Jump to content

View New Content

Showing all content posted in for the last 365 days.

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Forester SJ Güncelleme ve Geri çağırma

  Merhabalar, yetkili servis Karşıyakadaki Arkas değil mi?
 3. Earlier
 4. 2012 Model Subaru Xv Satılık

  Hayırlı satışlar
 5. 97 model Legacy

  Hoşgeldiniz, ben dicemi özelden dedim
 6. Impreza yedek anahtarı

  Orijinal kasa satılıyordu n11'de. Çin'de zaten var. Ama kumanda boardunu ona oturtabilirler mi bilmiyorum. Söz konusu yere kutusunu alıp gelsem yapabilir misiniz diye bir sor istersen
 7. Su Alan Farin Tamiri

  Eyvallah, sağolasın, teşekkür ederim
 8. Tabi muhakkak ki faydası vardır lakin olası masrafı büyütmesi de ihtimaldir. Devirdaimi de bozabilir, dediğiniz gibi boru veya petekleri de tıklayabilir. Zaruri durumlarda geçici çözüm olarak nispeten tercih edilebilir
 9. XV 2020 Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim

  Standart araç alırken dikkat edilmesi gereken şeyler dışında özellikle dikkat etmeniz gereken birşey yok. Şanzıman ile ilgili bir güncelleme durumları vardı 2020 veya 19 için geçerli mi bilmiyorum, daha önceki model yıllarında ufak bir sorun yapıyordu, forum içinde konusu mevcut. Bunun dıında önemli bir sorun bildiren hiç olmadı
 10. Bakım İçin Tavsiye

  Teşekkür ederim.
 11. Subaru XV Tavan Rayı

  Yetkili servis dışında bulunabileceğini sanmıyorum ancak Şaşmaz, İvedik veya K. Karabekir'deki büyük aksesuarcılar da olan Universal tavan barları denenebilir, emin değilim ancak 03/07 arası Forester a Duster barları uyuyor.
 12. Uzun Vadeli LPG Kullanımı

  Maşallah nazar değmesin
 13. Edit: Galiba buldum. 84962SA000 sanıyorum.
 14. Satılık SUBARU FORESTER 2:0 XT 2017

  Hay maşallah
 15. 2020 XV Uyumlu Cam kaldırma ve Ayna Katlama Modülü

  Universallerde kesme biçme yapılır, o şekilde piyasada uygun fiyata modüller bulunur. Tak çalıştır şeklinde ülke sınırları içinde bulabileceğini sanmıyorum, bir ara subiegarage'da vardı.
 16. Selamlar. Ben de de 2020 XV araç var. Cam ve Ayna açma kapatma modülüne ihtiyaç var. Siz temin edebildiniz mi. Bu ürünü alabileceğim bir site var mı. Cam ve ayna için işlev gören Tek modül mü yoksa ayrı ayrı iki modül mü. Teşekkürler.
 17. Aracınız fakir çalışıyor, zengine döndüğünde sorun kalmıyor. Hava giriş çıkışlarında sorun var mı kontrol edin. Boğaz kelebeği ve maf sensörü temizliği yapıldı mı? Katalizör ve egzoz sisteminde herhangi bir sorun var mı bakıldı mi?
 18. Far yükseklik Ayarı

  Devirde bir değişiklik olmuyor dediğiniz gibi olabilir
 19. XV Radyo Ses Sorunu

  Selamlar, 2020 Model XV'yi Ağustos ayında aldım. Radyodaki cızırtı halen devam etmekte. Aynı dönemde XV alan İzmir'den bir arkadaşla da kontrol ettik onun XV'sinde de aynı problem mevcut.
 20. Yok maalesef o tarz işleri hep kendim hallettiğim için ustaya felan hiç gitmedim
 21. Heeeeh bi bu kaldıydı zatt Şimdi tam oldu
 22. Impreza yakit filtresi

  teşekkür ederim.
 23. Hem geçmiş olsun diyorum hem de hakkınızda hayırlısı olsun
 1. Load more activity


×