Jump to content
LoveBorg

Subaru'nun Gülse Birsel'li Yeni Reklamları

Tavsiye Edilen Mesajlar

LoveBorg    42
LoveBorg

Subaru'nun Gülse Birsel'li yeni reklamları hayırlı olsun. Uzun zamandır yeterince reklam yapılmadığı ile ilgili şikayetlerini dile getirenler vardı, acaba nasıl buldunuz merak ediyorum. Şahsen, Subaru kadar Gülse Birsel reklamı izlemiş hissine kapıldım, bence araç hafiften ikinci planda kalmış ama halkımız olumlu tepki verir diye düşünüyorum.

Anlaşılan reklam nisan sonunda TV'lerde oynamaya başlamış. Benim görmem geçen hafta sonunu buldu. Tesadüfen NTV'de 0-100'e başlayacaktı, dur izleyeyim dedim, bir baktım reklamsever Saffet ağabeyimiz Forester tanıtıyor. 30 dakikalık reklamın, pardon programın, reklam arasında da Gülse Birsel'li reklamı görünce iyice reklama doydum. Bayraktar beklenen atağı yaptı galiba. Önce dergiler, şimdi de televizyonda büyük bir yıldızla, bol yıldızlı reklam. Sizin düşünceleriniz neler, beğendiniz mi...

...veya "geniş servis ağı" dediğinde başka sesli gülen oldu mu? :))

Gülse'nin Subaru kombinlerinin devamı için...

https://twitter.com/turkiyesubaru?lang=en

http://www.subaru.com.tr/

LoveBorg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    26
ceyhunugur

kendısı cok begendı subaru markasını

artık onunda bır 2016 outback ı var 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
LoveBorg    42
LoveBorg
15 saat önce, ceyhunugur :

kendısı cok begendı subaru markasını

artık onunda bır 2016 outback ı var 

Saygı duydum, beğendiği için reklamını yaptığı ürünü kullanan veya severek kullandığı için reklamanı yapan insan çok yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim

Abi anlamadığım şey reklam çekildi, çok güzel bir reklamda olmuş, Gülse Birsel'de on numara bu reklamlarda, herşey hazır ama yayında görmedik. Subaru Türkiye'de sahipsiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Türkiye de Subaru satanlar citroen den parayı vurdukları için çektikleri reklamı yayınlamayı unutmuşlardır. Malum citroen den gelen para o kadar fazlaki saymakla bitmiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim
1 dakika önce, nitro37 :

Türkiye de Subaru satanlar citroen den parayı vurdukları için çektikleri reklamı yayınlamayı unutmuşlardır. Malum citroen den gelen para o kadar fazlaki saymakla bitmiyor.

Tamam anladık citroenden iyi para geliyor, peki o zaman niye para harcayıp reklam çekiyorsun. Sonuç olarak o reklamların ücreti bir şekilde sıfır araçların fiyatını, servis bakım ücretlerini arttırıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Japonya demiştir bunlara reklam çekin diye onlarda çekmiş olmak için çekmiş işte. Belkide bu reklam paralarının ödeneğini bile japonyadan alıyorlardır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat    102
Serhat

Değerli arkadaşlar,

Şöyle de bir durum var belki gözden kaçırılıyordur.

Ulusal kanallarda denk gelmedim ama National Geographic Discovery gibi kanallarda Subaru reklamlarına denk geliyorum. İşin garip tarafı bilerek mi yapıyorlar ya da rast mı geldi bilmem, şu sıralar yayınlanan Alaska'da Yaşam, Norveç Yol Kurtarma ekibi gibi kar kış kıyametin olduğu programların arasında yayınlanıyor. Yani tam programa dalmışsın, o gösterilen yerlerde hissediyorsun kendini, hop Subaru reklamı çıkıyor. Bilinçli yapılıyorsa bence çok başarılı. Çok da haklarını yemeyelim.Hele "Biz arkamızdan gelsinler diye iz bırakıyoruz" diyor ya, balkona çıkıp arabaya bakarak tüttürüyorum bir tane.

İzlemeyenler için:

Serhat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Süper reklam. Tüğlerim diken diken oldu izlerken.. 

iyiki eski sahibini yolda geçmisimde arabayı takas etmisim. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    139
Demirdağ
3 saat önce, Subim :

Abi anlamadığım şey reklam çekildi, çok güzel bir reklamda olmuş, Gülse Birsel'de on numara bu reklamlarda, herşey hazır ama yayında görmedik. Subaru Türkiye'de sahipsiz.

youtube ye koymuş bedavacı zihniyet:) ben de tv de görmedim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim
2 saat önce, nitro37 :

Tamam anladık citroenden iyi para geliyor, peki o zaman niye para harcayıp reklam çekiyorsun. Sonuç olarak o reklamların ücreti bir şekilde sıfır araçların fiyatını, servis bakım ücretlerini arttırıyor.

