SubaruClubTR

Bayraktar Otomotiv - Ankara

13 posts in this topic

Değerli Üyelerimiz,

Bayraktar Otomotiv, Ankara Şubesini Aralık ayı itibari ile açacağını bildirdi.

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Ali Suavi Sok., No : 9, 06570, Maltepe  adresinde hizmete açılacak olan şubede Satış - Servis - Yedek Parça hizmetleri sunulacak.

Subaru ailesi için hayırlı olmasını diliyoruz.

Bayraktar Otomotiv,

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı,

Ali Suavi Sok., No : 9

06570 Maltepe - Ankara

Telefon : 0 312 582 60 00 Pbx

Faks    : 0 312 232 20 41

http://maps.google.com/maps?q=%C3%87ankaya,+Ali+Suavi+Sokak,+Ankara,+T%C3%BCrkiye&hl=tr&ie=UTF8&ll=39.932352,32.844508&spn=0.001925,0.004565&sll=39.932504,32.845055&sspn=0.003653,0.00913&vpsrc=6&hnear=Eti+Mh.,+Ali+Suavi+Sk,+Ankara%2F%C3%87ankaya,+T%C3%BCrkiye&t=h&z=18

İllaki ajanlık yaptıracaklar adama :)

Ajanlık yapmaya gerek kalmadı :D Ali Suavi sokak ile Bebe Sokağın birleştiği yerde :)

Bir incelemeye gideriz artık :)

Bir incelemeye gideriz artık :)

En azında XV yi görürsünüz ;) 5 - 12 Aralık tarihlerinde orada olacak ..

Bu güzel haber, Artık Ankara'da da fazla sayıda Subaru görebileceğiz umudundayım. Ayrıca yeri müthiş. Şehrin göbeği.

Bu güzel haber, Artık Ankara'da da fazla sayıda Subaru görebileceğiz umudundayım. Ayrıca yeri müthiş. Şehrin göbeği.

Servisin distribütöre ait olması da bence avantaj. Olası bir şikayet durumunda çok daha hassas davranacaklarını düşünüyorum.

Ankaradaki Subaru severler için çok güzel haber,birkaç ay önce çekmeköy şimdide Ankara bunlar Subaru markası için sevindirici yatırımlar. 8) Hayırlı olsun

Bayraktar Otomotiv isabetli bir karar vermiş.Subaru Ankara sonunda başka bir otomobil markasının yanında sığıntı olmaktan kurtulacak anlaşılan..

kktc ile ilgilide yatırım yapılsa müthiş olur.. burda adam gibi subarudan anlayan çok az işletme var..ve subaru piyasası burada bayağı bir yaygın..toyota-bmw-mercedes-honda-subaru-mazda-mitsubishi gibi markalar çok..yolda göreceğiniz 100 arabadan 90'nı bu markalardan oluşuyor..fakat subaru'nun adam gibi bir yetkili bayisi bile yok.. :-\

Bu yer Bayraktar Citroen ile aynı yerde di mi? Celal Bayar'dan geçerken Citroeni gördüm ama Subaru'yu görememiştim gerçi.

Birde bizim bu Sakarya taraflarınada adamakıllı Subaru'dan anlayan bir servis açılsa ne güzel olurdu..Birde kafama takılan bir durum var..bu yetkili servislerin açılmasına onay veren firma bu servisleri denetliyor mu yada müşteri memnuniyetini sorguluyor mu?. :(

Cuma Cumartesi Pazar Subaru XV yi CEPA AVM de görebilirsiniz.

Bu yer Bayraktar Citroen ile aynı yerde di mi? Celal Bayar'dan geçerken Citroeni gördüm ama Subaru'yu görememiştim gerçi.

aynı plaza ıcınde fakat bölümler farklı