Jump to content
murat1903

Subaru Levorg X-Mode ?

Tavsiye Edilen Mesajlar

murat1903    404
murat1903

biraz araştırdım ve sanırım yeni geliştirilen x-mod teknolojisi levorg da yok sizcede sporttourer dedikleri bu araçta x-modun olmaması saçma değil mi ?

murat1903 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

evet x-mod :D bi saattir video izliyorum ingilizce orada x-mod 4 drive diyiolar ikisini birleşimi kalmış düzeltiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti

x drive okuyucunda bmww geliyor aklıma onların 4 eçekeri x drivei mesajda levorg geçiyor hatlar karıştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay

her yere @emre-sti mi yetişecek,  bütün fforumun yükü Emre'nin omuzlarinda mi olacak, lütfen biraz daha dikkat edelim, zaten vw biniyorsun,  atmosfere ne saldigin belli değil,  bir de bmw 4 cekerinden dem vuruyorsun. ajan mısın bilader, levorg diye bizi mi yiyon, sen hayırdır,  forumun çıkışında bekliyorum ;)

Erçay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emre-sti    565
emre-sti
37 dakika önce, Erçay :

her yere @emre-sti mi yetişecek,  bütün fforumun yükü Emre'nin omuzlarinda mi olacak, lütfen biraz daha dikkat edelim, zaten vw biniyorsun,  atmosfere ne saldigin belli değil,  bir de bmw 4 cekerinden dem vuruyorsun. ajan mısın bilader, levorg diye bizi mi yiyon, sen hayırdır,  forumun çıkışında bekliyorum ;)

bir dahakine ceza kesicem,  ceza da seni berezilyaya göndermek olacak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang
49 dakika önce, Erçay :

@erçay abi yinr formun yerinde guldurdun bizi;D;D;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Erçay    2.127
Erçay
50 dakika önce, emre-sti :

bir dahakine ceza kesicem,  ceza da seni berezilyaya göndermek olacak

cok yerinde bir ceza, bu kadar güzel bir ceza olabilir, cezai islemlerinin takibindeyim Emrecim:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
17 saat önce, Erçay :

anlamadım ??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sourfang    138
Sourfang
2 saat önce, murat1903 :

anlamadım ??

Hocam @erçay abi biraz muhabbettir sana takiliyor.:) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

ya şimdi tekrar okudum da anladım sabah 2 saatlik uykuyla işe gelince idrak edemedim. haklı tabi doğaya ne saldığım belli değil ama bu konuda vw yi eleştireme aracımda katalizör yok. ve den tek soğuma sebebimde odur savunduğum marka öle bi yanlış yapınca insan ister isteme soğuyor tabi. bu arada bmw dende nefret ederim hani derlerya bedava verseler kullanmam die bana bedava verdiler sattım. işim olmaz bence çakma alman arabasıdır bmw bir arabaya 100 binden fazla veripte nasıl hala plastik kapaklı bir araç alıyorlar hayret ediyorum 98 kasa 5.20 si vardı babanın çok ekmeğini yedim ama 2005 ten sonra bmw sapıttı bence bakalım subaruyu da test edicez umarım sıkıntısız olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Emrah61    13
Emrah61
05.02.2016 at 12:09, murat1903 :

biraz araştırdım ve sanırım yeni geliştirilen x-mod teknolojisi levorg da yok sizcede sporttourer dedikleri bu araçta x-modun olmaması saçma değil mi ?

Araç yerden 14 cm yükseklikte. araziye giremeyeceği için x mode anlamsız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903

ama arazi olmasa bile x-mode nin tanıtım esnasın maruz kaldığımız normal yollarda mevcut mesela köye gidersniniz normal yollar da öyle illa arazi için değil yada karlı bir yokuştan inerken ben olması gerektiğini düşünüyorum.. misal ben bartına avlanamaya yada geziye gidiyorum oralarda normal yollar çamurlu ve tam x-modluk yollar normal araçlarında girdiğiçamurlu yollar var ama he derseniz ki oralarda subarunun 4 çekeri işini görür o ayrı tabi daha test edemediğim için :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Emrah Güvenenler    49
Emrah Güvenenler

murat bey,bahsettiğiniz çamur kar vs. durumlarında subarular doğuştan yeteneklidir.İster yeni Levorg ister 90 model Legacy kullanın her durumda rahat gider .Simetrik AWD her daim 4 tekerin de çekişte olması demektir,herhangi bir moda gerek yoktur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Emrah61    13
Emrah61

Simetrik 4 çeker sistemi, o dediğiniz çamurda gider zaten. X mode çamur için tasarlanmış bir şey değil. Aslında bu sistem bir yokuş iniş desteği. Arazide bu mode'dayken tüm dikkat direksiyonda toplanması için yapılmış. Çamur için zaten hali hazırdaki çekiş sistemi yeterli. 

Emrah61 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat1903    404
murat1903
2 saat önce, Emrah Güvenenler :

murat bey,bahsettiğiniz çamur kar vs. durumlarında subarular doğuştan yeteneklidir.İster yeni Levorg ister 90 model Legacy kullanın her durumda rahat gider .Simetrik AWD her daim 4 tekerin de çekişte olması demektir,herhangi bir moda gerek yoktur.

Doğrudur henüz test etmedim :) ama videosunu izledim çok hoşuma gitti ve benzer durumlarla karşılaşabiliyorum ondan dılayı olsa iyi olur die düşündüm

2 saat önce, Emrah61 :

Simetrik 4 çeker sistemi, o dediğiniz çamurda gider zaten. X mode çamur için tasarlanmış bir şey değil. Aslında bu sistem bir yokuş iniş desteği. Arazide bu mode'dayken tüm dikkat direksiyonda toplanması için yapılmış. Çamur için zaten hali hazırdaki çekiş sistemi yeterli. 

Eee tabi sizler tecrübeli olduğunuz dan biliyorsunuz :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
selimgencoglu    11
selimgencoglu

X-mode yerine eyesight ile, Harman Kardon ile, arka ve ön park sensörü ile, harita ve TR navigasyon ile gelseydi daha iyiydi :)

Güncel satılan modellerde Eyesight eklendi..ama ilk gelen 2015-16larda yoktu.

selimgencoglu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ts0661    3
Ts0661
5 saat önce, selimgencoglu :

X-mode yerine eyesight ile, Harman Kardon ile, arka ve ön park sensörü ile, harita ve TR navigasyon ile gelseydi daha iyiydi :)

aynen..navigasyon olmamasına da razıyım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Recidivist    187
Recidivist
23.09.2016 at 16:54, selimgencoglu :

Sabah eşimi havaalanına bırakırken önümde bir Levorg vardı, yazık adam arka tamponu çizmiş belli ki park ederken oldu. Subaru'nun ön arka park sensörü koymama inadını anlayamıyorum. Keza o güzelim arabaya iyi bir Türkçe navigasyon koymayışını da... Ki yanlış bilmiyorsam en üst donanım Outback'de bile yok.???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş