Jump to content
İlhan

Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?

Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?  

50 oy

1. 1. Hangi Akaryakıt İstasyonunu Tercih Ediyorsunuz ?

• Shell
      21
    • Opet
      17
    • Petrol Ofisi
      4
    • Bp
      9
    • Total
      10
    • Aytemiz
      1
    • Lukail
      0
    • Diğer
      2

Tavsiye Edilen Mesajlar

MuraK    94
MuraK

Benim merak ettiğim başka bir konu daha var...

Arabalarımızı alırken bize sıkı sıkı tembihlemişlerdi. Aman 97 oktan altına düşmeyin diye. Hatta bir dönemler shell 100 oktan diye bir benzin çıkartmıştı. Artık 95 oktan dışında benzin bulmak mümkün değil. Dolayısı ile mecburen 95 oktan benzin alır olduk. Eeee hani sakın almayın arıza yapar diyorlardı .?? :)

Buna ne diyorsunuz..?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
zephyrune    13
zephyrune

sadece BP'den alıyorum, acil ihtiyaç durumunda 2. tercihim shell, 3. total

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Salim    108
Salim
17 saat önce, MuraK :

Benim merak ettiğim başka bir konu daha var...

Arabalarımızı alırken bize sıkı sıkı tembihlemişlerdi. Aman 97 oktan altına düşmeyin diye. Hatta bir dönemler shell 100 oktan diye bir benzin çıkartmıştı. Artık 95 oktan dışında benzin bulmak mümkün değil. Dolayısı ile mecburen 95 oktan benzin alır olduk. Eeee hani sakın almayın arıza yapar diyorlardı .?? :)

Buna ne diyorsunuz..?

Abi 95 97 olayına fazla takılmayın ülkeye göre değişiyor solvent miktarı bile etkiliyor ,Kıbrısda arkadaşın Sti yı dyno ya cıkardıgımızda 97 oktan benzın 93 cıktı,95 olanda 88 oktan cıktı .Depoyu oradan fulledıgımde cabuk tukenıyordu ,Turkıyede 95 oktan fulledıgımde barız daha fazla km yapıyordum.Belki başka bir sey de olabilir ama benim görüşüm bu yönde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sancar7881    23
sancar7881

Önceki aracımda hem lpg hem de benzini hep Shell kullandım gayet memnundum.Forester'i alınca devam edeyim dedim.Benzin aldım motor arıza lambası yandı.Sonra lpg taktırdım.Şimdi hem lpg hem de benzini opetten alıyorum.Şükür sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dexter    8
Dexter

opet tercih ediyorum ama istanbul içinde çok acil bir sey olmadığı taktirde sadece tek istasyondan alıyorum onuda ama arada bir farklı yerden almak denemek gerektiğini düşünüyorum körü körünede bağlılık yanlış =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

mecburen opet çok beğenmesemde firma olarak onlarla anlaştık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quzman    30
quzman

Aracım yakıt seçince Opet ile devam etme kararı aldım, performans olarak da gayet memnunum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ragnablade    0
ragnablade

Merhabalar,

1992-2004  yılları arasında sadece Shell kullandım. 2004 sonrasında ise Opet'e geçtim, hala Opet diyorum.  Özellikle tuvaletlerindeki hijyen seviyesinin emsallerine göre daha iler seviyede olması öncelikli tercihim olmuştur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kemal34    3
Kemal34

shellden aliyorum, shelldeki yakit arabayi sanki daha cok atikleştiriyor, 

ama opette iyidir, benim aracıma göre elde ettiğim performansa göre

1-shell

2-opet

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mpextreme    0
mpextreme

Opet sadece opet , lamba yanıp benzin bitecek olsa da opet i bulup oradan alıyorum, diğerleri güven vermiyor hiç, 40 kuruş ortalama yakıt tüketimim. .

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
RSBurak    505
RSBurak

bende shellden alırdım hep ancak 2.17 liradan satıyorlar bütün şehirde bende 1.89 a milangaz satan yer buldum oradan alıyorum.milangazı satan yer lpg montajcısı aynı zamanda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Rynkar    9
Rynkar

xt için en poerformanslısı shell nitro.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    428
Ferhat23
Bir saat önce, Rynkar :

xt için en poerformanslısı shell nitro.

Gerçekten de öyle. Ayrıca bir depoyla daha fazla kilometre yapılıyor. Shell nitro şahane :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat    102
Serhat

Bilgi olması için paylaşıyorum.

Tablodaki rakamlar yurt içi satışların ton bazında Ocak ~ Nisan 2016 aylardaki miktarları ve satıcıların toplam satıştaki yüzdelerini gösteriyor.

(Ayaküstü hazırladığım için şekil bozuklukları için özür dilerim)

Bilgiler EPDK verillerinden derlenmiştir.

Saygılar

Ekran Alıntısı.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Abdulkadir Enes KIRAL    5
Abdulkadir Enes KIRAL

benzin yakıtlı skoda fabia aracıma beş yıl boyunca aytemiz petrol neredeyse aynı istasyondan yakıt aldım. forester'da da aytemiz devam ediyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş