Jump to content

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

goldenchief

2003-2005 Forester XT Aranıyor...

Tavsiye Edilen Mesajlar

goldenchief    109
goldenchief
29 dakika önce, 34_Srkn_61 :

@goldenchief hayırlı olsun ağız tadıyla binin inşAllah.

teşekkür ederim... 

28 dakika önce, Erçay :

özel bi konu açmak için benim hesabıma yeni sayfa aidatı olan 30 lirayı göndermen gerekiyor Taner abi, forum kuralıdır. :)) Makine hayırlı olsun tekrardan, bakımla ilgili malzeme  konusunda tedarik sıkıntın olursa halletmeye çalışırız. 

o kadar ucuz mu yav :D

teşekkür ederim Erçay. bu konuda rahatsız ederim mutlaka... sağolasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nitro37    2.148
nitro37

Hayirli olsun Taner abi. Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Chemaster    70
Chemaster

Güle güle kullanın

Sent from my iPad using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
drdoguank    66
drdoguank

Hadi gözünüz aydın hayırlı olsun resimlerini bekliyoruz 

Allah kaza bela vermesin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
gurbenc    100
gurbenc
13.07.2017 at 12:02, goldenchief :

selamlar arkadaşlar...

nihayet bir subaru forester xt sahiplendim :)

bu süreçte telefonlarımı açıp cevap veren , görüş öneri bildiren , inat ve ısrarıma katlanan , yardımcı olan , destek veren tüm dostlarıma tek tek teşekkür ediyorum.

aracım lpg li ama maddi imkanım elverdiğince benzinli kullanacağım. hatta ilk bir ay benzinle yakıt oranını test edip lpg tankını söktürebilirim bile.

90-110 km sürat aralığında tamıtamına 7.5 litre benzin tüketiyor. bu benim için çok çok iyi bir değer.

aracımın kozmetik olarak haledilebilir kusurları var.

200.000 bakımını yaptıracağım ve en az 3-4 sene bunu kullanırım ve inşallah ilerde değiştirmek istersem üst kasalardan birine geçerim.

aracımın en hoşuma giden yanı motor kaputunun heybeti. belki de ilke defa araç kullanırken motor kaputunu görebildiğim içindir :)

ilk turbo beslemeli aracım olduğu için bu konuda dikkat etmem gereken hususlar olacaktır. forumu okur bulurum bulamazsam sorarım.

yeni plaka ve ilk yıkama ardından foto çekip paylaşacağım. hatta aracım için bir sayfa açıp herşeyini ve yaptıklarımı oradan paylaşmak niyetindeyim.

sagılarımla...

Hayirli olsun Allah kaza bela vermesin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş