Jump to content
spawnem

İmpreza için tavsiyeler

Tavsiye Edilen Mesajlar

spawnem    0
spawnem

Merhaba arkdaslar.

1 ay öncesine kadar subaru benim için ulaşılmaz bir aractı.Cunku fiyatlarının cok pahalı olduğunu düşünyordum nede olsa lüks ve sadece japonyada üretilen bir arac.Ancak biraz araştırınca fiyatların okadar düşündüğüm kadar pahalı ve ulaşılmaz olmadığını gördum.

İmpreza  sahibi olabilmek için basldım arastırmalara. cok yabancı olduğum bir arac bu nedenle bu modeli tanımak için internet forumlar servislerden bilgiler toplayarak aracı tanımaya calsıyorum.Aracı kullanan kimseden olumsuz birsey duymadım.Kullanan birdaha bırakamıyor onu anladım.Ancak benim öğrenmek istediğim bu aracların olumsuz özellikleri nelerdir?Bir hastalığı varmıdır? sevmediğiniz bir özelliği varmıdır.Bunları öğrenmek istiyorum.

Ben aracta performans aramıyorum 2 cocuğum var performans artırmak için ne maliyetim var nede zamanım.Ben fabrikadan cıkmıs haliyle stok bir arac istyorum.

Eğer alacağm aracta büyük ses sistemleri egzozdur turbodur falan filan olursa soker satarım.Bunları istemiyorum ben uzun yıllar bu aracı kullanmak isyorum.

Benim arastırmalarımdan  andalığım kadarıyla 2.eli zayıf bakım maliyeti yuksek ve lpg de subablara zarar veriyormus.Bunlar hakkında subaru kullanıcısı ne düşünüyor? doğrumudur? 2.elin zayıf olması benim için bir sorun değil dediğim gibi kullanmak için alıyorum.

Değerli gorus ve onerileriniz benim kararlarımda belirleyici olacaktır.Şimdiden tesekkur ederim.

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    420
İlter

Bütçeniz ne kadar ona göre hangi araca yöneleceğinizi anlayıp o araçla ilgili bilgiler vermeye çalışırız subaru kullanıcıları olarak. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ferhat23    430
Ferhat23

Moderatörlerden ses çıkmadığı için dayanamayıp naçizane belirtmek isterim ki konu başlığınızda yazım hatası var: "tafsiyeler" demişsiniz, doğrusu "tavsiye" olacaktı. Hoşgeldiniz ayrıca :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
spawnem    0
spawnem
1 saat önce, İlter :

Bütçeniz ne kadar ona göre hangi araca yöneleceğinizi anlayıp o araçla ilgili bilgiler vermeye çalışırız subaru kullanıcıları olarak. 

bütcem 26-27000 arası bir stok impreza.Teknik olarak kasa kodunu bilmiyorum ama 2001-2005 arası üretilen kasa tercihimdir.

Bir saat önce, Ferhat23 :

Moderatörlerden ses çıkmadığı için dayanamayıp naçizane belirtmek isterim ki konu başlığınızda yazım hatası var: "tafsiyeler" demişsiniz, doğrusu "tavsiye" olacaktı. Hoşgeldiniz ayrıca :)

Hoşbulduk."Tavsiye"niz için teşekkür ederim.O:-)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkankucuk    147
serkankucuk

Öncelikle 2 çocuğunuz olduğu için sportswagon yani station wagon bakmanızı tavsiye ederim, ilanlara bakarsanız bu kasa araçlarda çok modifikasyon da yapan olmaz, 2006-2007 modellere bir bakmanızda fayda var.

Yıllık yapacağınız km'ye göre lpg gerekli olabilir ya da hiç gereği olmayabilir, bu size kalmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlter    420
İlter

1-2 tane haşat kazalı ve yarım yamalak toplanmış 1.5 sportwagon imprezalar var fiyatı uygun diye onlara bulaşmayın sakın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang

1-Station wagon idealdir sizin icin. Sedanin bagaji kucuk gelebilir. Sedan ve sw kullanici profili farkli oldugu icin sw daha temiz bulabilirsiniz.

2- ikinci eli ağır değil, yanlış ilan ve fiyat var. 1 2 günde satılan çok araç var. Millet pusuda bekliyor ben aracimi almadan önce çok araç kaçırdım. Kendi aracımı satıcı evimize yakin olduğu için alabildim. Biz baktık diğer gelen müşteriler yoldan döndü.

3- uzun süre ilanda olan araçların bir skntisi olduğu için duruyordur. Subarunun temizi doğru kullanimla size şanzıman motor vs skntisi çıkartmaz. Ufak tefek butik arızalar çıkar çıkarsa. Arabanin bakımları ve önceki sahipleri önemli.

4- bilindik usta ve doğru montaj subap konusunda sizi üzmez. Yanlış montajla 20 binde sknti olabilir 100 binde skntisiz da binebilirsiniz.

5- imperayi satarsanız maddi durumunuz kötüleşirse yada başka bir subaru almak için satarsaniz. Umarim gonlunuze gore temiz bir araç bulursunuz.:)

Tapatalk üzerinden gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş