Jump to content

Tüm Etkinlikler

Bu akış otomatik yenilenir     

 1. Bugün
 2. Forester CNG Uygulama

  CNG daha yüksek basınç altında sıvı halde bulunduğu için LPG'dekinden daha büyük bir yakıt deposuna sahiptir. Bu sebeple kullanılabilirliği biraz daha zordur. Avantajı dizel motorlarda kullanılabilmesidir. İstanbul'da sarı belediye otobüslerinin çoğu CNG ile çalışmaktadır. Araçlar için LPG varken pek mantıklı bir iş değil gibi görünüyor.
 3. Satılık 2009 Forester Füme 137000'de Sorunsuz

  Hayırlı satışlar. Kıymet bilene gider inşallah
 4. 2006 Forester ZL Bir Türlü Çözülemeyen Yığılma

  lamba yakmadıysa zaten karışım oranını ayarlıyor aracın kendi beyni
 5. Dün
 6. P2088 OBD Trouble Code

  Haftasonu bol bol yaktım ışığı hep p0021. P2088 arızasına "A camshaft bank 1" diyordu. Şimdi ise bank 2 diyor. Benim bildiğim 2 tane ocv var biri A sürücü tarafı diğeri B yolcu tarafında. Bank1-bank2 farkını çözemedim.
 7. Geçen hafta
 8. 2006 Forester ZL Bir Türlü Çözülemeyen Yığılma

  arabanın lpg yazılımıyla oynadıktan sonra dengeler değişti. egzozdan gelen ses azaldı çekiş arttı (hemde baya arttı) kendine geldi makine benzinde bile isteksizdi artık atıl kurt dememi bekliyor. Benim kat tıkanmıştı heralde zengini yaslayınca kendine geldi
 9. Rölanti Sorunu Yardım!

  son durum aku de problem cikmadi, bogaz kelebehi temizlendi dertler bitti araba normale dondu
 10. 2006 Forester ZL Bir Türlü Çözülemeyen Yığılma

  sensör arızası göstermiyor. servis de sorun yok dedi. bobinler yeni. sadece alt devirde isteksizlik var, 3000 sonrası problem yok.
 11. Su alan bagaj üstü arka stopları

  Teşekkür ederim tavsiye için.Uygun bir zamanda yapıyım bu temizleme işini..
 12. Su alan bagaj üstü arka stopları

  eğer farlarda kırık, çatlak vs yok ise suçlu bagaj kapağı aralarından sızan sudur yaprak toz vs sebeplerden bir şekilde tıkanan tahliye noktaları arka farların montaj vidalarının arasından içeri girer, benim legacy de 3 yılda 1 kez yaşadığım , eşimin VW Polo'sunda 2-3 yılda bir karşılaştığımız sıradan durum, temizlemesi son derece basit, montaj vidalarının elinle, yıldızla ya da keskin olmayan kahvaltı bıçağı vs ile çıkarıp farı montaj noktasından ayır, vaktin varsa doğal yollarla güneşte açık havada bırak yoksa saç kurutma makinası ile kurut. far ve sızdırmazlık conta lastiklerini temizle tekrar monte et, kurum hariç maksimum yarım saat sürmez
 13. P0420 arızası

  İOBD2 xtool uygulaması, iphone ile alındı.. elm327 wifi cihaz.
 14. P0420 arızası

  bu verileri hangi program ile aldınız? ve cihaz ney di?
 15. P0420 arızası

  P0420 bendede sık sık çıkıyor... arac 2006 benzinli . Fotodaki değerler hakında fikri olan varmı acaba... bu değerlerde araç rölantide,, araçta bazen titreme bazende hiç titreme yok, egzozta bir civatada eksik salama yapıyor olabilir...
 16. P2088 OBD Trouble Code

  ben de değiştim sensörü, p2088 vardı ve düzelmiyordu, sensörü değiştikten sonra p0021 vermeye başladı. ben kullanırken bişey yok, eşim 10km yol yapıyor okula giderken ışık yanıyor. ben düzeltiyorum o yakıyor papaz çıkacak yakında.
 17. Severek kullandığım İmprezamın araka bagaj üstü stopları su alıyor.Bir kırık veya çatlak göremedim kaportacı stoplar orjinal değil ondan dedi.. Değiştirmeli miyim yoksa tamir mi denemeliyim..(Araba yaklaşık bir senedir bende ve mazisini bilmiyorum) Benzer sorun yaşayanlar varsa tavsiyelerini almak isterim..
 18. Forester CNG Uygulama

  İstanbulda var Anteptede var
 19. Servis Desteği

  Ben Muğla milastayim İzmir yada aydın bana burdurdan daha yakın bu iki ilde varmıdır tanıdık acaba
 20. Legacy 2010 Çekişle İlgili Sorun

  sizdeki şanzıman cvt olması lazım
 21. Rölanti Sorunu Yardım!

  bana da öyle geliyor, ama nedir bilmiyorum hala
 22. Legacy 2010 Çekişle İlgili Sorun

  Sanzumanin baski balatasi gitmiş olabilirmi? Eğer gittiyse kac liraya malolurki?
 23. Legacy 2010 Çekişle İlgili Sorun

  Birçok usta şaşmazda zaten biri derman olmazsa biri olacaktır
 24. Legacy 2010 Çekişle İlgili Sorun

  Ateşleme bobinleri yada bujiler kontrol esildimi bilmiyorum. Ama bogaz kelebeği hava filtresinin kutusunu kontrol ettiğini biliyorum. Ama ankara yolu gözüktü gibi. Selami usta var onu tanıyorum şaşmaz in karsisinda sanirim ona göstereceğim.
 25. Rölanti Sorunu Yardım!

  ACC kontak konumu olmasın
 26. Servis Desteği

  en yakın Burdur Bucak'ta var, Hasip Bektaş usta
 27. Legacy 2010 Çekişle İlgili Sorun

  Kat arızası gibi duruyor ama temiz demişsiniz. Sente atlamış olsa herhalde ustanın farkederdi. LPG ve Benzinde yapıyorsa ortak elemanlara bakmak lazım. Ateşeleme bobinleri ve bujiler kontrol edildi mi? Boğaz kelebeği kontrolü, hava filtresinin kutusu ve kanal yollarının kontrolü yapılmalı. Ya ateşleme zayıf ya da yanma odasına yeterince hava yakıt karışımı girmiyor veya yanan çıkmıyor Bir çok noktadan gerekli tüm testlerin yapılması lazım. Ankara'da çok sayıda subaru özel servisi mevcut, bir tanesinden yardım yardım almanız daha yerinde olacak.
 28. P2088 OBD Trouble Code

  pozisyon sensörü hatası değil miydi p0021 ? bizim kayra da olmuştu değişitik sensörü sorun düzeldi
 1. Daha fazla etkinlik yükle


×