İlhan

Kullanıcı Gözüyle "Subaru" Ne Demektir ?

Bu konuda 85 ileti var

Markanın kullanıcıları tarafında ne ifade ettiğini öğrenmek için. Tam 25 yıldır markayı tercih eden, diş hekimi Mehmet Derici'ye mikrofon uzatılmış.

Ve ortaya bu keyifli sohbet videosu çıkmış.

Elektrik mühendisi Hakan Bilbaş ile güzel bir söyleşi

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hekim ağzının tadını biliyor. İki buçuk turbo forester diyor. ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim siteye kim uğradı acaba :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 hours ago, Dkn said:

Hekim ağzının tadını biliyor. İki buçuk turbo forester diyor. ;D

2.5 volvo cx ler mi forester mı?

neden?

cevap : kullanıcı gözü ile subaru :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba siteyi şimdi gördüm, Bence gayet faydalı bi site olmuş, bir yıldır bilecikteyim Su atan şelalesini yeni duydum. ilk fırsatta gideceğim. Takipteyim artık, selamlar. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
24.03.2016 at 16:05, silvershadow :

Benim siteye kim uğradı acaba :)

Kim uğradı bilmem ama, bu konuya uğramışken. Bir iki cümlede olsa, konu başlığındaki "Kullanıcı Gözüyle "Subaru" Ne Demektir ?" sorusuna yorum beklerdim sizden. :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu saatte forumda neler var bakip oyle yatayim demektir:) musait bir vakitte detayli cevaplar gelecektir. Biz konu baslini farkli anlamisiz:)

Tapatalk üzerinden gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru kesinlikle güvenlik, farklılık ve bir makineye insanın duyabilecegi duygusal bir bağı anlatan bir yaşam tarzı.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru benim için doğa demek :) Gördüğüm bütün reklarlar doğada geçiyor. Bende doğa gezgini olduğum için birbirimize yakışıyoruz sanırım. :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim için Subaru "güven" demek. Normalde nasıl kullanıyorsam; karda, çamurda, mıcırda, virajda da aynı şekilde kullanmak demek. En önemlisi de "geliştirmeye açık araç" demek. Performans ve görünüm olarak eklediğim neredeyse hiçbir şeye itiraz etmeyen sadık aşık demek :)

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uzunca bir süre düşündüm. Subaru ne demek kelimelere dökemedim. Dilim döndüğünce ifade etmeye çalışırsam bence Subaru sürüş keyfidir ve özel hissetmektir.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir bayanin topuklu ayakkabi ile koşması ile spor bir ayakkabi ile koşması farkı gibidir subarulu yolculuklar,gezmeler..

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kendin tavuk doner yerken ogluna iskender yedirmendir. Helal olsun aslanima demektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru sahibi olmak aynı zamanda ikilemde kalmaktır. Bir yandan tümk sevdiklerin de Subaru sahibi olsun, her yerde servisi-bayisi açılsın, herkes bu kaliteden faydalansın istersin; diğer yandan da pek bilinmeyen, güvenli, dört çeker bir kupon araca ucuza (tabi ikinci el piyasası için) sahip olmanın verdiği o bencilce ama bir o kadar da keyifli hissi yaşamak istersin. Subaru hakkında tek zorlandığım konu bu.

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cevap vermenin en zor olduğu konu bu sanırım :) her soruya cevap bulunur ama bu soruya cevap bulmak çok zorlar. Subaru demek Mercedes kullanan birinin bile dikkatini çekmek demektir, dostluk demek, aile demek en güzelide saygı demektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru demek diğer markaların test sürüşüne çıkıp beğenmemek demektir.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kış gelsin kar yağsın diye dua etmektir.:nazar:

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru fazla yaksada olsun be yaksın,  yerim benzinini demektir. Keyiftir, Aşktır , boxer motorun o güzel sesini radyoda çalan o güzel şarkıya değişmem demektir. 

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Erdinc0010 :

Subaru fazla yaksada olsun be yaksın,  yerim benzinini demektir. Keyiftir, Aşktır , boxer motorun o güzel sesini radyoda çalan o güzel şarkıya değişmem demektir. 

Subaru fazla yakmıyor ! Hatta günümüzdeki hemen hemen hiç bir otomobil fazla yakıt tüketmiyor. Fazla olan ülkemizdeki yakıtın litre birim fiyatıdır. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullandığımızı unutmayalım.

4 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru trafiği dert etmemek demektir. buldun mu dağ bayır gir gitsin :D nasılsa simetrik ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, İlhan said:

Subaru fazla yakmıyor ! Hatta günümüzdeki hemen hemen hiç bir otomobil fazla yakıt tüketmiyor. Fazla olan ülkemizdeki yakıtın litre birim fiyatıdır. Dünyanın en pahalı akaryakıtını kullandığımızı unutmayalım.

Ve en pahalı yakıtı, dünya ortalamasına göre çok düşük bir ortalama gelir ile satın almaya çalıştığımız için yakıt masrafı belimizi büküyor.

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Subaru sahibi olmak: bir tane subarun varken, bir tane daha almak istemektir...

2 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hatta dunyanin en pahali suyunu en pahali elektirigini ve enerjilerini malesef türlü bahanelerle dogal bi cok kaynaga ragmen en pahali kullanan ender ulkelerdeniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yol ve hava şartlarını düşünmeksizin istediğin yere gidebilmektir.

Arkadaşlar Subaru çok yakıyor olayı tamamen mit/efsane. aynı özelliklerdeki araçlardan daha da az yakıyor aslında.

otomatik dört çeker ağır bir arabayı, tüy siklet, iki çeker düz vites bir araçla karşılaştırıyorsanız elbette yakıt daha yüksek çıkar, kendi klasmanındaki benzer araçlarla karşılaştırın, öpün başınıza koyun.

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş