burcinhan

Silindir Üst Kapak Contası Değişimi

13 posts in this topic

Benim arabanın silindir üst kapak contasından ince ince yağ kaçırıyordu. Bu kapakları sökmek nasıldır, contasını değiştirmek zormudur diye araştırırken, aşağıdaki videoya denk geldim. Korktuğum kadar da zor değilmiş.

Merak edenler için videosu;

Videoyu şu an açamıyorum ama, Legacy'Nin üst kapaklarını sıfırlıyorum . ve kendim yapıyorum. Sadece conta değiştirmek çok büyük bir zorluk yaratmayabilir. ama açmışken sübaplara iticilere bir baktırmakta fayda var.

Ayrıca Jaspa Subaru'dan aldım contalarımı ve oldukça uygun sayılır fiyatları

ust kapak contasını degısrıyrsan muhakkak us kapaları taslattır subab latıklarını degıstır uğurun dedığı gıbı ıtıcleırden 6sını degıstırdım benım legacy gt tt nın ust kapak 2 tabe contayı 300 tlye aldım ben motor ındırdım conta degısmı ıcın

ust kapak contasını degısrıyrsan muhakkak us kapaları taslattır subab latıklarını degıstır uğurun dedığı gıbı ıtıcleırden 6sını degıstırdım benım legacy gt tt nın ust kapak 2 tabe contayı 300 tlye aldım ben motor ındırdım conta degısmı ıcın

kusura bakmayın alakasız olacak ama sizin arabanın resimlerini görebilirmiyiz sevdiğim bir arabadırda :) türkiyede görmek güzel :)

tabıkı eklıycem bu aksam

Benim arabanın silindir üst kapak contasından ince ince yağ kaçırıyordu. Bu kapakları sökmek nasıldır, contasını değiştirmek zormudur diye araştırırken, aşağıdaki videoya denk geldim. Korktuğum kadar da zor değilmiş.

en kolay ve zahmetsiz değişen parçalardan biri subarularda yarım gün anca alır

en kolay ve zahmetsiz değişen parçalardan biri subarularda yarım gün anca alır

Bir saat sürüyor :)

:) hayırlı olsun abi

Murat bey,

Motor takozlarını ne zaman alıyorsun? Bundan böyle adınıza Subaru'dan parça getirme konusu kapanmıştır.Bilgilerinize

değerli arkadaşlar  subaru kullanıcısıyım  ve  türkiye  parca  fiyatları  malum bende  ithalat işine  girdim  destek verirseniz  sevinirim subaru  parçaları  hakkında  fiyat  isteyen arkadaşlarım  silindir  kapagından  tutunda    buji  kablosuna  kadar  yurt dışı  firmayla  baglantım  var  abd  ile uygun  fiyatlarda  hemde  atmosferik  uygun  fiyatta  getirebilirim  saygılarımla 

5437224054  hüseyin  namlı  namlı  auto 

değerli arkadaşlar  subaru kullanıcısıyım  ve  türkiye  parca  fiyatları  malum bende  ithalat işine  girdim  destek verirseniz  sevinirim subaru  parçaları  hakkında  fiyat  isteyen arkadaşlarım  silindir  kapagından  tutunda    buji  kablosuna  kadar  yurt dışı  firmayla  baglantım  var  abd  ile uygun  fiyatlarda  hemde  atmosferik  uygun  fiyatta  getirebilirim  saygılarımla 

5437224054  hüseyin  namlı  namlı  auto 

Konu ile ne alakası var ?

bilgisayar tamirciliği devam ediyor mu?

biligisayarı    iş  yerimde  ayrı  bir  bölüme  aldım  nasip olursa  ikisini  bir  arada  hatta  üçünü  bir  arada  yürüttügüm  işim  var  :D