Bende reklamı youtube dan izledim.

@Serhat ın gösterdiği reklamı ilk defa şimdi izledim. Teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat    102
Serhat
1 saat önce, nitro37 :

Tüğlerim diken diken oldu izlerken.. 

Aynen dimi ya! Diyorum ya kardan kıştan uzakta kaldık Bodrum'da,içim gidiyor. Anca yağmur rüzgar. 

Bir saat önce, Subim :

Serhat ın gösterdiği reklamı ilk defa şimdi izledim. Teşekkür ederim :)

Rica ederim. Ben ulusal kanalları çok nadir izlediğim için onlarda yayınlanıyor mu bilmiyorum. 

Ama dedim ya, hitap etmesi gereken kesim için doğru kanalda doğru yayın aralığına konulmuş. Bilerek veya bilmeden.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0
nitro37

Serhat 44 senin mevzu kutup ayısıyla afrikada gezmeye benziyor.;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim
Bir saat önce, Serhat :

Aynen dimi ya! Diyorum ya kardan kıştan uzakta kaldık Bodrum'da,içim gidiyor. Anca yağmur rüzgar. 

Rica ederim. Ben ulusal kanalları çok nadir izlediğim için onlarda yayınlanıyor mu bilmiyorum. 

Ama dedim ya, hitap etmesi gereken kesim için doğru kanalda doğru yayın aralığına konulmuş. Bilerek veya bilmeden.

Ulusal kanallarda yayınlanmıyor (birşey kaçırmadın yani). Benim yaşadığım yerde Subaru kendi kendine reklam filmi çekiyor. Kimsenin cesaret etmediği her kara buza ben dalıyorum. Buraya beklerim 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat    102
Serhat
1 saat önce, Subim :

Kimsenin cesaret etmediği her kara buza ben dalıyorum. Buraya beklerim

Gerede'de olduğunuzu yeni fark ettim. Eşim dolayısıyla ikinci memleketim sayılır oralar. 6 ay öncesine kadar ayda 2 kere geliyordum.

Özledim de çok. Buralardan sevgiler, saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim

Burdan da o sıcak yerlere özlemle sevgiler saygılar. Bence bu ara hiç gelmeyin, iki gün önce gece 02:10 da adli icaba çağırdılar, arabaya bindim -24 C' gösteriyor. Günün en sıcak saati bile -2 -3 C' den yukarı çıkmıyor.  Şimdi -17 C'. Neredeyse hergün 20-30 cm kar temizliyorum arabanın üzerinden. Ama  şöyle bir güzelliği var araba her zaman hazır, emir bekleyen asker gibi Maşallah. Subaru'ya devam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Recidivist    186
Recidivist

Arkadaşlar NatGeo'da Subaru reklamı sürekli dönüyor, baya da uzun. Hem de söyledikleri gibi karlı kışlı program aralarında kesin dönüyor ve tabi ki kasten o program aralarına veriliyor reklamlar, hedef kitle o zaten. 

Sonuçta araba genele hitap etmediği için, reklam kanallarını da eleyerek seçmeleri bence normal ki Gülse Birsel'li Subaru reklamları ilk çekildiğinde ulusal kanallarda baya döndü, ben çok denk geldim. Ama dediğim gibi asıl reklamı NatGeo gibi kanallarda yapıyorlar ki bence mantıklı. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
levent yavuz    26
levent yavuz

Gülse kim subaru kim abi, hatunu smart reklamında felan oynatsınlar, ona da sığmaz ya neyse :D

o reklamı subaruya hiç yakıştıramadım. bayraktar kime para yedireceğini bilememiş.

bence ayı griz le bi reklam çekmeleri lazım....>:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Subim    315
Subim

sana katılamayacam @levent yavuz Gülse iyiydi, reklamda iyiydi bence. Belki ben kadını beğeniyorum diye böyle düşünüyor olabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
9 saat önce, Subim :

Ulusal kanallarda yayınlanmıyor (birşey kaçırmadın yani). Benim yaşadığım yerde Subaru kendi kendine reklam filmi çekiyor. Kimsenin cesaret etmediği her kara buza ben dalıyorum. Buraya beklerim 

kısmetse 28 in de abantta olucam görecez sizin oralarıda subileride :P şakabir yane bolu gezilmesi gereken bir yer umarım aracım beni, yine utandırmayacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Demirdağ    139
Demirdağ
10 saat önce, nitro37 :

kutup ayısıyla gezmek ayrıdır ki bundan bir zarar ziyan çıkmaz, ama karşılaşmak biraz sıkıntılı olur gibi düşünüyorum..Allah düşmanımın başına vermesin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    102
Serhat44
11 saat önce, nitro37 :

:blink:

ben kendime yaşlandım diyordum .  sen benden yaşlıymışsın :D

Serhat44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    0