Jump to content
kepez

Subaru Legacy hakkında öneriler...

Tavsiye Edilen Mesajlar

kepez    1
kepez

1996 model subaru legacy 2.0 gl otomatik vitesli bir araç almayı düşünüyorum, ancak bazı çekincelerim var, bilindiği gibi subaru markası ülkemizde bir renault ford gibi çok tutulan bir marka değil, servisi de her ilde yok, bulduğum araç gayet temiz kullanılmış, iç kısımları yaşına göre temiz, sahibi motorunun da bir süre önce yenilendiğini söylüyor, araç 220 bin km de, bu araç alınabilir mi? çıkacak motor şanzıman yada herhangi bir mekanik sorunda tamiri için çok uğraşmam gerekir mi? herhangi bir sanayiye gidip triger seti, periyodik bakım gibi aracın bakımlarını diğer araçlar gibi kolaylıkla yaptırabilirmiyim? sanayide "bu aracı daha önce hiç görmedim ben bundan anlamam gibi" bir durumla karşılaşırmıyız? hadi riski göze alıp almaya karar verdik, alırken aracın nelerine dikkat etmek gerekir? bu knularda tavsiyelerinizi bekler, iyi forumlar dilerim...

kepez tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kepez    1
kepez

bir fikri olan yok mu? japon otomobillerine bakan özel servislerin bu otomobillere de baktığını duydum honda suzuki mazda gibi, bu doğru mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kepez    1
kepez

bu forumda da in cin top oynuyor birsürü soru sordum haftalardır bir cevap veren yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    430
Ferhat23

O modellerde aracı olan üyemiz yok diye hatırlıyorum. Olsaydı mutlaka bir cevap yazarlardı. Japon araca bakanlar Subaru'ya bakamaz. Bizim araçlarda boxer motor var, düz motorlu araçlardan oldukça farklıdır. O yüzden yaşadığınız yerde veya yakınlarında Subaru ustası yoksa almanızı tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serhat01    100
serhat01

Büyük sıkıntıları çözemezler ama periyodik bakım alt takım fren gibi aksamları onlar da halleder

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş