LoveBorg

Subaru Levorg Kullanıcı Yorumlarım

Bu konuda 54 ileti var

Eyesight 2016 ya mı eklendi cok merak ediyorum cok güzel anlamışsınız tesekkürler 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet 2016 modellerde gelmeye başladı Eyesight.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
09.12.2016 at 19:20, called07 :

Zamlardan önce 2016 Levorg GT S Plus paket alıp Eyesight a terfi ettim. İzlenimlerimi sizlerle paylaşayım. Eyesight gerçekten mükemmel bir sistem olmuş. Araba kesinlikle güvenlikten ödün vermiyor ve neredeyse şoför olmadan kendi başına gidecek. Otobanda adaptif cruise control ü devreye sokup, arka koltukta gazetenizi okuyabilirsiniz. Ondeki aracı ayarladığınız hızda ve mesafede takip ediyor. Yoldaki şeritleri takip ederek yoldaki virajlara göre araca kendisi yön veriyor. Ben 1, 2 dakikadan fazla direksiyonu bırakamadım ama bıraksamda birşey olacağını sanmıyorum. Öndeki araç durursa sizde duruyorsunuz ve o hareket edince araç tekrar hareket ediyor. Bu özellik duraklama 3 saniyeden fazla olduğunda devre dışı kalıyor , daha doğrusu beklemeye geçiyor ve siz gaza dokunur dokunmaz tekrar aktif oluyor.Gaza basmak yerine cruise control + tuşuna basarak da aktifleştirmek mümkün. Bu kadar verimli çalışacağını düşünmüyordum ve söylemeliyimki beni baya şaşırttı. Bu kalitede başka benzer bir sistem benim bildiğim yok. İyiki almışım dedim bir kez daha. Subaruyla maceram biraz kötü başlamış olsada bundan sonra başka marka araca bineceğimi hiç sanmıyorum. Eyesight sız Levorgum satılıktır. İlgilenen arkadaşlar bana özelden yazabilirler.

Hayırlısı olsun kazasız belasız kullanın...:nazar:

Subaru'yla maceranız kötü başlamış, burada paylaştım benimki de kötü başladı (çok düşük km'de motor yaptırdım) ondan sizin hikayenizi de merak ettim. Para bulunca whatsapp grubuna gelecek biri de benim inşallah ama yakında zor :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hafta sonu bayraktar izmir de levorg kullanma fırsatım oldu yakın zamanda eski bir impreza kullanıcısı olarak geçmek istediğim bir araç, şu an kullandığım alfa 159 var subaru için satılık ettim... bu arada bayraktar izmir de kırmızı levorg test aracı 102 bin ayrıca plakalandırılmış beyaz levorg var 125 bin dediler ilgilenen arkadaşlar için

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş