Jump to content
kursad

Favori İlanlarınız - II

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yılmazhan Yılmaz    44
Yılmazhan Yılmaz

ruloda 500 tane diyor, bu da 125 set eder (her yıkamada 4 tane kullansan)

125 set de iki hafta da bir araba yıkayan adamı (senede 26 set gider) 5 yıl götürür ama ayağımın altında sürekli ordan oraya kayan bir kağıt bana göre değil be hacı abi, fiyatları ucuzlasında şu pahalı paspaslardan alalım birer set ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

Tr ye bir konteyner mal geirmeden ucuzlamaz onlar kargo maliyeti yüünden pahalı onlar, bende sevmiyorumayakaltında kağıt işine yarayan olursa alsın diye ekleyiverdim =)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ameyt    260
ameyt

Valla çok güzel duruyor araç. Hani nakitim olsa aracımı satıp alasım geldi :)

Bir gidip bakmak lazım dediği gibi diye tabi. Yazılanlar gibiyse pazarlığa girişmeli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kursad    121
kursad

Bence o kadar para verecekseniz 165 hp olan kasaya bakın.

165 hp olan 2006 modeller değilmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

2007 lerin bir kısmıda 165hp =)

ben olsam bütçe varsa 2009 modellerini alırım cadde deki fena değil

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

birde resimlere aldanmamak lazım

misal http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-kis-gunu-ihtiyaciniz-olan-4-4-degisensiz-kazasiz-orjinal-257299759/detay

bu araba ilana çıkmadan bir hafta önce satın alınmış, arkadaşından almış, akşam aradım gündüz görmek isterken fırsat varmış akşam buluştuk, deri direskiyonu acayip kavlamış koltuk döşemeleri idare ediyor akşam akşam ghördüm gündüz baksam daha neler çıkar. motorda lık lık ses geliyordu yatak mı sarıyor yoksa bir rulmandan mı geliyor anlamadım 47.000 den ilana çıkmıştı daha mesajlaşırken 40.000 TL ye düşmüştü =) aracı iltere bakmıştık gittik outback aldık iltere

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kursad    121
kursad

2007 lerin bir kısmıda 165hp =)

ben olsam bütçe varsa 2009 modellerini alırım cadde deki fena değil

Evet haklısınız oda çok güzel

Bunda beni çeken şey km si ( orjinalse tabi)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kursad    121
kursad

birde resimlere aldanmamak lazım

misal http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-subaru-kis-gunu-ihtiyaciniz-olan-4-4-degisensiz-kazasiz-orjinal-257299759/detay

bu araba ilana çıkmadan bir hafta önce satın alınmış, arkadaşından almış, akşam aradım gündüz görmek isterken fırsat varmış akşam buluştuk, deri direskiyonu acayip kavlamış koltuk döşemeleri idare ediyor akşam akşam ghördüm gündüz baksam daha neler çıkar. motorda lık lık ses geliyordu yatak mı sarıyor yoksa bir rulmandan mı geliyor anlamadım 47.000 den ilana çıkmıştı daha mesajlaşırken 40.000 TL ye düşmüştü =) aracı iltere bakmıştık gittik outback aldık iltere

Bunu dediğiniz için teşekkürler çünkü bu aracıda aramayı düşünüyodum. Bana yakın diye sevinmiştim hatta:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

ama o motordaki ses bir rulmandan ( kayış rulmanı veya alternatör) yada motordan geliyor olabilir

bir satın alan kişi emniyet mensubu, güven veren biris, aracı arkadaşından almış, eşi kullanır diye ama eşine büyük gelmiş golf alacakmış o yüzden satılığa çıkarmış bir iki hafta önce de kendiğ corolla mı auris mi ikisinden bini satmış, motorda sıkıntı yoksa 40.000 e alınabilir araba.

Birde ben direksiyondaki soyulmadan çok kıllanmıştım çünkü benim 2006 model arabamda neredeyse yoktu, 2009 legacylerde momo direksiyon var  2004  outbacklerdede momo direksiyon var bu momoların adına aldanmamakta fayda var 2004 outback direksiyonu soyuktu hep momo demekki o kadar kaliteli deri kullanmamış =) cadde subarudakininde direksiyon soyulmaya başlamış çok dikkatli bakınca anca belli oluyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kursad    121
kursad

ama o motordaki ses bir rulmandan ( kayış rulmanı veya alternatör) yada motordan geliyor olabilir

bir satın alan kişi emniyet mensubu, güven veren biris, aracı arkadaşından almış, eşi kullanır diye ama eşine büyük gelmiş golf alacakmış o yüzden satılığa çıkarmış bir iki hafta önce de kendiğ corolla mı auris mi ikisinden bini satmış, motorda sıkıntı yoksa 40.000 e alınabilir araba.

Birde ben direksiyondaki soyulmadan çok kıllanmıştım çünkü benim 2006 model arabamda neredeyse yoktu, 2009 legacylerde momo direksiyon var  2004  outbacklerdede momo direksiyon var bu momoların adına aldanmamakta fayda var 2004 outback direksiyonu soyuktu hep momo demekki o kadar kaliteli deri kullanmamış =) cadde subarudakininde direksiyon soyulmaya başlamış çok dikkatli bakınca anca belli oluyor

Caddedeki araç için caddenin kendisi güven veriyor. Gerçi forumdan bir arkadaşı iyi kızdırmışlardı bikaç gün önce ama sonuçta subarucu adamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    562
emre-sti

Onur Öncü de sıkıntı yaşamıştı orada =) ama sağlam araba satar her arabayı almaz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kursad    121
kursad

Onur Öncü de sıkıntı yaşamıştı orada =) ama sağlam araba satar her arabayı almaz

Yarın bide onları arıyım bakalım ne diyolar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37

Bizimkilerin de modifiye programı anca bu kadar olur. hepsi  kendi dalında tam bi kasapmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu
4 saat önce, SequentiaL :

Yasin..Senin araç mı bu..?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drdoguank    66
drdoguank
15.01.2016 at 14:41, kursad :

Abilerim ben bu arac için konustum birazda arastırdım arkadan hasarlı oldugunu ogrendim ayrıca satıcı hiç güven vermedi sase no istedim niye istiyosun dedi ve 3 gune yolladı hasarı öğrenince caydım 

Valla kime güvenip arac alacaz iyice sasırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş