Cherkess

Bugün Subaru'na Ne Yaptın ? - II

Bu konuda 1.134 ileti var

Bence dünyada ilk olmuş. Bu birleştirmeyi fabrikadan başka akıl eden yoktu biz yaptık oldu :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok abi japon sitesinde gorduk ilk

Tapatalk üzerinden gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok abi japon sitesinde gorduk ilk

Zaten Japon'lar üretiyor arabayı. Bırakta o kadarını akıl etsinler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadir abi Planı ilk deneyen sen oldun benim başıma gelen aksilikler yüzünden güzel oldu :) bizden sonrakilere guzel bilgi

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parelel subarucuların ar-ge çalışmaları bunlar, whatsupdan birleşmişler diye duydum, hepsini deşifre edeceğim... CEO'lari çok zeki olabilir ama ben bu yola baş koydum, forumdan harici arge neymiş gösterecem onlara, irfan abiden şüpheleniyorum. Bu yapılan foruma ihanettir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geri vitese takınca aynalar incekmis, öyle bir modül üzerinde çalışıyorlarmış, gözüm üzerlerinde, bu modülü ilk takan kimse ele başi o, bu su götürmez bir gerçek, hepsini deşifre edecem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok ya irfan abi öyle bişe yapmaz o  olamaz başkalarından şüphelenmek lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan abi ile Metin abiden aldığım arka fren balatalarını değiştirdik.

5d7ff93c9c7b7b41054405e6a38685c3.jpg

a5c31df51642ddfeeaf082272611e7ee.jpg

b9f4d3c00fc331b6ed77e6075fdb5c02.jpg

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan abi yine iş başında :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün Subarumu servisten aldım sonunda mutluyuz :)

a3cc7c75bcf17fce5a0db5e03515474c.jpg

Plakasız gezmek güzel duruyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan abi ile Metin abiden aldığım arka fren balatalarını değiştirdik.

5d7ff93c9c7b7b41054405e6a38685c3.jpg

a5c31df51642ddfeeaf082272611e7ee.jpg

b9f4d3c00fc331b6ed77e6075fdb5c02.jpg

Elinize saglik abi supersiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hangi ara yayınladınız yahu. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende ayrı konu açtım ama arka koltuklara da ısıtma taktım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Parelel subarucuların ar-ge çalışmaları bunlar, whatsupdan birleşmişler diye duydum, hepsini deşifre edeceğim... CEO'lari çok zeki olabilir ama ben bu yola baş koydum, forumdan harici arge neymiş gösterecem onlara, irfan abiden şüpheleniyorum. Bu yapılan foruma ihanettir

"ercayy avni" yine bildi :) twitter gündem :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmaz ki böyle herkes aracının derdini bi üstada çözdürüyor :) İrfan abi gibi değerli abilerimiz sağolsun her daim bi yardım içinde yürekten ve gönülden.

Doğu bölgelerine de bekleriz irfan abi gel misafirimiz ol. Özgür hoca getir arabanı sivasa bırak koltuk ısıtmaya takacağıma senin aracın sıkıntılarını gideririz demedi :):) irfan abi sivasta olsa kesin derdi ben eminim :):)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün muayene yaptırdım arkadaşlar sıkıntısız geçti canavar maaşallah tabi standart şeyler yazıldı stepne bağlantısı yok kısalar şöyle uzunlar böyle fasa fiso hafif kusur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olmaz ki böyle herkes aracının derdini bi üstada çözdürüyor :) İrfan abi gibi değerli abilerimiz sağolsun her daim bi yardım içinde yürekten ve gönülden.

Doğu bölgelerine de bekleriz irfan abi gel misafirimiz ol. Özgür hoca getir arabanı sivasa bırak koltuk ısıtmaya takacağıma senin aracın sıkıntılarını gideririz demedi :):) irfan abi sivasta olsa kesin derdi ben eminim :):)

Ben seni yormak istemedim. Daha önce de Ceylan a gitme Sivas'a gel bakımını yaptırırız her sorunu çözeriz dedim sen gittin Erzincan da konakladın bunları da yazsana.

Tabi talihsizliğin öğretmen olman tatillerimiz çakışıyor. Aynı Zaman'larda şehirdışında oluyoruz.

Hakkımı yiyorsun Hakan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün akşam saatlerinde eşimle arabada eve dönerken "borçlar bitince 2008 model ve üstü bi şey alsak mı" dememizden daha dakikalar geçmeden aracın akü ve el freni lambası yandı birdenbire. hatta bi ara abs ışığı da yandı söndü.

Sabah kalkıp direk Argos'a gittim ilk iş, aracı çalıştırdığımda el freni ve akü lambası yanıyordu sadece. Şaşmaza tam girdim sanki iyice "pilim bitiyo hacı" demeye başladı gibiydi ki hedefe vardım neyse ki. Hedefe vardığımda Akü,el freni,abs,airbag lambaları yanıyordu en son.

Alternatör arızalanmış, sağolsunlar hemen söktüler tamir edilip geri takıldı bi sıkıntım yok şu an insancıl kıvamımıza geri döndük :)

Ufak çaplı bi "hass.. noluyo ya kesin bişi oldu kesin gitti araba" paniğinden sonra , bi sıkıntı olmadan yolumuza devam ediyoruz :)

Niye uzun uzun yazdım?

Buradan çıkarılacak sonuç şu çünkü, arabanızın içinde parayı bulunca onu satacağınıza , değiştireceğinize dair cümleler kurmayın. Anında tepki veriyorlar, pişman oluyorsunuz :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.

bu iyiydi  :D :D :D :D

arabanızın içinde parayı bulunca onu satacağınıza , değiştireceğinize dair cümleler kurmayın. Anında tepki veriyorlar, pişman oluyorsunuz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben seni yormak istemedim. Daha önce de Ceylan a gitme Sivas'a gel bakımını yaptırırız her sorunu çözeriz dedim sen gittin Erzincan da konakladın bunları da yazsana.

Tabi talihsizliğin öğretmen olman tatillerimiz çakışıyor. Aynı Zaman'larda şehirdışında oluyoruz.

Hakkımı yiyorsun Hakan :)

MEB e yazacam abi bu özgür hocayı verin Kayseriye bende oda rahat etsin diye.TAm diyorum gelecem Düğün var :) tam diyorum gelecem Kayserideyim :) Bu Sivasta Bi yakalasam Kontağı verecem sana direk otobüsle yola devam edeceğim :) Hakkın ödenmez Abimizssin vesselam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.

bu iyiydi  :D :D :D :D

valla Serhat Abi çok enteresan oldu. satmaktan da vazgeçmiştik halbuki geçen hafta ama borçları vs konuşuyorduk sadece, eşimin o cümleyi kurmasıyla benimde paramız olursa ne ala dememle daha 1-2 km gitmeden sapıttı araba. Duruma gülelim mi, panikleyelim mi başta karar veremedik :)

"hatta para olsa da dizel otomatik forester alsak" demiştim bi de , ona çok alındı demek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün akşam saatlerinde eşimle arabada eve dönerken "borçlar bitince 2008 model ve üstü bi şey alsak mı" dememizden daha dakikalar geçmeden aracın akü ve el freni lambası yandı birdenbire. hatta bi ara abs ışığı da yandı söndü.

Sabah kalkıp direk Argos'a gittim ilk iş, aracı çalıştırdığımda el freni ve akü lambası yanıyordu sadece. Şaşmaza tam girdim sanki iyice "pilim bitiyo hacı" demeye başladı gibiydi ki hedefe vardım neyse ki. Hedefe vardığımda Akü,el freni,abs,airbag lambaları yanıyordu en son.

Alternatör arızalanmış, sağolsunlar hemen söktüler tamir edilip geri takıldı bi sıkıntım yok şu an insancıl kıvamımıza geri döndük :)

Ufak çaplı bi "hass.. noluyo ya kesin bişi oldu kesin gitti araba" paniğinden sonra , bi sıkıntı olmadan yolumuza devam ediyoruz :)

Niye uzun uzun yazdım?

Buradan çıkarılacak sonuç şu çünkü, arabanızın içinde parayı bulunca onu satacağınıza , değiştireceğinize dair cümleler kurmayın. Anında tepki veriyorlar, pişman oluyorsunuz :)

Şuan krediden hiç cumle kuramiyorum ama yine de aklimda olsun. 2.0 - 2.5 ıceren cumleler kurmayayim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şuan krediden hiç cumle kuramiyorum ama yine de aklimda olsun. 2.0 - 2.5 ıceren cumleler kurmayayim :D

kesinlikle kurmayın :) Biz aracımızı satalım madem diye karar vermiştik geçen ay kredilerle baş edemeyince, direk sağından solundan ses duymaya başladım ilk tepki olarak. 10 gün önce bi iş aldım bu ay beni kurtardı baya baya vazgeçtik haliyle, seslerde kesildi :) 1 ay maaştan fazla borç ödemeyince hemen havalandık, dedik borçlar bitince yeni model alsak mı, hoop hemen tepkisini koydu yavrucak :)

Eve başka hayvan gelince cırlayan kedi gibi oldu arabam :)

1 kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Niye uzun uzun yazdım?

Hocam kısa süre önce bende alternatör değişimi yaptım argos nasıl bir tamirat yaptı ne değişti acaba paylaşırmısınız akım ayarı yapan bi zerzevat var biz ayar tutturamamıştık ona o yüzden merak ettim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş