Jump to content
Recidivist

Güzel bir Outback Offroad Videosu

Tavsiye Edilen Mesajlar

İlter    419
İlter

Outback candır. Kıyabilsem ben de girecem böyle yerlere de, malesef türkiye'de para amerikadaki gibi kolay kazanılmıyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
skyline7    97
skyline7
52 dakika önce, İlter :

Outback candır. Kıyabilsem ben de girecem böyle yerlere de, malesef türkiye'de para amerikadaki gibi kolay kazanılmıyor 

herşey çok güzel de adamın giymeye poları yok ama Outback e sahip :s20:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    419
İlter
19 minutes ago, skyline7 said:

Hahaha güzel tespit, yememiş içmemiş giyinmemiş, sakalını bile kesmemiş outback almış :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Dkn    199
Dkn
1 saat önce, İlter :

Valla orda da hiç kolay kazanılmıyor aslında, hatta mevzu iş olunca babasının oğlunu tanımaz Amerikalılar.

Ama hayat standartları yüksek. Araba, akaryakıt, elektronik ve diğer tüketim ürünlerine olması gereken fiyatlar üzerinden erişim şansları var..

Ayrıca, outback candır + 1.

Benim fazla yükseklerde gözüm yok, 98 model temiz bir legacy outback 2.5'im olsun çoook isterim. :) 

Dkn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    419
İlter
3 hours ago, Dkn said:

Valla orda da hiç kolay kazanılmıyor aslında, hatta mevzu iş olunca babasının oğlunu tanımaz Amerikalılar.

Ama hayat standartları yüksek. Araba, akaryakıt, elektronik ve diğer tüketim ürünlerine olması gereken fiyatlar üzerinden erişim şansları var..

Ayrıca, outback candır + 1.

Benim fazla yükseklerde gözüm yok, 98 model temiz bir legacy outback 2.5'im olsun çoook isterim. :) 

Mesleğimi Amerika'da icra ediyor olsaydım yıllık 100 bin dolar civarı gelirim olabilirdi. En kötü ihtimalle 60-70 bin dolar kazanırdım. Burada ise 50bin lirayı zor geçiyorum... Ki orada 25bin dolara satılan 2016 outback burada 202 bin lira yani 70bin doların üstünde... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Recidivist    187
Recidivist
16 saat önce, İlter :

Mesleğimi Amerika'da icra ediyor olsaydım yıllık 100 bin dolar civarı gelirim olabilirdi. En kötü ihtimalle 60-70 bin dolar kazanırdım. Burada ise 50bin lirayı zor geçiyorum... Ki orada 25bin dolara satılan 2016 outback burada 202 bin lira yani 70bin doların üstünde... 

Geçen Eylül'de 15 gün ABD tatili yapma şansım oldu. Chevrolet Suburban ve Ford Mustang kiraladık. Orada yaklaşık 30.000$ olan bu araçlara Türkiye'de ne almaya ne binmeye güç yeter...Özellikle Suburban çok ayrı bir deneyimdi, o V8 motorun hırıltısı, arabanın (kamyon desen yeri var) genişliği hala hatıralarımda...

O yüzden bu amcalar için Outback almak çocuk oyuncağı..Hele binmek bedava gibi. Size katılıyorum insan bu araçları alsa bile dağa bayıra vurmak cesaret istiyor...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    104
Serhat44
20 saat önce, skyline7 :

+ çamaşır makinasıda bozuk :buck2:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
sukrusungur    6
sukrusungur

2004-2008 de bunları yapabilir mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
skyline7    97
skyline7
3 saat önce, Serhat44 :

+ çamaşır makinasıda bozuk :buck2:

Nesi bozuk abi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Serhat44    104
Serhat44
Bir saat önce, skyline7 :

Nesi bozuk abi

Videodaki Adamın Pantolonu çok kirli , o sebepten dedim O:-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    419
İlter
3 hours ago, sukrusungur said:

2004-2008 de bunları yapabilir mi?

VDC var, yükseklik aynı, bence yapar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
skyline7    97
skyline7
4 saat önce, Serhat44 :

Videodaki Adamın Pantolonu çok kirli , o sebepten dedim O:-)

Tamam abi O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
leondede    11
leondede

Şahsen kıyıp bu kadar bozuk zeminde zorlamazdım ben aracımı...ama Outback"in potansiyelini görmek keyif vericiydi ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş