Jump to content
kursad

Favori İlanlarınız - II

Tavsiye Edilen Mesajlar

aydın80    122
aydın80

Bence de etmez. Tüp kaç km'de takıldı o da önemli. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
viento    1
viento

Merhaba arkadaşlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-gosterisli-fiyati-dusurdum-son-fiyattir-490357790/detay

http://www.autosystem.com.tr/index.php/araclar/arac/subaru-47/2003-model-subaru-impreza-1-6-ts-mt-1910

bu ilandaki arabayı satan yerdeki expertiz raporu 6 parça boyalı olduğunu yazmış ancak sahibinin alırken yaptırdığı expertiz raporuna göre 2 parça boyası var. Araç  hakkında bilgisi olan var mı? Cevplarsanız sevinirim.

Herkese saygı ve selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
arukan    7
arukan
3 saat önce, viento :

Merhaba arkadaşlar https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-gosterisli-fiyati-dusurdum-son-fiyattir-490357790/detay

http://www.autosystem.com.tr/index.php/araclar/arac/subaru-47/2003-model-subaru-impreza-1-6-ts-mt-1910

bu ilandaki arabayı satan yerdeki expertiz raporu 6 parça boyalı olduğunu yazmış ancak sahibinin alırken yaptırdığı expertiz raporuna göre 2 parça boyası var. Araç  hakkında bilgisi olan var mı? Cevplarsanız sevinirim.

Herkese saygı ve selamlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-sahibinden-temiz-subaru-impreza-482294760/detay
iz

Daha düşük km 1 parça boya yazıyor bi arayıp görüşebilirsiniz. Genel olarak ağır kazası olmadığı sürece boyaya pek takılmanıza gerek yok, bir de facebook sayfası var oraya da yazabilirsiniz ilanda olmayıp da aracını satanlar var daha temiz daha uygun araç bulursunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    248
septica_666
28.10.2017 at 14:03, ozgurozt :

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-2005-forester-2.0-xt-turbo-486194681/detay Sizce bu fiyata değer mi? Üzerindekileri düşününce benim ilgimi çekti açıkçası.

2003-2005 XT'lerin fiyatını her zaman gereksiz pahalı buluyorum. Hala da öyle düşünüyorum. 44-45 bin liraya 2003-2004 model XT almaktansa, 2007 model atmosferik 158 HP almayı tercih ederim şahsen.

Fakat, BU ARAÇ için, bugün boyasız XT 45 bin altına zor. Bu araçta 6-7 bin liralık ekstra var gibi görünüyor. Ve Subaplar değişmiş, celik Subap takılmış. 45 bin lira boyasız ekstrasi olmayan XT'ye vermektense, bu araca 50 bin lira veririm, ekstralari ve çelik Subap için. 48-49 bin liralara alınırsa daha iyi olur. Şahsi fikrim, illa temiz bir 177 HP XT alacak olsam, 5 bin fazla verip mutlaka bu aracı alırım, 48 bine zorlarim satıcıyı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ceyhunugur    25
ceyhunugur

Arac benim oyle kafanizdan sallayip bilmeden etmeden dengesiz laflarla para etmez deyip durmayin 

forum da artik bu sekilde muhabbet donuyor 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Regardless    4
Regardless
02.11.2017 at 09:09, ugur35 :

Merhaba bu arac benim de ilgimi cekti fakat gecen 2 hafta once 35 bin tl ye 90bin km de bi arac istanbulda satilikti ama ben gidemeden balikesirden bi arkadas gidip almis araci. O yuzden bu aracin fiyati biraz ucuk geldi bana .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tonyukuk    75
Tonyukuk

Bu araç 2000 motor yalnız, 35 bin falan imkansız.

Ha üzerine 10 bin masrafı vardır o ayrı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Regardless    4
Regardless
13 saat önce, Tonyukuk :

Bu araç 2000 motor yalnız, 35 bin falan imkansız.

Ha üzerine 10 bin masrafı vardır o ayrı.

Evet 2.0 motor değerini artıracağını düşünüyorum fakat 50 bin tl yahu şuan sahibinden de herkes aracın üstüne 5-10 bin tl koyup ilana vermiş insanları anlamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ugur35    4
ugur35
16 saat önce, Regardless :

Merhaba bu arac benim de ilgimi cekti fakat gecen 2 hafta once 35 bin tl ye 90bin km de bi arac istanbulda satilikti ama ben gidemeden balikesirden bi arkadas gidip almis araci. O yuzden bu aracin fiyati biraz ucuk geldi bana .

Yanlış hatırlıyor olabilirmisiniz? ben sürekli takip ediyorum 2.0 ilanlarını hatırlamıyorum öyle bir ilan.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Regardless    4
Regardless
2 saat önce, ugur35 :

Yanlış hatırlıyor olabilirmisiniz? ben sürekli takip ediyorum 2.0 ilanlarını hatırlamıyorum öyle bir ilan.

Merhaba Ugur bey bahsettigim arac 1.5 motor du fakat 2.0 motor 1.5 e gore bu kadar pahali olur mu bilmedigim icin soruyorum. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ugur35    4
ugur35
5 dakika önce, Regardless :

Merhaba Ugur bey bahsettigim arac 1.5 motor du fakat 2.0 motor 1.5 e gore bu kadar pahali olur mu bilmedigim icin soruyorum. 

Haklısınız ama 50 bin liraya satılan 1.5 leri gördükçe 2.0 için bence norma rakamlar bunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Regardless    4
Regardless

Ugur Bey herkes bi avcilik pesinde bu ikincinel piyasasi yuzunden sifir araba almayi dusunmeye basladim. Soyle bi dacia fiat fln alinir yahu. bu cakal firsatci insanlari zengin edecegime firmayi zengin ederim icim daha rahat olur. Zannediyorum ki yilbasindan sonra 2018 model araclar piyasaya girdikten sonra piyasa bi dusus gorcek. Gebzede yasiyorum ev fiyatlari son 3-4 aydir satis yapilamadigi icin 20-30bin kadar asagi cekilmis durumda.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
lamec061    2
lamec061

Hayirli olsun. Allah kazasiz belasız kullanmak nasip etsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37
Bir saat önce, badilcan :

Arkadaşlar selamlar  ,Linkteki aracın sahibiyle anlaşmış bulunuyoruz .

Bu aracı Ankarada eksper amaçlı nereye gösterebilirim , İzmirden gideceğim için Ankarada bildiğiniz bir yer konusunda öneri istiyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-acil-sahibinden-otomatik-498274096/detay

Teşekkürler .

Arıcan subaru, Tork garaj, Argos subaru, highpower garaj, subaru home, bunlardan biri olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
badilcan    2
badilcan
22 dakika önce, nitro37 :

Arıcan subaru, Tork garaj, Argos subaru, highpower garaj, subaru home, bunlardan biri olabilir.

Teşekkürler , Tork Garaj ile görüştüm .

Yardımcı olacaklar .

Nasip olurda alırsak bakalım Mazda dan sonra nasıl gelecek .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
doctor    36
doctor
‎9‎.‎11‎.‎2017 at 12:37, badilcan :

Arkadaşlar selamlar  ,Linkteki aracın sahibiyle anlaşmış bulunuyoruz .

Bu aracı Ankarada eksper amaçlı nereye gösterebilirim , İzmirden gideceğim için Ankarada bildiğiniz bir yer konusunda öneri istiyorum.

@badilcan hayırlı olsun, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah:nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
septica_666    248
septica_666
1 saat önce, ali61 :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-az-hasarli-2011-subaru-forester-awd-2.0-limited-ov-486619339/detay

Arkadaşlar bu arac kaca toplanır ortalama karlı olurmu 

Cikma parcada kullana biliriz

Kaca alinir binilebilecek bi arac olurmu fikir ve yardiminizi alabilirmiyim 

Cikalabilirmiyim

Far çıkma bulmak zor olur. Elimizde parçaları var diyorlar ama, hiç sanmıyorum. ellerinde çıkma parçaları olsa kendileri  tanıdık ustaya  yaptırıp satarlardı..... Orijinal xenon olması gerek farların, çıkması dahi 1000-1500 liraya ancak bulunur tanesi.. tampon , sis farları ve braketleri ile birlikte 4000 lirayı, ön panjur da 1000 lirayı bulur sıfırı. sıfır xenon far, tampon, sis farları, panjur vs.. ve işçilik dahil 13-15 bin liraları rahatlıkla bulur tahminim.

burdaki asıl sorun, araç sigortadan alınma, büyük ihtimak ağır hasar kayıtlı geçecek tramerde. siz, şansınız iyi gitse, aracı 54 bin liraya alsanız, parçaları uyguna getirerek 8 bin liraya toplasanız araç 62 bin liraya malolacak. ama ileride satarken yine 63-64 bin lira civarında olur iyi ihtimal, ağır hasar kaydı ile.satışı çok yavaş olacak ileride, kayıttan dolayı.

hasar kaydı yoksa ya da 15-20 bin lira max. hasar kaydı varsa alınabilir bence.. ya da, 6-7 sene 160-170 bin km'lere kadar binilip, araç sizin işinizi fazlasıyla gördükten sonra maliyetine yada zararına da satılabilir.

bir de, aracın fotograflarına aldanmamak gerek. şase, ön 2 podyede, ya da ön panelde düzeltme boya yapılıp alıcının gözünü kandırmak için, bu şekilde satışa çıkarılmış olunabilir.

Aracın boyasızları , 2011 ve limited olması nedeniyle , km'si 74 bin olması nedeniyle 80-82 bin nakit değeri var. fakat ağır hasar kayıtlı olursa piyasa ederi 63-64 bin lira neyazıkki , şahsi fikrim.

fotograftaki araç ile kaza yaptım. kasko, yan sanayi ürünler kullanarak, parçaları uygun fiyata almasına rağmen, 9300 lira çıkardı. 2000 lira işçilik. tel olarak sol far 900 lira yan sanayi, ön panjur orjinal set 1000 lira, ön tampon komple 2000 lira yan sanayi, braketler vidalar sis kapakları vs.. dahil., ön kaput 2000 lira yan sanayi, radyatör 500 lira yan sanayi,  ön panel 800 lira orjinal... radyatörde birşey yoktu, çalışır yürür durumda idi araba. radyatörü ben eklettim temiz olsun diye. 

bu Forester, orjinal xenon far ve sis farları ile 15 bin lirayı bulabilir hocam parçalar orjinal kullanılırsa. birkaç parçayı bile yan sanayi bulsanız, 10 bin lira altı zor , yine şahsi fikrimi söylüyorum.

---.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aheste    61
aheste
1 saat önce, ali61 :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-subaru-az-hasarli-2011-subaru-forester-awd-2.0-limited-ov-486619339/detay

Arkadaşlar bu arac kaca toplanır ortalama karlı olurmu 

Cikma parcada kullana biliriz

Kaca alinir binilebilecek bi arac olurmu fikir ve yardiminizi alabilirmiyim 

Cikalabilirmiyim

Hiç bir araç bu kadar düzgün kaza yapmaz.İllaki düzeltiyorlar.Biz kaçtanesine baktık o şekilde.Fotoyla alakası olmuyor gerçek durumun.O kadar kolay olsa kendileri yapar zaten.Direk sigortanın sattıklarına bakmak lazım.Orada görülüyor oynanmış ve dokunulmamış kaza farkı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş