daha önce olmadığına eminim, kontak kapattıktan ve tüm elektrik aksamı kesildikten sonra 3-4 dakika orta konsoldan ses geliyor, cd changer cd değiştirmeye çalışıyormuşcasına takır tukur fokur fokur sesler geliyor, sonra kesiliyor nedir bu bilen var mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Makif    107
Makif

Klimayla alakalı bir durum olabilir. Sanki daha önce bir konuda konuşulmuştu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
onuronur16    9
onuronur16

Klima kapaklarının kapanmasından dolayı o ses geliyor bildiğim kadarıyla ama 3-4 dakika değil 2-3 saniyelik bir ses benim dediğim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz

yok beyler, klima kapak sesi değil, o ayrı

3-4 dakika sürmesi deli ediyor, ayrıca ilk kontağı açtığımda da geliyor, ilk bakımda baktıracağım, önceden yoktu bu tukurtu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz

war mı benzer sorun yaşayan, gerç sorun da denmez benim ki takıntı, sesi kaydedip koyacağım buryay yoksa :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tourist    38
Tourist

Aracın soğutma suyu tam mı?

kalorifer motor ve radyatör birbirine seri bağlı subarularda

su az ise devirdaim durunca su aşağı süzülüyor olabilir mi acaba..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz
22 saat önce, Tourist :

Aracın soğutma suyu tam mı?

kalorifer motor ve radyatör birbirine seri bağlı subarularda

su az ise devirdaim durunca su aşağı süzülüyor olabilir mi acaba..

walla hepsi tam, en yisi sesi bugün kaydedip yarın yüklemeye çalışayim arkadaşlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

Var abi bizim arabanın teypte aynısını yapmaya başladı akü bitiyormuş meğerse marş basmayınca anladım. Akü zayıflayınca bazı elektronik sistemler kafayı yiyor mesela sinyal fasılasının bozulması gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz
19 saat önce, RSBurak :

Var abi bizim arabanın teypte aynısını yapmaya başladı akü bitiyormuş meğerse marş basmayınca anladım. Akü zayıflayınca bazı elektronik sistemler kafayı yiyor mesela sinyal fasılasının bozulması gibi

bak bu olabilir hocam,  şimdiye kadar akü problemi yaşamadım ama bu bi işaret sanki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sertacis    19
sertacis

Selamlar,

Benim araçta 1 haftadır İlk çalışmada ve stop ettikten sonra birkaç saniye ses geliyor ama cd Changer değil klima ile alakalı sanırım ama zamansızlıktan hiç bakamadım ne olduğuna?.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Aydın Gündüz    43
Aydın Gündüz

tork garage da  dinlettim, onlar da klima kapakları dedi, yine de delirmeye devam ediyorum önceden ses gelmiyordu>:(>:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Destapo    3
Destapo
tork garage da  dinlettim, onlar da klima kapakları dedi, yine de delirmeye devam ediyorum önceden ses gelmiyordu[emoji35][emoji35]

Aracın teybinde ki cd ler i çıkarıp dene bir daha bende de var aynı ses ama teyipten geldiğini düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.152
Erçay

Egzost genlesme sesi olmasın ,  soğukken de kapat aç yapınca ses geliyor mu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    519
RSBurak

Kış dolayısıyla sürekli Cam havalandırma konumuna getiriyoruz o yüzden şu sıralar daha fazla duyuluyor o sesler. Araba otomatik olarak içeri yönlendirme konumuna veya dışarıdan gelen havayı kapatma konumuna getiriyor. Orayı bende çözemedim ama bir sıkıntı yok yani bindiğim her subaruda duydum o sesi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Cylon    155
Cylon

Bende de vardı o ses bi ara. Yaklaşık 1 hafta falan devam etti. Sonrası klasik Subaru işi. Kendi kendisini tamir etti. Kesildi...

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş